bugün

sadece dokuzuncu nesil yazarların yeni madde ekleyebildiği bildiridir.
aşağıdaki maddeler diğer nesillerin bazı art niyetli yazarlarına karşı tedbir amacı taşımaktadır.

1- entry'i yazanın nesildaş olduğu kontrol edilmeli.
2- nesildaş ise artı oy verilmeli.
3- entry beğenilmemişse, eh işte butonu kullanılmalı. ( tavsiye edilmez )
4- nesildaş yazar asla eksilenmemeli.
5- ilk dört madde mutlaka uygulanmalı.
6- nesildaş üyeler, formata uymaya özen göstermeli.
7- dokuzuncu nesil yazarların açtığı başlıklar desteklenmeli. ( mavrasiz 'a teşekkürler )
8- entry girerken dikkatli olunmalı. zira sözlük formatına uysanız bile,
bir anda çaylak olabilirsiniz. denedim % 100 çalışıyor.
9- yeni gelen nesildaş yazarın nick altı boşsa, hemen 'hoş geldin' mesajı yazılmalı.
10- dokuzlar örgütü kara listesinde nicki bulunan yazarları kaale almamalı.

örgütümüz; sözlükte bize karşı uygulanan nesilci harekete,
dokuzuncu nesil yazarların ortak tepkisidir. teşekkürler.

dokuzlar örgütü
9. Nesil tarafından çok da umursanmayan manifesto. Neslimiz yazmış diye seviyesiz yazıya artı oy vermek, kabul edilemez.

Edit: hayırdır? Hani eksilemiyordunuz nesildaşınızı?
tanım: sözlükte güncellenen manifestodur.

madde 6 - nesildaş üyeler, formata uymaya özen göstermelidir.

bugünlerde silik nesildaş yazarlar tespit edilmiştir. bu durum, büyüme hızımızı yavaşlatmaktadır.
özellikle sözlüğe yeni katılan arkadaşlar, formata çok dikkat etmelidir.

sözlük formatı
nesilciliğe tepki olarak doğduğunu iddia edip nesilcilik yapanların manifestosu, paçavra. dokuzuncu nesle yakışır bir zeka ile hazırlanan zırva olmuş. destekliyorum. hatta kumunuzu, kova ve küreklerinizi de alıp başka bir yerde oynasanız topluca, daha da memnun olur, 3 kat fazla desteklerim sizleri.
madde 7- dokuzuncu nesil yazarların açtığı başlıklar desteklenmeli.
desteklediğim örgütün manifestosudur zira seksinci nesil olmamdan mütevellit manifestolarına bir madde ekleyemiyorum. yolunuz açık olsun gardaşlarım.
Şaka olarak gördüğüm manifesto.
madde 3216516485: örgüt üyeleri adını batırmaktansa sözlük formatını okuyup adam gibi entryler girmeli, insanlık sınırları dahilinde başlıklar açmalıdır. gammazlamaktan elime ağrı girdi.
isim bi kere sikko. dokuzlar ne la ? yedi cüceler gibi. dokuzlarmış. ayrıca manifesto ne ? işsiz misin. yaz yazını geç.

tanım : sikko bi manifestodur. okumadım tabi lan. okumadan yargıladım evet.
kendini şu veya bu şekilde benden üstün gören herkese tek başıma yeteceğimden emin olduğum için asla ve asla üyesi olmayacağım örgütün kendi içinde tutarlı manifestosudur.

- yazar olmak ego ister, yalnızlık ister baylar.
- yok öyle birlikten kuvvet doğar, herkes başının çaresine baksın, okul yapmıyoruz, kişisel tanımlar yapıyoruz.
- şakası bile kötü örgütlenmelerin bu tür yerlerde bu arada.
neyin kafasını yaşadığını bilmediğim nesildaşlarımın hazırladığı manifestodur. hayır gel tepki mi göstercen, ergenliğin tavan mı yaptı çıkalım sokakalara gündoğdu marşını söyleyelim bağırığ bağırıp evlerimize dağılalım ama bunu yapmayalım. yine de bi faaliyette bi eylemde doğruysa destek veririz corçlar.
ilk maddesi değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez, bana ne oluyorsa?
Komunist manifesto'dan hayırlıdır. En azından devrim mevrim geyiğine 5-10 milyon mürd olmadı.
9. nesilim kreş öğrencisi değil.
bir (bkz: rep to rep) kampanyasına eş değer değildir.
(bkz: ya bi siktirin gidin amına koyim)
moron manifestosu.
saçma olan manifestodur. burada görüşlerimizi paylaşıyoruz lan, iç savaş yapmıyoruz.
saçmalıklar silsilesidir.
"manifesto nedir?" ile başlar.
manifesto nedir ne değildir gösteren manifestodur. manifesto yazmak manifesto yazabilmek anlamına gelmez. manifesto bir amaç yazısıdır. bir nevi reklamdır. haklılığının ve mücadele sebebinin anlatılmasıdır ve google sadece am-göt-meme bulmaz.
nesildaş olduğum halde katılmadığım manifestodur.berbat bir entrye eh işte vermek ne kadar özgür değerlendirme yaptığımızı gösterir.manifesto maddelerine göre 9.nesil yazarların dışında güzel entry girenlere de eksi verilmesi gerekir.bu da 9. nsil yazarlarla diğer tüm nesillerin eksi artı savaşına yol açar sözlüğü böler.yanlış bulduğumu bir kez daha belirtirim.
fecr- i ati gibi servet i fünunculara karsı cıkılıp onlardan 2 adım öteye gidememişlerdir. şimdi 9.nesillerde bız 8 lerden daha iyiyiz diye çıkıyorlar. ama kaliteleri bizden düşüktür.

bizim altımızda ezileceksiniz nihahaha.
Yararlı Bir Manifestodur.
first rules of the nine club is... don't talk about nine club...
second rules of the nine club....
güncel Önemli Başlıklar