bugün

eskilerden iyi bir yazardı. uzun zamandır yazmıyor ama umarım mutludur.
son entrysini 6 ocak 2014 tarihinde cikarinbeniburdan başlığı altına giren, toplamda 630 başlık ve 3754 entry sahibi birinci nesil yazar.

Keşke geri gelse dediğim yazardır .
halâ yaşıyor.
uğruna şapkalı a yapılası.
niziplide olabilir bu yazar. öyle isen eger bir özel mesaj yolla bakim.
kac kez yazilarini gordugum halde antepli oldugunu nickinden cakamadigim yazardir. hemserimdir. nohut dürümünde iyi gider.
muhtemelen boğazı pis yazar. gaziantepli olduğu nickinden anlaşılabilecek yazar.
profesyonelliği ayaküstü stand-up yapanlarla daşşak geçmektir. mesleği sktir et.

aaaa. fen lisesi mezunu olduğunu, tübitak projelerinde yer aldığını ve türkiye derecesine sahip olduğunu söylemiş miydik?
salak olduğumuz için söylememişiz...

edit: yok şimdi yalan olmasın. "...tübitak projelerinde..." demişiz. sadece 1 projede yer almıştım. yalancı çıkmayalım sonra.
mühendis, amele, çimento... sakın inşaat mühendisi olmasın? öyle ise

(bkz: meslektaş)
mühendislerle ilgili tüm yargılarımı değiştirmiş , allah allah bu mühendisse benim tanıdıklarım neydi diye sordurmuş canımın için , hayatımın anlamı..
okumam için kitap önersin diyeceğim ama , ben okunurken bilgi değil de gaz veren kitapları okumadığımdan biricik canımın önerisini yerine getiremicem. o kadar kıymetli ki benim için , zira bizim sınıf kalabalık olduğu için her zaman adı homo sapiens olan ama türü esasen homo sapiens olmayan canlıları görme imkanım olmuyor.. bu imkanı bana yaşattığı için çok teşekkür ediyorum canımın içine..kendine iyi bak , bensiz üşütme doktora gidip ondan çok bildiğini ima edersin , seni hipokrat filan dinlemez kapı dışarı eder , iyileşemez ölürsün sonra çok yanarım..türün için de feci bi kayıp olur..
son olarak özleyeceğim seni "canım"
çok doğru tespitleri olan kaliteli yazar.

(bkz: uludag sozluk/#3046652)entrysiyle bu sözlük ancak bu kadar güzel tanımlanabilirdi. helal olsun.
uludağ sözlük hakkındaki bazı düşüncelerinin doğruluğuyla bu gece, uzun; çok uzun bir aradan sonra yeniden yüzleşmiş bir yazardır. ve bir kaç ay önce verdiği bir kararın haklılığı kendi düşüncesi doğrultusunda tartışılmayacak kadar doğru olduğunun farkına bir kez daha varmıştır.

bilgisayarını satıp, internetini kestirip bodrum' a yerleşecekmiş...
elindeki kısıtlı bilgilerle super tahminler yapabilen, bu özelliğini mühendislik kafasına bağladığım, amelelikten yeni mezun olsa gerek hemşeri yazar...

edit: mezun olmak için, daha çok çuval çimento taşıması gerektiğini öğrendiğim user
sözlüğün ihtiyacı olan(!) saygısızlığa kendi çapında büyük katkılar sağlayan dogrudan auta giden sut.

edit: (bkz: #440083)
ilyas salman gibi bu adam. sarı mercedes, şehirden kırsala inmek, kentsoylulardan uzaklaşmak...
alt metninde farklı şeyler yatıyor tabî bu entarinin...

rakıyı da çok sever; hele balık da varsa yanında ısmarlayana itaat eder.

not: mercedes' i bordo. cins ya; bu renk aldı...
pis tiki.
sarı mersedes'inde beni de diğer kızlarla birlikte gezdirecek sağolsun.
alanya' larda çatır çatır gezen, keyif yapan zat-ı muhterem.
ama niyeyese bazıları bunu hiç dile getirmiyor; şu an istanbul' da çalışan, mesai yapanlar mesela...

şarabı çok sever.
adana'da cayır cayır yanan zat-ı muhterem.
daha cehennemi var bunun.
bu arada şarap gibi maşallah.
daha meramini anlatamamisti, kendi capinda saygi kattagi zannettigi bir anda saygisizca ucmus.
antep agzında maydonuz ayrıca semizotuna pirpirim domatese temetos denir.
kısa bir basın açıklaması:
reklamı yapılmayan, zira buna ihtiyacı olmayan silik yazar.
sözlükten uçması değerinden hiçbir şey yitirtmemiştir.
(bkz: iş başka arkadaşlık başka)
nickinin uluda yayınlanması istenmediği halde hala reklamı yapılan yazar..
yazarlık hayatına paşalar gibi ekşisözlük' te devam edecektir.
nickinin ise uludağ' da yayılmasını istemiyor.
bir anlık sinirinin kurbanı ev arkadaşı, can, dost.

naaptın be olum!?!
(bkz: birinci nesil silik)
güncel Önemli Başlıklar