1. 1.
  yeni başlayacak olan internet dizisidir. Bein Connect'te yayınlanacaktır. epey sağlam oyuncu kadrosuna sahip dizide Halit Ergenç, aslı enver, nur fettahoğlu, ozan güven, birce akalay gibi isimler var. yönetmenliğini Ezel, Karadayı, Çarpışma gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar yapacak.
  merakla beklenendir
  fragman
  https://www.haberturk.com...inlanacak-2531177-magazin
  1 ... karpuzreceli
 2. 2.
  babil dizisi

  Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk ve Türk sinema ve dizi endüstrisinin önde gelen prodüksiyon şirketlerinden Ay Yapım, Cannes'daki küresel eğlence fuarı MIPCOM'da, Digiturk’ün 1.000.000’u aşkın üyesi olan internet tabanlı içerik platformu (over-the-top) beIN CONNECT’te yayınlanacak yüksek bütçeli yerli drama "Babil"i tanıttı. Babil dizisi Digiturk'ün, beIN’in liderliğinde hayata geçirdiği ilk yerli yapım drama projesi olarak büyük önem taşıyor. Şirket önümüzdeki 1 yıl içinde bir dizi yeni yerli yapım dramayı beIN CONNECT üzerinden izleyicilerine sunmaya hazırlanıyor.

  Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı “Babil” dizisi, 13 bölümden oluşan ilk sezonuyla, Digitürk’ün beIN CONNECT platformunda yakın zamanda izleyicisiyle buluşacak.

  beIN Orijinal içeriği.

  Yeni ve heyecan verici, yüksek bütçeli Türk drama dizisi Babil, dünyanın önde gelen spor ve eğlence ağlarından beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyet gösteren Digiturk ve Türkiye merkezli Ay Yapım işbirliğiyle gerçekleştirildi. beIN'in dizinin prodüksiyonu için yaptığı büyük yatırım, dünyadaki en büyük spor yayıncısı olan beIN SPORTS'un da sahibi olan grubun, eğlence içeriği tarafında da büyüme kararlılığının bir göstergesi niteliğinde.

  beIN MEDIA GROUP ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly, konuya ilişkin açıklamasında şöyle dedi:

  "Amacımız, eğlence içeriğinde dünyanın önde gelenlerinden biri olmak ve Babil dizisi, bu amaca ulaşmak için olağanüstü kalitede projeler ortaya çıkarabildiğimizin bir göstergesi. Hollywood stüdyoları ile gerçekleştirdiğimiz münhasır işbirlikleri ve grubumuz bünyesindeki MIRAMAX Stüdyosu sayesinde gişe rekorları kıran filmlerden ve kaliteli dizilerden oluşan içerik havuzumuzu genişletirken; dizi ve film yapım ve yayıncılığındaki varlığımızı da giderek güçlendiriyoruz. Önümüzdeki 1 yıl içinde hayata geçireceğimiz orijinal Türk dizileriyle sektörümüze ve dünyadaki tüm izleyicilerimize heyecan verici bir dönem yaşatacağız.”

  Bir beIN MEDIA GROUP şirketi olan MIRAMAX da 2020 başlarında gösterime girecek yeni filmi The Gentleman'ın tanıtımı için bu yıl MIPCOM'daydı.

  Digiturk’ün sahibi beIN MEDIA GROUP Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Avustralya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) olmak üzere 5 kıtada, 43 ülkede faaliyet gösteren ve 9 farklı dilde yayın yapan eğlence ve spor içerikleri sağlayıcısıdır.

  Kaynak: raninitv.
  3 -1 ... traveler of secret moments
 3. 3.
  Digitürk’ün beIN CONNECT platformunda yakın zamanda izleyicisiyle buluşacağı duyurulan Babil dizisinden açıklama yayınlandı. Yapımcı firma ve kanalın ortak açıklamasında dizisinin beIN CONNECT platformunda yayınlanmayacağı duyuruldu. Dizinin yeni kanalının hangisi olacağı henüz açıklanmadı.

  Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı “Babil” dizisi, 13 bölümden oluşacak.

  işte o açıklama:

  beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım olarak aldığımız ortak kararla “Babil” dizisinin beINCONNECT Platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Her iki kuruluş açısından da yayın takvimiyle ilgili değişen zamanlamaların taraflara uymaması sebebiyle yapılan anlaşmayı maalesef karşılıklı olarak sona erdirmiş bulunmaktayız.

  beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım farklı ve yeni projelerde iş birlikteliklerine devam edecektir.

  Saygılarımızla;

  beIN MEDIA GROUP & Ay Yapım 

  -------------

  Benim aldığım kulis dedikodularına göre özellikle fox tv ve show tv diziyi alabilmek için çaba sarf ediyor.

  Ferhat ile şirin dizisinin reytingleri kötü. Toparlanamaz ise final yapıp yerini babil dizisine bırakabilir. Yani fox tv almaya daha yakın. Lakin ay yapım lı çukur dizisinin show tv de olması ve reytinglerde ki yüksek performansı aynı yapım firmasından çıkan babil dizisinin show tv ye daha yakın olduğunu gösteriyor. Bakalım kim kazanacak. Göreceğiz.

  Edit: bence fox alsın. Swh.
  4 ... traveler of secret moments
 4. 4.
  Güzelim "babil"in, bahçesi ve kulesi'nin telef olacağı dizi. Yar gibi şehristan bağdat'ın kaderidir... Yanar harap olur. Bir zamanlar moğollar, yakın tarihte fil partili amerikalılar, şimdi de dizi sektörü. Yazık babil'e...

  Marduk cümlenizi çarpsın!
  2 ... el ojala
 5. 5.
  Ve beklenen tanıtım fragmanı geldi.

  https://youtu.be/mC1KDSXAXYw

  Not: görüşmeler neticesinde dizi bein connect ten star tv ye transfer oldu.
  2 ... traveler of secret moments
 6. 6.
  Ay yapım imzalı diziden yeni görsel.

  babil dizisi

  Ve 1. Bölüm fragmanı | https://youtu.be/9qtQ7bWPnN0
  3 ... traveler of secret moments
 7. 7.
  Tek kelimelik dizi ismi saçmalığı furyasına katılan bir başka dizi.

  Bende yakında "yarrak" isminde dizi yapmayı planlıyorum. O da tek kelime.
  2 -2 ... neflodi
 8. 8.
  halit ergenç ve ozan güven varsa izlenir. açık ve net.
  2 ... be happy yine yine yeniden
 9. 9.
  Paragraf paragraf yazı girilmiş, dizinin konusuna dair bir tek cümle yok anasını satayım soyguncu bein övülmüş de övülmüş..
  Tv yayın haklarını star tv almış diyerek yine dizi konusu hakkında bir cümle kurmadan bu entryyi sonlandırayım.
  ... bir ingiliz gonyaya gelsin
 10. 10.
  babil dizisi
  babil dizisi
  2 ... traveler of secret moments