bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ''meleklerle yaşamak''isimli kitabın yazarı,kitabı yarısına kadar okudum,devam edemedim kalanına hızlaca göz gezdirdim bu arada altını çizeyim otuz baskı filan yapmış! kitap bana hiçbirşey öğretmedi ama ''baskı sayısı''çok şey öğretti...böyle bir kitabın bu kadar satılmasına kafam takıldı çünkü!kitabın yarısı meleklerle yapılmış sohbetler;yok efenim baş melek rafael,baş melek mikail!ama kelime kelime cümle cümle!!!!kitap yazarı bayan meleklerle sohbet etmiş,meleklerin ona söylediklerini bize aktarıyor kitabında!(bak sen) ayrıca yazar boğaziçi mezunu,üst düzey şirketlerde filan yöneticilik yapmış öyle yazıyor!etiket tam anlayacağın!bu kısım kitabı inandırıcı kılmış olmalı;bunu sıradan vasıfsız bi insan yazmış olsa ''deli muamelesi''cinci hoca muamelesi filan görmesi gerekir tam bir saçmalık her kelimesiyle..ayrıca yazar ''Allahın sesini''iki kere duyduğundan bahsediyor!!! ayrıntısını boşverin nerden tutsan elinde kalan bu kitap; en fazla satanlarda!!...anlayın insanların durumunu,ne haldeler!!benim çıkardığım sonuç şu;insanlara duymak istediği şeyleri söylersen,kimse senin söylediğinin içeriğine bakmıyor..mesela böyle bir durumda sadece ''işe yarar mı'' diye düşünüyor!!ve hoşuna gittiği için seni seviyor!!demek ki yapılması gereken sadece;duruma uygun olarak insanlara duymak istedikleri şeyleri söylemek,bu kadar... becerirseniz kralsınız yada kraliçe!
  7 -1 ... awacs
 2. 2.
  kafayı sağlam kırmış bir kadın kendisi. eğer eline "meleklerle yaşamak" diye bir kitap geçen olur da bu manyak kim diye sözlük alemine bakmak isterse diye yazıyorum. kamu bilinci tamamen. çünkü ben baktığımda bu cümleyi görmek istedim. kadın deli. bu kadar basit. ha eğer deli değilse çok fazla akıllı ve deli bir ticari zekaya sahip.

  çok sevdiğim bir ablam var. reiki meiki böyle değişik şeylerle uğraşan bir insan. inanmasan da saygı gösteriyorsun bir şekilde tabi. elinde bu kitapla geldi. sen kitap okumayı seversin al bi oku dedi. okumasam ayıp olacak diye yarısına kadar okudum. kitap da ince bir şey zaten. üzerinde 141. baskı yazıyor. öyle manyak bir toplumuz işte. kadın çılgın da ya alanlar.

  kitaptaki ifadeleri okurken baya gülüyorsun. tebessüm etmek şeklinde değil bildiğin "ahhahahahaha" şeklinde gülüyorsun. kadın "allah'la iki kez konuştum" diyor. meleklerle çalışıyormuş. mikail'den filan kankası gibi bahsediyor. öyle bir dünya kurmuş ki uçmuş resmen. inanamadım. bunu ciddiye alıp okuyanlar daha çok aklımı karıştırdı. geçmiş yaşam deneyimi diyor hatun. yok efendim mısır'da yaşamış, bu ölünce buna hiyeroglif çizmişler. yok efendim geçmişte şifa dağıtıyormuş cadı sanmasınlar diye insanlardan uzakta dağda yaşıyormuş. son nefesini verirken yanında olan arkadaşıyla seneler sonra bilmem nerede karşılaşmış. yok efendim uzun boylu bir hatunmuş. okurken ağzın açık kalıyor yani. meleklerin işaretleri varmış. evde tüy buluyormuşsun filan, bulutlar kanatlı olursa melekler varmış. efendime söyleyeyim meleklerin kıvılcımları varmış. mavi kıvılcım bilmem neymiş. rakamlar varmış. 2'yi görürsen melek sana şunu demek istiyormuş. inanılmaz şeyler. cidden bunlar yazıyor abartı yok kesinlikle.

  unutmayın lütfen hangi sorununuz için hangi meleği çağıracağınızı bilirseniz sorunlarınız daha kolay çözülür. mesela park yeri bulmak için park meleğini çağırmalısınız. eğer bilemiyorsanız baş melek mikail'i çağırın o yönlendirir. neyse güldük böyle. yarısında da çıktık sonra.

  klinik vaka olduğunu düşünüyorum.
  10 -2 ... littlewitch
 3. 3.
  bugün bir kadın tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülmüştür.

  http://www.posta.com.tr/m...-olduruldu-haberi-1249637
  2 ... true
 4. 4.
  guzel bir kadinmis. ulke teksasa dondu. ic ve dis guvenligini saglayaman bir ulke yikilmaya mahkumdur.

  http://www.hurriyet.com.t...ayatini-kaybetti-40308183
  ... dspacey89
 5. 5.
  ölümü beni çok üzdü. kitabını beğenerek okudum. meleklere ilgi duyan herkese de tavsiye ederim. çok pozitif bir insandı ve etrafına da pozitif enerji saçıyordu. nur içinde yatsın..
  2 -1 ... angee
 6. 6.
  ortalık deli kaynıyor.
  3 -1 ... keepx
 7. 7.
  bir kadın neden bir kadını öldürür sorusunu akla getiren bir tür cinayete kurban gitmiş.
  allah rahmet eylesin.
  1 ... prot
 8. 8.
  şizofren bir kadın danışanı tarafından tehdit ediliyormuş, ve hatta koruma istemiş. oysa bu memlekette koruma isteyen ve hayati tehdit altında bulunan kime koruma verilmiş ki? bu güzel kadının başlığı altında bu konuya girmek istemezdim, fakat gidip polisten, gereken makamlardan yardım istediği halde hiçbir şey yapılıp edilmeden gönderilen, talebi ciddiye alınmayan, sonunda da hayatını kaybeden kaç insan, özellikle de kaç kadın duydum inanın hatırlamıyorum.

  velhasıl o şahıs bu cinayeti planlayarak işlemiş; kendisini ofisinin bulunduğu apartmanın girişinde kıstırarak, üç kurşun yağdırmış bir de.

  bunu yapanın gerçekten hasta birisi olduğuna inanıyorum, ama o "hasta" kelimesini burada inanın en ufak hoşgörüyle kullanmıyorum! demek istediğim, bu cinayetin altında daha başka herhangi bir odak, kasıt, neden ya da ideoloji olduğunu düşünmüyorum. olay keza kesinlikle bir kıskançlık cinayeti filan gibi de durmuyor.

  şöyle bir detay var, cinayeti işleyen kişi, beki hanım'ın ofisinin bulunduğu apartmanı adres sorarak bulmuş diyorlar, demek ki bu kadın daha önce orada bulunmamış, gidip gelmemiş birisi. bu açıdan "danışan" derken beki hanım'a -onu elbette tanıyor olmakla birlikte- mesafesi neydi bilmiyorum. kesin olan şey beki ikala erikli'nin tehdit edildiği ve yardım istediğidir.

  bu olay aydınlatılacaktır. bütün detaylar ortaya çıktığı zaman entrymi editlerim.

  edit: detaylar yavaş yavaş netleşiyor. kendiniz bakın buradan:

  http://www.hurriyet.com.t...rden-takip-etmis-40308895

  http://www.hurriyet.com.t...anlisi-yakalandi-40308895

  beki ikala erikli'nin ölümü, beni ve yüzbinlerce kişiyi derinden, candan üzmüştür.

  edit 2: beki'ye kıyan kadının hiçbir zaman kendisinin danışanı olmadığı beliritiliyor. açıkça ruhsal bir rahatsızlığı bulunan kadın, ifadesinde beki hanım'ın sadece kitaplarını okuduğunu ve bir seminerine katıldığını belirtiyor. yani ikisi hiçbir şekilde şahsen tanışmıyor.

  http://www.haberturk.com/...katilini-anne-ihbar-etmis

  aynı zamanda polis, beki hanım'ın koruma talep etmemiş olduğunu bildirdi. beki hanım'ın eşi hariç yakınları, kendisinin herhangi bir tehdit alıp almadığını bilmediklerini belirttiler en son. zanlının ifadesine de bakarsak zaten öyle bir şey söz konusu değil. kadın direkt cinayeti kafasında planlıyor ve uygulamaya koyuyor.

  edit 3: katil 1 değil tam 3 kez seminerlerine katılmış kendisinin, ve etraftaki insanlara da beki hanım'ı öldereceğini söylemiş. beki hanım bunun üzerine kadının seminerlerine katılmasını yasaklamış diyorlar.
  4 -1 ... ashtarte
 9. 9.
  (bkz: kadın cinayeti)
  Üstelik iki taraflı, fail ve maktül bakımından.
  Nedeni öğrenilene kadar fazla yorum yapılamayacak bir cinayete kurban gitmiş.
  ... kotubocek
 10. 10.
  katil zanlısı yakalanmıştır.
  http://www.posta.com.tr/b...-yakalandi-haberi-1249959
  http://www.gazetevatan.co...yakalandi-1018318-gundem/
  http://www.hurriyet.com.t...0308895&utm_term=post
  1 ... true