bugün

entry'ler (283)

taksim gezi parkı

bugün saat 19:00 da kuğuluparka gidecek doğa severler. gezi parka destek için.

kızlar burun karıştırır mı sorunsalı

kesinlikle evet cevabı verilecek sorunsaldır.

en iyi tablet

ıpad mini on numaradır.

korsan kitap almak hırsızlıktır

Okumayı çok seven dar gelirlinin mecburen başvurduğu yöntemdir.

Bir kitaba en fazla 25 TL ayırabiliyorum aylık. Ama hızlı okuduğumdan 3 güne bitiyor aldığım kitap. Ne yapayım olgunlardan tanesi 5 liradan 5 kitap alıyorum bende. Kötü bir şey. Ama daha çok okumak için mecburum.

ateistlerin tanrıyı inkar ettiğinin sanılması

(bkz: neyin kafasını yaşıyorsun sen)

galatasaray ın önü kesiliyor

arkadan desteklemek lazım denilesi açıklamadır.

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

(bkz: allah çarşını pazar etsin)

yırtık ayakkabı ile dışarda gezen insan

yırtık ayakkabı ile gezdiğini görüp gücün var da sağlamını alıp hediye etmiyorsan insanlığının sorgulanacağı durumdur.

Yenisini alamazsan evde mutlaka ayağına bir kere sokmadığın ayakkabın mutlaka vardır. Onu ver bari.

namazda kavga

allah'ın huzurunda olduğunu unutup, namaz kılan cemaate saygısızlık etmektir.

- Bugün mübarek 3 aylar başlangıcı.. Sabah namazında Hacı Bayram Veli camiisine gittik. Sünneti kıldıktan sonra cemaat farza yetişsin diye kuran-ı kerim okundu. Bıdı bıdılar o ara başladı. Vızıltı halinde yükselmeye başladı. O ara farz için tekbir aldı hoca durduk namaza. 2 kendini bilmez bağıra çağıra telefonla konuşurken biri dayanamadı namazı bozdu. Olay hepten tartışmaya dönüştü. Düşünün ki o ara namaz kılmaya çalışıyoruz. Aha bak benim de kulağım oraya kaymış. Görüyo musunuz gitti namaz-

bir fahişenin namaz kılması

Mesleğin ibadetle alakası olmadığını gösterir

yazar (haşa) kendini allah mı zannediyor acaba? Kabul olmaz diye bir türkü tutturmuş da...

sözlük yazarlarının ruh halleri

göz ağrımasından ötürü yorgun ve öfkeli. Aynı zamanda çaresiz.

yolda ayağı takılıp düşen insan

istemeden de olsa çok gülünen insandır.

Dayanamıyorum ben acayip gülüyorum.

dördüzlere verilebilecek isimler

2 kız 2 erkek olarak düşünülmüş isim listesidir.

can
metehan
neslihan
haktan.

sürekli balkonda oturan beyaz atletli adam

tek başına canı sıkılan, sıkılınca da balkona kendini atletle atan tiptir.

Tam karşı binada var bir tane. Hayır her defasında da göz göze geliyoruz. O mu hiç içeri girmiyo ben mi balkona çok çıkıyorum anlamadım.

sizin için peygamber neyse benim için atatürk odur

oturduğu yerden Atatürk'ü sevmenin fayda sağlamayacağını idrak edememiş yazar beyanı.

Sev sevme demiyoruz.Bizde seviyoruz. Vatan olmazsa,bayrak olmazsa, ezan da olmaz. Elin gavuru sana ibadet ettirir mi? Herkes bizim kadar iyi niyetli mi memleketinde başka ibadethane açsın, saygı göstersin. Atatürk bu vatanı düşmanlardan temizlerken, gelecekte kuru kuru kendini putlaştıracak bir zihniyet olacağını bileydi biraz düşünürdü herhalde. Hak teala ondan bizlerce kez razı olsun. Bu vatana önder oldu. Ama şu an yattığı yerde bir duaya daha çok ihtiyacı var. inançsız abuk subuk benzetmelere değil.Sev, örnek al, çok çalış ama peygamberle bir tutacak kadar sınırları aşma. Edep ya hu.

candy crush saga oynayan koca adam

eğlenmeyi bilen, efendi adamdır.

ne biçim oynuyorum bende. hele de renkli şekerleme ile çizgili şekerlemeyi değiştirince var yaaa ufffff her yer darmaduman oluyor.

eski sevgiliye sorulmak istenen sorular

Herkesin içinde uhde olan sorulardır.

Sorabilen şanslı bir tayfa vardır aslında.

- ölür müydün beni biraz daha sevsen? diye sormak iyidir.

sözlük yazarlarının şu an söylemek istediği cümle

bi yarın olsa da yatsak.

kısa saçlı kadın

yakışan yüzde tablo hissiyatı yaratan, kendine bir kez daha baktıran kadındır.

jucy meyve suyundan böcek çıkması

bilip bilmeden konuşan arkadaşlara en derin hürmetlerimi sunarım.

1- böceği fark ettiğimde meyve suyunun renginin daha koyu olduğunu da fark ettim. Dibinde yuvarlak koyu kahve bir şeyler vardı.
2- Açık saçık bir yerde değil buzdolabında idi.
3- Kapağı kapalı, bir problem teşkil edecek ortam yoktu.
4- inşallah başınıza gelir de sahte şeyler yazmakla suçlanmak neymiş anlarsınız.