bugün

baha'nın aşk yemini albümündeki hareketli parçası...

gittiğin gün sonum
sen çıkar tek yolum
ağlarım gizlice
ağlarım hergece
ben bir çare kulum
sen yoksan bende yokum
dalarım dertlere
ağlarım hergece
sen gözlerimin feneri
hiç sevmedim senden başka
sen yüreğimin direği
hadi gel artık aşka
aşka gel aşka
bekleme yar
doyasıya yaşayamadım
seni yar
uzun etme beni deli etme
unutma sabrın bir sonu var
tv8 ekranlarında mehmet ali erbil 'in yaklaşık 100 yıldır yaptığı formattaki yarışması. formatı tarif etmeme gerek yok sanırım.
tv8 in yayın formatının içine sıçan program.
tv 8 de şuan yayınlanan gangam style şarkısıyla 3 tane palyaçonun göbek attığı program tipik mali programlarından biri .
2013'e girdiğimiz şu günlerde hala mali'nin reyting yaptığını yüzümüze tokat gibi çarpan programdır.

(bkz: acı ama gerçek)
halkımızın motor sporlarına ilgisini gösteren program.
mehmet ali erbil'in artık konsomatris benzeri sanatçıları davet ettiği tahmin edilen izdivaç programıdır.
Gereksiz bir programın ismidir. Ülkemde o programı izleyecek kadar zekası dipte bir topluluk varsa, utanç sebebidir. Artık bitsin gitsin şu nei idü belirsiz programlar!..
mehmet ali erbil'in bu sene kovulacağı programın ismidir.

ayrıca şifreli seks konuşmalarında inanılmaz bir artış gözlemledim.
Topuklu ayakkabı ile roman havası oynamaya çalışan türk kızlarının yarıştığı yarışma. tü allah belanızı vermesin, utandırmayın lan beni. yerim sizi *
Mehmet ali erbilin sunduğu izdivaç programıdır. yalnız diğer izdivaç programlara hiç benzemiyo mehmet ali işte birde o seyircileri nerden buluyorlar, izleyenler bilirler gerçi. birde tanınmayan konukları çağırıyor. her gün burçları yorumlayan bir adam çıkartıyor ne zaman denk gelse hep aynı adam birde adama lakap takmış mehmet ali adamı çağırırken piri piri diye çağırıyor. adam ne yapsa tutuyo birde programda çalan müzikler süper. arap bir müzik çalıyor araştırıp mûziği buldum mezdekeymiş şarkıyı söyleyen hakim adında biriymiş. şarkının müziği güzel de adamın sesi felaket, neresinden çıkıyo acaba. dinleyin bana hak vereceksiniz.
Gulmeye birebir izdivac programi. Yalniz diger izdivac programlarindan formati bayagi farkli.
aydilgenin bana göre yeni şarkısı. ne zaman çıktı bilmiyorum ama güzel.
klibinin, yanılmıyorsam, dünyanın en uzun kumsalı olan Praira do Cassino Plajı'nda çekildiği aydilge şarkısı.

bağımlılık yapabilitesi var.
an itibariyle dinlenen aydilge şarkısı.