bugün

aşı karşıtlarının kanaat önderi fatih erbakan açıklaması.

erbakan; "yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir" ifadelerini kullandı.

video;
https://twitter.com/odatv/status/1437321398456889345

ha bir de vücudumuza aşıyla sokulan madde süper bir iletkenmiş, böylece aşı olan insanlar alıcı/verici haline geliyormuş. yani "aşı olanlara çip takılıyor, uzaktan kumanda edilecekler" demeye getirmiş.

millet ne kafalar yaşıyor be...

aşı karşıtlığını yarı insan, yarı maymun 3 kulaklı, 5 gözlü yaratıklar doğurmaya kadar getirip, sonuçta siyonizme bağlamak acaba hangi ürün ile yaşanan bir kafa çok merak ediyorum.

malesef bu fatih(bedelli fatih) iyice kafayı yedi ha.
kendisi de aşı olmamış güya, ama muhtemelen yalandır.
Olan gene kadınlara oluyor görüldüğü üzere. Ühü..
arkadaş bu nasıl bir hayal gücü ya sabah sabah güldürdünüz.
maymundan gelip maymuna gittiğimizin göstergesidir.

millet binlerce lira harcıyor bu kafalara ulaşabilmek için. kuru sulu ne varsa götürüyor ama bu kesim hiçbir şey kullanmadan doğal yollardan bu kafaları yaşıyor.
Bunun babası yüksek mühendisti.
Verocell'in böyle bir etkisi olsaydı eminim daha önce yaparlardı.
ya inanılmaz bi seviye bu cahillik. tamam mrna olmayın o zaman bak geleneksel inaktif aşı da var sinovac ol. çok karmaşık bişey de değil. virüsü vücuda tanıtıp bağışıklığı güçlendiriyosun bu kadar. ne kadar çok amcık ağızlı var ülkede.
kime oy verilmeyeceği belli oldu. sıradaki !..
n'oldu? ası olunca vaka sayıları azaldı mı? he kuzularım? ben z kuşağından biri olarak söylüyorum. maymun doğurmayabilirler ama ya 'kısır' olurlarsa.
üremeniz bir boka yaradı sanki de.. ya kısır olursalarmış.. olun amk.
Ben her zaman söylüyorum. bu milletin çükü her şeyden değerlidir. Varsa yoksa "ya kısır olursam" korkusu. Keşke bunlar gibiler gerçekten kısır olsa da azalarak bitseler, yok olsalar.

Bu dünyayı corona virüsü değil cehalet virüsü yok edecek.
Aşı olanlar düşünsün, gerçi kafada az bir düşünce olsa üretici firmanın çalışanlarına tehlikeli diye yasak ettiği sıvıyı alanların düşünme yetilerini sorgulasak ne çıkar acaba.
Resmen evrimi kabul etmiş. Aşı bizi ters evrime sürüklüyor, demek oluyor. Bu ne Darwinizm bu ne Carl sagancilik. Refah partisi bile çoh bozdu.
kendi maymunluğunu aşıya bağlayan gerici yobaz erbakan jr açıklaması.
Zaten maymunlarla akrabayiz.sikinti yok.
görsel
Bu siyasal islamcılar neden bu kadar komik.
olur mu hiç 3 kulak, dönde arkana bak... hey!
bu islamcılar neden bu kadar sapıtmış ve hayal güçleri neden bu kadar yüksek?

(bkz: üstü çıplak deri eldivenli bandanalı 80 100 kişi)
Üşenmedim fatih bey'in eğitim durumunu gugılladım, adam elektrik elektronik mühendisiymiş... ama aşı hakkındaki söylemleri, takiyüddin'in rasathanesine karşı çıkanların rasathaneden meleklerin avret yerlerine bakıldığı şeklindeki söylemleriyle çok benzer değil mi? tarih tekerrür ederken cehalet de şekil değiştiriyorsa demek ki.
Yahu bu tiplere halen oy veren var bu memlekette! Ben en çok ona şaşırıyor ve üzülüyorum.

Tanım: bir adet 0,5 oy potansiyeline sahip siyasetçi açıklaması. O alacağı oy da işte babasının hatırına.
vero cell afrika yeşil maymundan elde ediliyor. nasıl derseniz; hayvanlar hastahane ortamında masalara bağlı ve muhtemelen lokal anastezi altında, böbreklerine sokulmuş şunlar bunlar... sonra bu sıvı testlerden geçip ilgili aşılarda ki bunlar hemen hemen bütün aşılar ve deneysel başka çalışmalar için kullanılır.

bilimsel çevrelerde vero cell için süren çeşitli tartışmalar var ama %99 güvenli bir ürün, artık %1 hangimizi kapsar bilinmez.

organik ürün olması sebebiyle, koronayla birlikte ciddi bir maymun çiftliği ihtiyacı doğduğu kesindir ve şimdi bir yerlerde, en az binlerce maymun masada yatıyor. hayvanları yiyen bir varlık olarak bizler için bu tabi ki insanlık dışı bir uygulama.

aşı hastalıktan bir seviye korur fakat ölümden korumaz. doğada bütün dünyayı aşılayacak kadar maymun olduğundan şüpheliyim, yani aslında biraz zengin avuntusu. korona bir ailedir, gelişerek her yıl kapımızı çalacak. insanda mutant değişiklikler yapacağı öngörüsü saçma ama potansiyel etkileri mevcut fakat milyarlarca insanda denenmiş olarak bilime güvenen biri gözü kapalı aşı olabilir, olmayabilir. çok şey değişmez.