bugün

entry'ler (183)

baileys

geçen yaz bi bi akşamda bi' 70'lik yamulttuğum, ama kafa yapmamış içkidir. bunu kafa yapsın diye içmeyeceksin abi, koy akşam kahvenin içine mis gibi rahatlatsın seni.

günaydın

tüm geceyi karın ağrısı ve kusmayla geçirdikten sonra, güzel bir güne başlamak istiyor insan haliyle. günaydınlar

david nevue

siz buna solo piyanist demişsiniz ama bu adam direkt müzisyen be abicim.

synyster gates

çok underrated çook.

tanrı ya sorulacak tek soru

bu dünya neden bu kadar boktan?

mutluluk

mutluluk çok uzaklarda değilmiş, aslında yanı başımızdaymış. tek dal sigaram kaldı dediğin an "ulan bi bakayım belki vardır" deyip kaçak vigor paketini açarmışsın ve içinden bi dal camel black çıkarmış. işte mutluluk bu kadar yakınmış

mehmet pişkin

keşke hayatta olsaydın da dertleşseydik be abim, erken veda ettin. her aklıma geldiğinde bi sigara da senin için yakıyorum.

hellwin amplifier

schecter markasinin synyster gates imzasıyla çıkarttığı, yeni signature amfidir, namm'de tanıtımı yapıldı, üstüne cok interview dondü, synyster gates cok heyecanlı, artık yeni albüm çıktıktan sonra konserlerde hep beraber görürüz.

ak parti pkk iş birliği

en derininden vardır.

akp o kadar iyi partidir ki diye baslayan sozler

o sözleri sikeyim.

türkiye de olmayan yiyecek ve içecekler

(bkz: dr pepper)

2012 yılında barış manço dinleyen insan

adamın hasıdır.

yıl 1453 olsa açılabilecek başlıklar

nasıl verdik şukuyu beyinlerine.

türk olunmasaydı ait olunmak istenen ırk

Amerikan.

biz türkler öyle bir milletiz ki

ağzımıza sıçana oy veriyoruz.

recep tayyip erdoğan

BOP eşbaşkanlığını iyi yürüten politikacımsı.

james owen sullivan

o gunü hatırlıyorum Jimmy, ölümünü öğrendiğim o iğrenç gunü hatırlıyorum, daha 28 yaşında, hayatına devam edecek hep mutlu olacak, hiç üzülmeyecektin, her gün kahkahalarınla şenlendirecektin, o eşsiz müzik yeteneğini paylaşacaktın, ama olmadı, ağladık, üzüldük, perişan olduk belki, ama seni hiç kötü hatırlamıyoruz ki, sen hep kalbimizdesin, kahkalarınla hayata bakışınla gülüşünle hatırlıyoruz hep seni, ama sen de bizi unutma, bekle olur mu?

ünlü kürt düşünürler

said-i kürdi.

yazarların hayattan aldıkları dersler

eğer azimli bir sekilde bir işe başlarsan illa gelir biri moralini ve tüm istegini siker, o yüzden siktir et hayatı.

az konuşan kadın

eğer kadın susuyorsa kesin oruçludur aq.