bugün

Annemin favorisi içecek. Bana çok agır tatlı ve gereginden fazla yogun geliyor. Miller forever.
tam aşk içeceği.
içine çok miktarda buz kırdıktan sonra daha çok keyif veren içki. ortamlarda daha çok bayan içkisi olarak bilinir.
şimdi şöyle ki, krema ya da süt gibi tadına güvenip de 15 dk içinde şişeyi icerseniz hafifcene ebe sikiyor.
Sek ve nescafe ile enfes tada sahip likördür.
geçen yaz bi bi akşamda bi' 70'lik yamulttuğum, ama kafa yapmamış içkidir. bunu kafa yapsın diye içmeyeceksin abi, koy akşam kahvenin içine mis gibi rahatlatsın seni.
herkesin bayıla bayıla içtiği irlanda kökenli meret. bi hafta önce hediye geldi bana bu ve şimdi içesim var. en iyi nasıl değerlendiririm ? yazarlar beni bu konuda aydınlatırsa sevinirim. gülücük
Icipte begenmeyenine asla rastlamadigim sözde alkollu icecek.
icin ictirin azizim
Karamellisi Buzla servis edilince tadı başka bi güzel olur.
kahveyi falan geç, bir kaç tane buz kır sek iç, iyi gidiyor

la bu irish ler işi biliyor.
Şu an Yunanistan freeshoptan gelen şişeyi açmış bulunmakta olup, soğuk süt (1/1 ölçüde) ve buz ekleyerek içiyorum. Belirtmek isterim ki, allah yaratmış be karşim!
abimin dolabında bir şişe bulunan meret. tadı %17 alkollü olmasına rağmen kremadan farksız ve tatlı. bu irlandalıların alkol zevkide çok farklı .
şu sıralar favorim.
free shopa girdiğimde etraf bulanıklasip sadece baileyslerin olduğu raflar parliyor.
kız içkisi.

gazozdan farkı yok.
En güzeli sütle olanıdır. Sütlü baileys efsanedir. Evet.
2 ölçek süt, 1 ölçek Baileys ve birkaç küp buz koyuyoruz, sonra içiyoruz.
Hem kolay, hem aşırı lezzetli.

Ya da sıcak kahveye bir parmak Koyuyoruz, soğuk havalarda içimiz ısınıyor.
bayilirim, bayilirim. uyu uyan ic oyle bisey. mmmmmmmmmh!
Baileys Irish Cream likör tabanlı bir irlanda viskisi ve kremasıdır. R. J. Bailey & Co. tarafından irlanda, Dublin'de üretilmekte olup, hacmen %17 alkol içermektedir. Baileys, "Uluslararası Damıtıcı ve Şarap Tüccarları" ve bir yeni ürün geliştirme firması olan I&D mensubu bir topluluk tarafından yaratılmıştır.
Bugün bana eşlik eden enfes içki. Sıcak kahve ile soğuk akşamlarda çok iyi gidiyor.
Kremalı tatlı kahve içkisi. Kafası var mı, emin değilim.
Hemen herşeyle içilebilecek likör.

Kışın kahveye katılabilir. Yazın milkshake yapılabilir. Bourbon viskiyle volümü artırılabilir. Batida’yla orgazmik kokteyller yapılabilir. Sütle karıştırılabilir. Sevgilinin göbek deliğine dökülüp ordan içilebilir. Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
ismini bile görünce kusasım geliyor kusura bakmayın.
irish cream ürünü, filtre kahveye neşe katan alkollü içecek markası.
bir kahveyi daha güzel bir kahve yapacak bir takviyedir bana göre. öyle buzla sek içeyim demek şerbet içmektir bana hitap etmedi.