bugün

entry'ler (74)

sokakta çalışanlara kolay gelsin diyen tip

He amk ha. Numaradan kolay gelsin diyor millet, zor gelmesini istiyor içten içe.

uludağ sözlüğün kalitesi

Hakkaten kötü ya. Tamam bilim,felsefe konuşalım demiyoruz 24 saat ama mizahda yerlerde. Yaş ortalamasını gerçekten çok merak ediyorum.

yazarların sevmedikleri fiziksel özellikleri

Genel olarak kafam ve üzerindekiler.

şu an yatıp uyumama nedenleri

Onu düşünmek sözlük, onun verdiği o heyecanı, son saniyelere kadar gözlerim açık izlediğimi, sabahlara kadar onun için uyumadığımı.
Not: Nba final serisi

bir adet türk dünyaya bedeldir

Kızılderililer gibi birbirimizi gazlıyoz, yok dünyaya bedelmişik falan. Türk olmak yüce ve kutsal birşey değildir. Yamyamlar gibi tarihimiz var, uygurlar dışında...

allah ın ay tanrısı al ilah olduğu iddiası

işlediği günahlardan korkup 0 destekli bir şeyi kanıtlamaya çalışanlar;
Bakara 94-95 i bir okuyun inanma sebebiniz olabilir. Burdaki ateistlerin çoğu isledigi gunahlardan ve cehennemden korktuğu için bu yolu seçiyor. Eminim ki birçoğu kuranı okumadan ay tanrısı put falan diyor. Arkadaş bir okuyun bakayım kitap putlar hakkında ne diyor. Kulaktan dolma bilgiyle insan dini reddedermi ya.

çıkacak her sonuca itirazı olan tipler

Seçim sonuçlarını bilmeseler dahi, bi elestirileri bulunur. Hdp barajı aşamasa diktatör yine başımızda derler, aşarsada teröristler başımızda derler. Peki aylar öncesinden belliydi bu iki seçenekten birisi seçimin kritik noktası. Ee senin iki duruma da itirazın var. Hdp barajı geçti ülkeyi kürtlermi aldı demek, ya da geçemedi Tayyip batırcak ülkeyimi demek. Bu ülkenin başına daha önce neler geldiğinden haberin varmı? Her iki durumdada bu ülkenin başına bu durumlar gelmeyecek, sakin olun ortadoğu gibi olmayacağız hiçbir durumda, ekonomimizde iyi(avrupaya göre), tayyip yaptı demiyorum sadece iyi dünyada neler olduğunu bilenler bilir. iç savaş yok daha ne istiyosunuz, iktidar kim olursa olsun bir sorun çıkmayacak.

hdp yi meclise sokan akp dir

Hdpliler tvde oylar bize chp ve mhpden emanet farkındayız ve onları boşa çıkarmayacağız diyor, burada herşeyi bilen bir adam akp yaptı diyor. Olum partizanlık yapmayın, akp zihniyetine bende karşıyım ama herşeyide üstüne yıkmıyorum. Belki de kötü olmadı, amk seçimden ne çıksa memnun olmayacak tipler bunlar ya.

akp nin bitmesi

Akp bağımsızlardan yapacağı birkaç transferle, gene oy çoğunluğunu sağlayacaktır. Ama bi açıdan iyi oldu kafasına görede iş yapamayacaklar. Ben ümitliyim barış dolu döneme gidiyoruz, partizanlık yapmazsak akpnin ekonomi politikasıda iyi, zihniyette biraz değiştimmi durum iyi gibi.

oy çalınması

Her seçimde çıkan iddaalardır. Tanım yaptığımıza göre ekşi kapatıldımı girebilen varmı

galatasaray ın 1 taşla 2 kuş vurması

Yahu tamam şampiyon olduk millet aklı başında tebrik ediyor. Burda milleti kışkırtmanın ne anlamı var, kuş falan sikmedik olum anlamıyomusumuz maç kazandık. Bu ne ya böyle lisede birbiriyle dalga geçip mutlu olan çocuklar gibi.

24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı

Beşiktaş çok iyi ve rahat oynadı, Galatasaray ise(özellikle beklerde) birebirde berbat savundu ama takım savunması fena değildi. Neticede basit mantıkla bir atan ve bir tutan yetti ve şampiyon olduk.(sayılır)

erkeklerin yürürken dikkat etmesi gerekenler

A noktasından B noktasına ulaşması yeterlidir bence.

yazarların favori eurovision şarkısı

Ben çocukken 'my number one' vardı. Yunan bir kadın söylüyodu. En dile dolanan eurovision şarkısı o olabilir.

21 mayıs 2015 fenerbahçe bursaspor maçı

Bursasporun mükemmel futbol oynayıp deplasmanda 3_0 kazandığı maç olmuştur. Finalde bizide yenerlerse üzülmem. Bursaspor bu sene bir kupa haketti.

survivor un kurgu olması

Kurgu tabi. 10 tane delil çıktı bugüne kadar. Acun ile gündem uyutmaya devam. Ana haber bülteni olmayan kanal reytingde hep ilk sırada. Yapacak birşey yok arz-talep meselesi. Kimin ne izlediğine kimse karışamaz ama yararlı değil zararlı yapımlardır, yalan yapımlardır.

üstün zeka belirtileri

Asosyallik ve özgüven eksikliği.

türk ırkının çok yakışıklı ve güzel olması

Katıldığım önerme. Bazı kızlarımız oldukça yakışıklı gözlemlerime göre.

kadın vs bayan

Bayan elinizdir, kadındır kadın. Az birşey araştırın bayanın kökeni neymiş. Niye ayıpmış.

6 haziran 2015 juventus barcelona maçı

Amına koyduğumun katalan teröristlerinin alacağı maç, kapitalizmin bile yanındayım terörizmin yanında keşke real çıksaydı.