bugün

moderatorlere çaktırmadan ayar veren arkadaşım. akıllanmaz ama..
psikolojide uykusuz kaldıktan sonra kişiliğin zedelenmesine verilen isim. tedavisi zordur.
için için "bazı insanları odunla dövesim, bellerine bellerine vurasım var." diyen yazar.

söyletenler utansın. ve fakat biliyorum ki; bir gün herkes insan olmayı başaracak. ya da umuttur insanı yaşatan; bilmiyorum...

edit: ulan modlar da mı sop...

ya lan ben neyse bi şey demiyorum!!!!
(bkz: kendi kendine ayar veren yazar)*
(#856535 )
başlık aşıran hırsız yazar.*

-şerefsiz pezevenk! ipnenin önde gideni hırsız. ekşi'den başlık da aşırmaya başlayan yazar kırıntısı, şeyimin kurma kolu.

-lan mal mısın? o zaman burada yazılanların hepsi dünyanın bir yerlerinden arak. başlığı ilk açandan başka kimse düşünemiyor mu onu?

-bak pezevenge, inkar ediyor bir de!!!

-----

kendisine ayar üzerine ayar veren puşt yazar! *

-----

-bu pezevenge ayar da yetmez, asacaksın böylesini; her bi entrysi teek tek kötü oylayacaksın, hepsini haftanın en kötülerine sokacaksın, gammazlığını elinden alacaksın, hatta uçuracaksın!!

-hoca ne yaptın sen? anlamadan dinlemeden. yatayım, çık üstüme de tam olsun?

-bak pezevenge, inkar ediyor bir de!!!
Yaklaşık 1 aydan fazla süredir tanıdığım sevecen ve sempatik sözlük yazarı. Genelde konuşmalarımız ''geyik'' modunda geçse bile, her türlü muhabbeti yapabileceğimi bildiğim arkadaşım.
kişisel iletisine telefon numarası yazan yüce sözlük yazarıdır. *
''nerdesin lan hıyar'' demek istediğim msn kişisi. *
ikamet ettiği ya da doğduğu şehir her neyse her açıdan insanlıkla arasında derin uçurumlar bulunan yazardır.
insanlığı, insanlardan öğrenecek olan yazar. diğerleri mi? malum; seviye farkı...
al da at dercesine ayar ortası yapan insan.

bir de, bir ayar veriyor kendileri, çıkarmak için 5 başlık açıyo ayarsever zat. o derece yani.
(bkz: yalancının şahidi şıracı olur)
nick başlığı altından bozacı camiasına hakaret edilmiş kimsedir.
bak bahdeniz burası sana ait bir yer sayılır burada yapılmış bir saygısızlıktan sen sorumlu olursun. lütfen bu saygısızlığa bir son ver. * * * *
(bkz: the lord of the ayars)*
bu gece bitirme tezini yazmış olan yazardır. emekliliğini de ister bu artık. ahahahahaa.

(bkz: bir yazarin kuyruguna basmak)
(bkz: köpeksiz köyde degneksiz gezmek)
köpekli köyde değneksiz gezenleri ham ham yapan yazardır.

yiyor yiyor bitmiyor. ne bereketliymiş yahu. ahahahaa.
ayartor. (bkz: numarator), (bkz: takojenerator)*
daima gulmesini diledigim yazar da diyorum ben buna. ajdar nicki alip her gece guldurucem.
zannedersem zannettiğim gibi olmayan şahıstır. *
bu geceki herkese sokasım var başlığına entirttiği * ya da bestelediği nacizane nakaratla eğlendirmiş arkadaşımız. galiba daha çok güldürecek dikkatle takip ediyoruz efendim.
murat bardakçı bu yazarın yanında haltetmiştir...
ayarmatör sözlük yazarı. severek okuyoruz.
yeni tanıdığım, katılımcı ruhu ile saygıyı hak eden yazar...
çok konusan, gereksiz yere konusan kişilere verilen isim. *