1. 1.
  tecavüzcü coşkunun barının yer aldığı yer.
  ... the kene
 2. 2.
  Yaz aylarında Antalyanın en gidilesi yeridir.teker teker açılan beach cluplar sayesinde clubber insanların gündüz değil gece gitmesine de olanak sağlamıştır.Türkiye'nin en girilesi denizlerinden olan Konyaaltı plajları artık daha bir düzenlidir.varyantta çalışan traktör cok işe yarar.
  ... osmanthegral
 3. 3.
  antalya konyaaltı plajında bulunan mekan. beach club, bar, pub,restoran ve cafelerin çok olduğu, konserlerin düzenlendiği ve sabahın köründen geceyarısına kadar hareketliliğini asla kaybetmeyen yer. *
  ... krmyrdsn
 4. 4.
  antalyanın yaz aylarındaki en gözde yerlerindendir içindi biçok bar,cafe,plaj falan bulundurur yazın genclerin buluşma yeridir güseldir ama kışın hiç bi işe yaramaz yazın en iyi kola beach parkta içilir...
  ... apocalypse
 5. 5.
  hadi mına koyımm denize gidelim fikrinden sonra gidip sahilinde eşekler gibi güneşlenebiliceğin,denizinde kilometrelerce yüzebiliceğin yer.

  (bkz: gizli bahçe)
  ... midnight
 6. 6.
  denize girmek için gittiğiniz lakin müzik ve güzel kızlardan sebep denizin farkına bile varamadığınız yalancı cennet .
  ... firtina
 7. 7.
  Falezlerden beach parka dogru baktığınızda kartpostala bakıyor gibi hissetmenize neden olan yer.
  ... eccece
 8. 8.
  antalya ' nın konyaaltı sahilinde yer alan içinde çok sayıda cafe,restaurant ve beachclub barındıran dünyaya adını duyurmuş herkes tarafından görülmesi gereken yer.
  ... altionyedi
 9. 9.
  gündüzleri beach club geceleri night club olan işletmelerin bulunduğu ve canlı müzik yapan içki fiyatlarının abartılı olduğunu düşündüğüm mekan.
  ... frape
 10. 10.
  antalya konyaaltında kendini elit diye tabir eden insanların fink attığı yerdir arasıra benim gibi iddiaa sı olmayan insanlarda fink atabilir fink bulamazsa ernst bile atabilir yani o kadar seviyesiz bi yer.
  ... allahsizlik yapmayin lan