entry'ler (20)

sevdiğimiz şarkı sözleri

la bize her yer angara *

uzun yol otobüsünde cam kenarında kahve içen adam

kıskanılacak adamdır. hele ki bir de son bahar veya kış mevsimi ise kıskançlıktan ölünebilir.

zeki olduğunu belli etme yolları

sohbeti, muhabbeti sadece ders, okul, sınavlar olan ve her sınavın açıklanmasının ardından bütün sınıfa tek tek kaç aldığını soran, kendi göğsünü kabartarak aldığı not sorulmadığı halde söyleyen canlı türüdür.

beşiktaşlılık

beşiktaşlılık; kelimelerle tarif edilmemesi çok zor olan bir sevgi.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

öyle içinde garip, tarifi olmayan bir sıkıntı olması.

demet akalın konserine bengü tişörtüyle gitmek

fenerbahçe - galatasaray maçına beşiktaş formasıyla gitmek gibi bir şey.

evlenme teklifine ne evet ne hayır diyen kız

ailesinden çekinen, ailesinin kendisine nasıl tepki vereceğini kestiremeyen kızdır.

19 ocak 2013 beşiktaş ibb spor maçı

inönü stadı' na veda edilmeden önce ki yarının ilk maçıdır.

2013 te peşpeşe gelen ölümler

2013 te peşpeşe gelen ölümler 2012' nin devamı niteliğinde. 2012 yılında vefat edenler ayaklarını sürüyerek gitmiş olmalılar ki, medya dünyasın da ki vefatlar 2013 yılana sarkmış.

beşiktaş

bana mutluluk veren, ilk aşkım, kara sevdam olan takım tek aşk beşiktaşk.

himm ok

genelde türk kızlarının en iyi attığı trip olarak bilinir.

yalnızlık

yalnızlık: bazı durumlarda insana büyük bir haz veren bir olgudur. gençler arasında lütfen beni yalnız bırakır mısın? ya da yalnız kalmak istiyorum şeklinde atılan triplerdir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

-unutamam dedin yalan mı söyledin?
-burası soğuk soğuk odalar yoksun neye yarar örtünsem kat kat yorganlar amaaaan.

aşk

a. ş. k açılım olarak Allah'ın şaşkınları kulübü.

5 ünsüz 4 ünlü harften oluşan ünlü ilimiz

kastamonu, balıkesir aklıma bu iki il geldi. soru çok ani geldi çalışamadım

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

ezginin günlüğü - düşler sokağı. ben kuşlardan da küçüktüm bir gece vaktiydi aşk tuttu elimden beni

mehmet ali birand

TRT DÖNEMiNDE PKK'YA DESTEK iÇiN, YAPTIĞI DOLANDIRICILIKTAN HÜKÜM GiYMEMEK iÇiN BELÇiKA VATANDAŞI OLAN, 1988 DE MANŞETLERiNi iŞTE APO iŞTE PKKNIN KUDRETi ŞEKLiNDE ATAN ve APO iÇiN AFFEDiLMELi MECLiSE GiRMELi DiYE SAVUNMASINI DiLE GETiREN, TÜRKiYE TÜRKLERE BIRAKILMAYACAK ZENGiN BiR ÜLKEDiR DiYE NARA ATAN iSRAiLiN BASIN SÖZCÜSÜ. ALLAH RAHMET EYLESiN MEHMET ALi BRAND.

tam kanepeye uzandığın anda misafir gelmesi

kapı zilinin duyulmasıyla yastıkların aceleyle düzeltilip transit olarak odaya kaçmak.

bisikletten düşmüş efsane nesil

o bisikleti ellerimi bırakıp süreceğim diye az mı düştüm? hey gidi çocukluk.

olmasa da olur

benim için kış mevsimi olmasa da olur hiç problem değil.