bugün

Türk astrolojisi burcu olup
(2 Ocak-12 Ocak):

Karamsardir. Disi ve içi farklidir. Kötülügün karsisinda zayiftir.
http://www.becel.com.tr
omega 3 ve 6 besinlerini içinde bulunduran, yıllardır "saglıklı margarin" sloganıyla faiş fiyatı ile marketlerdeki yerini koruyan yag markası.
"kÂlbinizin dostu" türü sözlerle reklamlarda sunulan bir yağ markası. fiyatı yüksektir.
(bkz: kalbim benecol)
(bkz: her gün mutlaka)
(bkz: tek geçerim)
oldukça lezzetli yagdır. sürüp sürüp yenilesidir.
osmanlıcada şaşma, tuhafına gitme, yalan, iftira anlamlarına gelmektedir.
(bkz: ezel) *
(bkz: kalbinizin dostu) reklamını aklımıza kazımış bir yağ markası.
algıda seçiciliğe oynayan marka.

neydi ? 'kalbini sev kırmızı giy becel ye'. elbette - en azından/çok şükür- ben sokakta bu çağrıdan kelli kırmızı giyen görmedim. ancak firmanın amaçladığı şey, kırmızı giyinen biri görünce zihninizde becel'in canlanması. bu durumun 1. basamağı çağrışım olarak görünebilir. ancak bundan sonraki tüm adımlarda, kişi, sırf bu reklamla iniltisini unutmayacağından, kırmızı giyinenleri 'algıda seçicilik' çerçevesinde daha çok görecektir.

becel çakalsa biz çakal oğlu çakal veya labne peyniriyiz. ve kalbimizden çok ruhumuza düşkünüz.
mükemmel bir margarin. o kadar güzel ki tereyağı yemeyi bıraktı bu adam bu yaşta.
çocukken yediğimdir. şimdi mevcut kilomu korumak adına yemiyorum ama çok özlüyorum.
(bkz: makarnaya en çok yakışan şey)
babamın sahibi olduğu kanada merkezli margarin markası. ortak falan istemiyor şimdilik.
ben insanlarla bunlar kadar rahat kafa bulanını görmedim. senin sattığın ürün margarin yahu. bundan daha faydasız bir yağ türü var mıdır bilmiyorum. hem margarin satacaksın hem de kalbini koru öğüdü vereceksin. insanların algılarıyla oynamak için reklamlarında kırmızı giyinmiş etrafına gülücükler saçan ellerindeki yeşil elmaları ısıran insanlar resmedeceksin oldu paşam. lan sanki onlar margarin kemirerek o hale geldiler. hepsinin ayda net 5000 avro geliri, 60 günlük senelik izinleri ve düzenli cinsel hayatları var onun için öyleler. kimi kandırıyorsunuz?!