1. 1.
  suriye devlet başkanı. Hafız Esad'ın oğlu.
  13 -5 ... çakan adam
 2. 2.
  esma isimli çok güzel bir karısı vardı.
  13 -4 ... arcadian
 3. 3.
  geçtiğimiz günlerde yazlık sarayının üzerinde alçak irtifa ile uçuş yapan israil uçaklarına pek kızgın olan suriye devlet başkanı.eşi pek bir güzeldir.
  9 ... disco inferno
 4. 4.
  sozluk yazarlarinca super dindar ilan edilen , esinin basi acik diye rte ile kiyaslanan buyuk mucahit! ornek devlet adami.
  10 -6 ... imhotep
 5. 5.
  gittiği papua yeni gine devleti'nde papua'nın büyük devlet adamlarının mezarını ziyaret etmedi diye taşlanmıştır.
  4 -1 ... gotik gotu
 6. 6.
  yıllarca terörü beslemiş, vatan evlatlarının evlerine tabutlarda dönmesine sebep olmuş ülkenin, sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi vatanıma geldiğinde el üstünde tutulmuş lideridir.
  16 -13 ... bohemian rhapsody
 7. 7.
  ortadoğuda istikrar için (emperyalist)diyalog zirvesinde fransa ile lübnan üzerinde yürütülen çatışık politikalar için türkiye arabuluculuğunda akdeniz bölgesi için (sömürge için)"barış" naraları atıldıktan sonra israil işgaline karşı direnişi destekleyeceğini açıklamış suriye devlet başkanı. şimdi karıştı biraz ama bu gerici arap rejimlerinin karakteristik özelliği imiş, tarih hep böyle imiş. bu gerici rejimciler iktidarlarını korumak için sağ gösterip sol vurmakta ustalarmış. işbirliği için direnişi bir kaşık suda boğdukları da görülmemiş şey değil imiş. * * *
  4 ... zenobia
 8. 8.
  hafız esad ın oğlu baas partisine mensup devlet adamı, türkiye ile aramızdaki sınırı kaldırıp tek devlet olalım, iki ayrı devlet olmamız anlamsız biz osmanlı dan beri tek millet tek toplumuz tek devletiz diyebilen değerli insan, adaşım, suriye devlet başkanı. (bkz: şah rıza pehlevi)
  3 -7 ... mediumbashar
 9. 9.
  Suriye Cumhuriyeti devlet başkanıdır. çok guzel bir hatuna sahiptir.
  5 -2 ... gennosuke
 10. 10.
  babası yıllarca pkk'yı besleyip semirtmiş suriye diktatörü.

  dün utanmadan "pkk'yı israil besliyor" demiş.
  8 -7 ... sadaeke
 11. beşar esad Başlığındaki Önemli Entry'ler