bugün

3 adamın tv 8 de yapmasını bekledigim yeni sitcom.
Tv8'in yeni sitcom projesi Bana Baba Dedi, dün itibariyle çekimlere başladı. Bedran Güzel'in yöneteceği sitkomda Eser Yenenler, ibrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Yağmur Tanrısevsin, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, ipek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan rol alıyorlar.

Hayatları boyunca bir baltaya sap olamamış iki kardeşin (Eser ve Oğuzhan), en yakın arkadaşlarının (ibrahim) alt katına taşınması ve kapılarının önünde buldukları bebek ile kendilerini içinde buldukları komik olayları anlatan “Bana Baba Dedi” çok yakında TV8 ekranlarında olacak.

kaynak: http://www.ranini.tv/habe...dedi-cekimler-dun-basladi

o değil de, keşke bkm-den bir az daha oyuncu getireydiler.
ilk bölümüyle 10 nisan cuma 19:30'da tv8'de başlıyor. Eski bkm oyuncularının ollması beni mutlu etti. Oyuncu kadrosuna bakılırsa, dizi komedi türünde olacak.
tv8 de başlayacak yeni bir dizi. Başrollerinde oğushan koç, eser yenenler, ibrahim büyükak ve ersin korkut`un bulunduğu film.
(bkz: bana baba dedi tv8 acun)
dizi mi film mi anlayamadığım, beni varoluşsal sorgulara sürüklemiş dizidir.
pardon filmdir.
(bkz: oğushan koç)
Acunun yeni sekuler yasam betimlemesi kültürle alakasiz ne kadar bayagi is varsa hepsi Acun yapimi yine bunlardan somut bir ornek, izlenir efenim zira ne verse yiyoruz maşallah.
isset altınmeşe de oyuncular arasındadır.
oğuzhan, ibrahim, ve eser'in yeni dizisi.

bence tutmaz bu dizi. adamlar samimiyetleriyle güldürüyorlar, diziler samimi değil bir kere. herkes kendi yapabildiği işi yapsın, nedir bu herkesteki oyunculuk merakı.
Eser yenenlerin tarziyla kofteye benzedigi dizidir.
Anne dedi
babaanne demiştir o.
Kapıcı veysel dedi veysel
ebenin amı.
(bkz: aykut elmas)
türk dizi/film sektörünün en önemli repliklerinden biridir. bir diğeri de 'tanrım bu resim... bu resim...' dir.
aynı insanları aynı projelerde görmekten artık gıda geldi.
ayrılın da gelin.

izlemeyi midem almaz o derece artık, isterse yüzyılın başarılı projesi olsun.
çok güzel hareketler artık nasıl bir ekmekse ye ye bitiremediler arkadaş.

bu ülkenin en büyük sorunu bu işte. biz bi proje yaptık, tutulduk sevildik bundan sonrakiler de tutulur sevilir.

böyle diye diye dizi film çöplüğüne döndü koca ülke...
modern çağda dizilerin en iyi bölümünün ilk bölümü olduğu aşikâr. ilk bölümü böyle basit kelime esprileriyle geçiştirmeleri hoş değil, güven vermiyor. yazık bu çocuklara da böyle yüzlerini eskitmeye devam ederlerse bu boş işlerde, gelecekte çok acısını çekerler.
Bu nedir amk ya. Şu adamlar kendini kaliteli zannediyolar, deli gibi özgüvenleri var. Yalnızca Acun gibi gündem unutturmak için yapılan saçma showların yapımcısından iş alırlar. Fanları üzülecek ama hepsi berbat oynuyolar.
Tv8'in yeni dizisi. tv8'de tanıtımlarını görür görmez aklıma yıllar evvel izlediğim 3 adam ve 1 bebek filmini getirdi. Küçücük çocukken izlemiştim, hala en sevdiğim filmler arasındadır.
3 vasat'ın kendini tamamen bitirdiği dizi.
Tam bir fiyaskodur.
tutar dizidir.ama neyi tutar orası muamma.
http://www.nefessenaryo.com/reyting/10.04.2015

ilk bölüm reytingleri.
adamların kapısının önüne bir puset içinde bebek konmuş, bunlar kapıyı açınca noluyo ya bu bebek nerden çıktı vs. gibi telaşlanıyorlar. ve şahane espri geliyor, eser eğilip bebeğe dokunuyor ve:

-bebek hala sıcak bırakan çok uzaklaşmış olamaz.diyor.

ne diyeyim bilemedim dizisi. hayır onca sene canlı oynamışsınız, seyircinin nabzını birebir ölçmüşsünüz bu mudur abicim, bu mudur yav?

özetle, kanalı aile şirketi gibi organik organik yöneten acun'un saçma şekilde dizi yaptırdığı kişilerin yaptığı fiyaskodur. zaten 3 adam bile formatında düzeltilmesi gereken birsürü şey barındıran bir program, elli tane yarım yamalak iş yapacağına bi tanesini hakkıyla yap tadından yenmesin yahu!
ekranda görmemle kapatmamın bir olduğu dizi. tırstım yaşlı kadın ersin'den.
güldür güldürün 2 gömlek altı.

düşün artık ne kadar kötü
güncel Önemli Başlıklar