bugün

Youtube'un acayip müzisyenlerinden yeni bir isim.

http://www.youtube.com/watch?v=-vB8LNvKXB0
baterist perfect harun dur kendileri ve güneydoğunun en hızlı bateristidir.
erdal ile kapışacak cinsten. erdal mı kim?

http://www.youtube.com/wa...AXVrs&feature=related
(bkz: cilgin erdal)
takdir edilmesi gereken bireydir. en azindan, belki guzel calmasa bile verdigi caba takdire sayandir.
Yaşadığı bölgenin olumsuz şartlarında bu kadar olabilmiş davulcudur. Belki istanbul'da Bağdat caddesinde doğup büyüse, KAdıköy Anadolu lisesinde okuyup arkadaşları ile bir rock grubu kuracak imkanı olsa kimbilir nasıl farklı biri olurdu. Bizde burada yok daha iyi örneği için link bilmem ne diye ahkam kesmezdik. Kesinlikle inanıyorum ki bu çocuk gibi imkansızlıklardan dolayı, hemen her konuda harcanıp giden binlerce gencimiz vardır.
çabası ve becerisi için tebrik edilmesi gerekirken, dışlanan arkadaştır. zillerden uzak, daha çok asma davul çalar gibi çalmaktadır. ama ritim kulağı fazla olmasa da vardır.

ekleme: aramızda mike mangini var galiba. eksi vermiş. bu eksi veren üstat(!) paylaşsın kendi icralarını.
ah be abi demek istediğim kişidir. muhtemelen yukarıda bahsedildiği gibi kendini geliştirecek imkanı olmamıştır, ona zaten sözümüz yok (hi-hat'siz davuldan, tuşesinden, baştan aşağı yanlış olan tekniğinden zaten belli).. ancak bu kadar kötü davul çalarken kendi videosunu youtube'e koyması mantıksız bir davranıştır.

kendisini children of bodom davulcusuyla karşılaştırmak akıl karı değildir, en fazla amatör davulcularla karşılaştırabiliriz, "peki imkanları olan amatör davulcular youtube'de ne yapıyorlar?" diye sorarsanız;

(bkz: andrea vadrucci)
sabahtan beri baterist hatun diye okuduğum başlık. videoyu ''ulan neymiş şu hatun dur bi bakalım'' düşünceleriyle açıp, kıllı börklü bir elemanla karşılaşınca yaşadığım hayal kırıklığını tahmin edin.

(bkz: windows gözlere zararlı)
cehalet mutluluktur tadında takılan kişidir, mutluysa bozulmaması gerekir devam etsin eğlensin ama evlerden ırak olsun.
müzik kabiliyetine bakınca kendime yakın hissetiğim ''müzisyen''. zamanında müzik hocamın bana bana ithaf ettiği uzaydan mı geldin oğlum sen cümlesini onunla paylaşmaktan çok büyük şeref duyarım efenim. *
komik evet. okuma yazmayı bilen ancak iki kelime yanyana getiremeyen biirçok sözlük ahalisinden daha komik değil. bu arkadaş düğün bateristi ve gördüğüm en iyi, en gaz düğün bateristlerinden biri. çalarken kendinden geçiyor. lars ulrich de ilk zamanlarında sürekli zili düşürürmüş. iyi değildi diyor james. ama yeteneği olduğu kesindi.
şimdi bu adamı al bateri nasıl çalınır öğret en iyi bateristlerden olmazsa insan değilim. onun durumu sadece imkansızlık. kaç kişi youtube'tan gitar çalmayı öğrenmiştir merak içerisindeyim. ayrıca herhangi bir enstrumanı çalmak kolay iş değildir. ve bir enstrumanı başka bir enstruman gibi çalmak yanlış bir şey değildir. ramazan davulu ile çıkarabileceğin sesleri ve daha fazlasını bateriden çıkarıyorsan niye çalmayasın?
komik ama üç akor öğrenip kız tavlayacam diye ortamlarda şarkı söyleyen yeni yetmeler kadar komik değil.
sevdiği işi yapan bir adamdır. bu yüzden her gün istemeye istemeye okula giden, plazalardaki koltuklarında ahkam kesen, onun bunun götünü yalayan, para hırsı ile hayatını siken pek çok adamdan çok daha fazla saygı duyulası biridir.
bu işe pek çok yurdum genci gibi karı kız tavlamak uğruna girmediği aşikardır. 2 baget göstereyim de karılar bana vurulsun mantığında da değildir. gitarı ile 15 yaşına akdeniz akşamları tıngırdatıp akabininde gitar çalmayı bırakan, metal dinlemeye devam edip de onu eleştiren bir güruhun eleştirilerini haketmemektedir. açıkçası herhangi bir platformda yapılan sözde bilirkişi eleştirilerinin de umrunda olduğunu zannetmiyorum.
potansiyel death metal davulcusu,blast beat kralı
yaptığı müzikten büyük zevk aldığı anlaşılan kişi, aynen burada kendisine bok atanlar gibi. devam etsin, kırılmasın şevki..tuşesi boktan olabilir hatta baget tutmayı da bilmiyordur, mümkündür.ama milyonlar satan albümleri yok bu adamın, yalandan gazlanıp haketmediği paraları da kazanmıyor.eğleniyor sadece eğleniyor..youtube'a neden koymuş videosunu demiş birileri..sanırım youtube'un hangi ihtiyaca binaen yapıldığından bihaber kendisi..hem sana mı soracak lan adam?

ulan bu ülkede duman, teoman, mor ve ötesi paranın mına koyuyor..neyin tartışmasındasınız siz?
(bkz: baterist hatun) *
işini eğlenerek ve eğlendirerek iyi yapan insandır..imkanları o kadardır.. (bkz: davul) (bkz: sahne)..ona ve orkestrasındaki herkese sonsuz saygı göstermekteyim..o aletleri verseniz en azından birçok insan o müziği yapamaz kanımca..**
ritimleri gördüğümde bana oha derdinten kişi 1 eğitim alması durumunda çok iyi bi baterist olabilir.
Gerçekten komik insanı dumurlara da uğratabiliyor... ama olaya emek bakımından bakarsak;
Doğulu olması bi' kere bu elemanın * bazı şeylerden geri olması gerek. Herkes biliyor ki; coğrafi nedenler doğu tarafının gelişiminde olumsuzluk yapıyor... Bu nedenle de; bu arkadaşın kendi çapında birşeyler yapıp böyle hızlı bateri çalmasına bizim dalga geçeceğimiz yere, "ayakta alkışlayıp" oturmamız gerek. isterseniz bir batı tarafındaki çok bilmiş zengin çocukları bateristlerini karşılaştıralım da bu doğulu arkadaşımız ile aralarındaki farkı hep beraber görelim;
Batı tarafındaki bateri ile uğraşan arkadaşlar; metal ya da rock grubu dinleyebilirler; böylece müzik kültürü gelişebilir, her an pc başına geçebilirler; böylece sağdan soldan bilgi toplayabilirler, her an bi' arkadaşına gidip stüdyo ortamına gidebilirler; böylece daha iyi imkanlar altında kendini geliştirebilir, ucuza güzel davula sahip olabilirler; böylece daha iyi davula sahip olabilirler.

Doğulu arkadaşımız, bunların hangisine sahip? Gülerken, dalga geçerken ya da bok atarken hiç bunları düşündünüz mü? Emin olun bu elemanı istanbula filan getirsek; adam gibi de thrash metal ya da heavy metal dinletsek; işte o zaman görün bu arkadaşı. Crosslarını beyninize işler kesinlikle. Ayrıca kataklysmin in shadow and dust parçasındaki crosslar vs. harunkine çok benziyor bu yüzden bu elemanda thrashci havası var demiyorum boşuna...

http://www.youtube.com/watch?v=aCjhF9holaI *

(bkz: Anadolu thrash metal)
(bkz: Max duhamel)
büyük sanatçı, müthiş yetenek. sanki eski sevgilisine vuruyor adam, davulu kanlısı olarak görüyor helal valla.

cidden bazı kasıntı adamlardan daha iyi çalacak yeteneğe sahip, birazcık imkanı olsa.
bok atan çoüu bateristten daha iyi bir metronoma sahip olan eğitimsizlik kurbanı yetenek.

ayrıca grup da bildiğimiz dürüm tiyatır oluo klavyecının falan pitch leri sazcının soloları acaip.
o değil de efenim şimdi baterist çalan insan sağ ayağını bi yerde kullanır, sol ayağını ayrı yerde ayrı ritme, elleri desen tutabilene aşk olsun... yav sen bu hatunu yatakta düşün arkadaş, el, ayak, kol, beyin, göz, nizam hepsi ayrı bi kordinasyon bağımsız diyorum yani... * *

edit: (bkz: ilk anda yanlış okunan başlıklar) baterist hatun ...
güneydoğunun en kral bateriti.
türkiye'nin en iyi stick control'e sahip folk/metal davulcusu.*
eğer eğitimsiz bu şekilde çalıyorsa, biraz eğitimle kendisinden bahsettirebilecek davulcu. he.. bir de tarzını değiştirmesi lazım. * o değilde video'da zilin düştüğünü görünce sebepsiz bir acıma duygusuna kapıldım sözlük, bilmiyorum üzüldüm ben.