bugün

yeni bir dokuzuncu nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. * *
(#14959500) uyuyan dev diye boşuna demiyor ulu, biliyor da konuşuyor.. kazıklanmak bu kadar ballı da anlatılabiliniyormuş. vay be.
kendisi sanıyorum ki deniz ve kumsal hastası bi gezgin olup denizler etrafında dolanan ve kış ayında yazı hatırlatan harika resimlerle tatil istiyoruuum hissiyatı yaratmakta olan bir yazardır. Hoşgelmiştir hem de çook hooş...
muhtemelen yaşı en az 38 olan yazar. hoş gelmiş. aktardıklarına saygı duydum, duyuyorum.
ahh o yağ kuyrukları yok mu!
ben çocukluğumda bu memlekette kahvaltılık/yemeklik sana yağı almak için, evet evet bildiğin sana yağı almak için girdiğim kuyruktan elimde bir kalıp hacı şakir ile çıktım dostum. şaka gibi, yani git 31 çek sen demiş gibi oldular.
sene mi? sene 1978.*
çok üşümüş olması muhtemel gazi olan yazardır. hoşgelmiştir.
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
(#15793553) hele bir otur soluklan yiğidim denilen yazar.
(#15793553) noktalama işaretleri konusunda bir çağı devirip, yeni bir çağ başlatan yazar.*
(#16769705) entrysi ile farkında olmadan işçi sınıfı ile burjuvazi arasındaki büyük farkı, kapitalizmin tanımını serbest piyasa ekonomisini ve fakirliğimizin resmini çizmiş.
#21429577 bu adamın kafası çalışıyor, net. imzamı atıyorum, alkışlıyorum, yanağından makas alıyorum. ya da yok lan bu fazla oldu. imza ve alkış yeter. hadi *
(#18340983) Adı Metin olan yazardır.