bugün

entry'ler (155)

fenerbahçe ye avrupa kupalarından 2 yıl men

men edilmesede birşey değişmezdi ister 2 yıl ister 5 yıl. smileeeyyy leleyyy

samsung galaxy s4

bi yavaş yahu note 2 yi yeni aldık.

interneti açınca girilen ilk üç site

derslerim, notlarım, araştırmalarım. ( feci çarpıldı)

zıbın giymeyen türk kızı

ne de güzeldir.

dincilerin iki yüzlü ve riyakar olması

çoğu durum gibi bu da kişiden kişiye göre farklılık gösteren bir olgudur. ne dinciler gördüm nurlu gibi maşallah, konuştukça dinleyesin gelir, ama nicelerini de gördüm ki çok acı, iki yüzlü riyakar birde sahtekar. (bkz: rte)

candy crush saga

sıtkımı sıyıran, aylarca uğraşıp ancak 1 level atlayabildiğim illet bir oyundur. dert tasa nedir bilmezdim, pamuk gibi bir insandım bu oyun beni sinirli agresif çekilmez bir insan haline getirdi. henüz başlamamış olan varsa dilerim hiç başlamasın a dostlar. zaten sinir stres sahibi olduğum ne varsa ucu teknolojiye dokunuyor deli oluyorum. mesaj bekle bi dert, film izle kork bi dert, dizi izle reklamıydı bilmem nesiydi bi dert, ararsın telefonu kapalı bi dert. elektrikler kesildi mi duble dert..

evlenene kadar bakir kalmayı başarabilen erkek

günümüzde pek kalmamıştır.

akp belası

daha önce kime bela okunduysa döndü dolaştı ve akp olarak hayatımıza girdi. tabii ki burada aslında 'girdi' fiili yerine argo bir fiil kullanmak isterdim ama nezih çizgimden kaymak istemiyorum. ne varki bu tür şerefsizler yüzünden nezaketim bile yerle yeksan oluyor.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

Nietzsche Ağladığında- ırvın yalom.

beni anlama

anlama istemem zaten anlaşılmazımdır çoğu zaman, anlama istemem öpüverdim gittiğin günün alnından anlama istemem. gel isterim bazen, gelmezsin bilirim yinede anlama istemem. seni bu kadar sevdiğimi anlarsan sebebini açıklayamam, anlama istemem...

sözlük yazarlarının itirafları

biz seni cok özledik sevgilim, gecelerin donduran ayazı, en sevdigin nargilen, kayboldugumuz sokaklar , biz seni cok özledik.. aglamamak icin söz verdim sana ama, cok özledim.. Bazen yüzünü unutuyorum, kendime kızıyorum.. Dinmiyor bu özlemim, careside sensin, bilirim..

hayatında hiç ankara havası dinlememiş insan

o ne eksik insandır öyleeee. elhamdünün düsüyleee, güzel kızlar sürüsüyleee, her gece birisiyleee. smileeeyy

hoşlanılan bayanın yuva kuralım demesi

dur daha bi dur hoşlandık diye tecavüz edecek nerdeyse diye insana pişmanlık hissettiren bir türdür.

aşık olma belirtileri

insanın karnında kelebekler uçuşuyorsa, kelebeklerin karınında da, off tamam. aşk=kelebek işte.

ankaralı kızlar

candır bee.

uludağ sözlük gece tayfası

tam takım burada yineee. smileeyy.

sigara bıraktıktan sonraki sancılı süreç

-yahu sen içmiyodun sende mi başladın?
- he ya senin bırakmanı bekledim.
-hemde wl ha?
( herkes sigaraya başlamış hemde hepsi senin sigarandan içiyor sanki, ve bir büfeye usulca yaklaşıp abi bi wl) sancılı süreç sona erdi.

zor insan

olmak lazım bu hayatta. başka türlü kıymet bilmezler. breh brehh.

yazarların sevgilileri hakkında şu an düşündükleri

uzakta olmandan nefret etsemde, seni sevmek için hep burada olacağım. özlüyorum diyemesemde anlamanı bekliyorum. çok özlüyorum.

reenkarnasyon ile dünyaya 3 kez geldim

bu da son ulen. gel git su yakmıyo benzin kaç para haberin var mı?