bugün

aşk 413 sayfayı ve 10311 entry rahatlıkla doldurabilecek bir şeydir.
para olunca , varolan bir duygu..
(bkz: midede kelebeklerin uçuşması)
''Anladım ki aşk; Her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem.''
tuhaf bir prosesi var. ilk başta heyecanlanıyorsun, hatta hoşuna gidiyor yeni birisinin seni keşfetmeye çalışması. ama sonra bir bakmışsın olaylar öyle gelişmiş ki irkiliyorsun, seni keşfe çıkmış bu eski yeni yerinde durmamış, seni icad etmek istiyor.
bir çiçek gibidir aşk eğer sevgiyle güzel bakılırsa mutluluk vericektir.
karşılığı olmadığı zaman hiç bir anlamı kalmayan siktiri boktan lanet olası bir duygu.
ay bana bir seyler oluyor..
(bkz: ey aşk nerdesin)
insana olmayacak şeyler yaptıran zamazingo.
kızıl ötesiymiş...

biz öyle duyduk.
Son zamanlarda varlığına inanamadığım o meşhur olgu. Sunay Akın'ın dediği gibi
Çift kişi oturduğumuz kapı eşiğine bugünlerde tek kişi zor sığıyorum. Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?
paylaşmaktır.
görsel
bazıları için ütopik bir hayalden öteye geçmiyor.
geldiğinde üç harfliler gibi fena çarpar. işte o yüzden çağırdığında gelmez, sen uyurken gelir aşk.
bir sebepten gelip girmesi gereken şey dünyamıza.
http://www.youtube.com/watch?v=e0o6qMDgEbY
Teoman bile döndü , sen dönmedin..
Aşk;
Aşk insanın olgunlaşma yoludur,
insanın saflıktan kurtulup büyümesine yol açar.
Ve aşk; insana doğru kişiyi bulursa eğer mutluluğa götürür...
anlamı kişiden kişiye değişen birşeydir. adı aşktır , sevgidir. kişi nasıl bi duygu yüklerse odur aşk. ne isterse o olur aşk..
gözü kördür. http://www.estanbul.com/i...lind_by_Vulpecula78-1.jpg
koray candemir'in muazzam eserlerinden biridir. sesine sağlık.
sol freymden kaldırılası başlık.
insanın soğuk yatakta osurarak ısınmasıdır.
yalan yalan yalan.
iyi ki varsın diyebildiğim, çekinmeden iyi kötü her zamanda yanında olabildiğim, gözlerinde kaybolduğum değerli varlık. Onu çok seviyorum. Yana yana çok seviyorum. Sevdikçe yanıyorum, pervane misali ona her baktığımda kavruluyorum. Ama yine de onun ışığından ayrılamıyorum. Çok aşığım arkadaş. Çok aşığım. Allah O'nu bana bağışlasın. Hayırla inşallah.