bugün

Hoş gelmiş on birinci Nesil Vajina sahibi yazar.
Yahudi soyismi gibi soyisme sahip yazar.
yazsin dursun buralarda.
fakedir.
Bu nasıl tip yazarı. Mekke yoluna mayın mı döşedin birader?
enteresan bir kızceyiz. tek fotoyla değerlendirecek değilim ama fena değil gibi gözükmekte.
yafıdı yazar. fesbukunu buldum da az.
nerenin ne bakanı olursa olsun, vizyonu için bile takdir edilebilir yazar. sanki israil'le dostluk anlaşmasını tanzanya imzaladı amk. triplere bak.
(#30784589)

Böyle demiş de aman kimse nın yanında söyleme yörükler, tatarlar, türkmenler, azeriler, manavlar siker sonra dikkat etmek lazım.
Altın orda, osmanlı, hunlar,göktürkler,türgişler tarihi biraz okusana

Bak şimdi
Altın orda: kıpçaklar,kumanlar,kama Bulgarları ve Moğollar birleşip rusları sikiyor tabi rus sikene Hazarlar ı da sayabiliriz

Osmanlı: arapları ve kürtleri sikiyor ta mısır ve Arabistan a kadar gitmiş adam

Hunlar: bak bunlar çin seddi nı yaptırıyor biliyon mu he tabi Göktürkler, Kırgızlar,karahanlılar ve Uygurlar ı unutmayalım

Kim bizi sikmiş 9.yy da ortaya çıkan ve tatar,kazak korkusundan mağaralarda yaşayan kiev rusları mı,türk akınlarını durdurmak için çin seddini ören han Çinlileri mi,türgişlerin siktiği emevi arapları mı

Hehehe yoksa bir tane bile devlet kuramayan kürtler mi

Hadi şimdi kaybol seni zeki türk düşmanı.
tarih bilmeyen kürtçü bir trolldür kendisi.
bunda ne var ki doğru söylemiş.

kagbu, magbu, agu,mugu familyası eleştiriyorsa zaten kesin doğru söylemiş.
türkler çok ağlatmış bunu.
(bkz: begum azapson)
ne diyo lan bu? afkur diyip geçsenize ne muhattab oluyonuz oğlum bu ırkı komikle. eninde sonunda inleyecegi yer bir türk erkeğinin altı olacak.
Türk bir kardeş canını fazla yakmış olmalı. 250 gr senin için yalnızca vajina herhalde. Keşke cahil olmamayı denesen yazarı
eğerki harun abi değilse demek istediğim şudur ki; daha büyükleride var ama sana çatarsa ne mutlu sana.
He he 2 kere çağ açıp kapamayı da internetten yaptık zaten

Mustafa kemal atatürk ü bilmeyen mal yazar.
Kavga var dediler geldik.

Türk düşmanı bir yazar sanırım.
Haritada altin ordayi giremiyorum diyip mogollari turkleri gomen ama kurtleri turklerden ustun goren şey. Tabi şimdi tarihteki büyük kürtleri say say bitmez. Ama önce saymaya baslayabilmek lazim.

Edit: şey diyorum cunku cinsiyeti, turu belli degil. Fake isim ve foto koymus diye gercekten kiz sananlari goruyorum.
pipi için mi bu kadar tartıştınız?
böyle yapmayın beyler daha çok dikkat çekiyosunuz. *
(bkz: yarası olan gocunur)
sarıp sarmalayabileceğim yazardır. canım benim. lince uğrayan benim canımdır.
yukardaki mini övgümü geri alıyorum. kendi ırkının hatalarını görebilen biri olarak algıladım,

arkadaş yahudi faşisti çıktı.

illuminati seni kutsasın.
Kendisine yarrak sokacak kisiye yedi gobek sulalesini mi soracak merak ettigim yazardir.

Amerika kitasinda dahi genleri bulunan bir irk olan biz turklere siktirmeyecek ise kendisini sanirim dunya'da yalnizca kendisini parmaklayacaktir.

Ya da kuzey kutbunda yerliler ile bir bag kurabilir ise menepoza girmeden kadinligini yasayabilir diye dusunuyorum.

Turk, kurt, arap vs fazla takilmasini onermiyorum, zevk almasina baksin.
iyi yaziyor, başarılar efendim!