bugün

mutluluğun ya da hüznün kişinin yüzüne yansımasıdır.
rahatliktir aglamak. bi bitse bunlar gidip aglasam dusuncesi bile rahatlatir bazen. bir de mutluluktan aglamak vardir ki en efsane duygulardan biridir hayatta.
duyguların en safıdır, ve insanın en saf olduğu anıdır.
Öyle insanlar var ki gözyaşını bile kirletmeyi becerirler. Timsah gözyaşlarını dışına kinini içine akıtanlar bu zamanda fazlasıyla mevcuttur.
en güzel duygudur. gülmekten bile daha güzel duygudur. o göz yaşları aktıkça sanki bütün dertlerinizi de alıp götürüyormuş gibi oluyor.

ağlayın, ağlatın.
ağlamak her türlü duygunun dışa vurumudur.
açılmak.

-ağla ağla açılırsın.
bazen çok isteyip de yapamadığım,insanlar en saf halini yansıtan ,duygu boşalmasıdır.
ağlayamamaktan iyidir rahatlarsın en azından.bazen üzüntüler gözyaşlarının uzanamayacağı kadar derindedir.
insani bir ihtiyaçtır. Erkekler ağlamaz diye uydurulan yalana kanmamak gerekir.
Rahatlatıcı duygu boşalması. Acı çekince yada tam zıttı bir durum olunca insanın duygusunu ifade ettiği an yaptığı eylem. Belki de benim en sevdiğim kendimi ifade etme şeklim.
uğradığımız felaketlere karşı vücudumuzda kalan son kuvvetin bir feryadıdır. - Sami Paşazade Sezai Sergüzeşt
her gece uygulayıp kendimi rahatlattığım eylemdir... anlık rahatlama hissinin arkasına gelen aptal mıyım sorusuyla beraber daha da anlamsızlaşır... (bkz: herşeyin azı da çoğu da zarar)
bu gün çok ağladım sözlük. ne kadar çabalasam da olmuyor be sözlük. hayat çok anlamsız.
ağlayamamaktan iyidir hatta daha az acı verir...
Ağlamak Zararsızdir.ama O kızarmış gözlerle sizi ağlatana bakmadığınız sürece.
ağlamak güzeldir
süzülürken yaşlar gözünden
sakın utanma
her zaman, herkesin yanında yapamadığım eylem.
rahatlatır aslında, söylenerek ağlaması beni daha da çok rahatlatır. acı doruğa ulaştığında yaş gözden akmazmış. ağlayamıyorum ben çok fazla.
bazı şerefsizlerin silahı...
giorgos dalaras - sto pa ke sto xanaleo dinlemektir.
sevdiğim bir şiir vardır benim, paylaşmak isterim.

nasıl etmeli de ağlayabilmeli
nasıl etmeli
ayıpsız
aşikare
yağmur misali.

galiba n. hikmet dizelerin sahibi.
gözünden yaş gelmesiyle değil, gözlerinin doluş sayısından anlaşılır.
yalnizken cok daha güzel aglanilir, bagirarak, daha icten aglanilir.
Hele bir de müzik eşliğinde olursa en güzel rahatlama şeklidir.
bazılarında görmek canınızı yakar:
görsel
görsel

"Ben seninle ağlamak istiyorum
Öyle arkandan yana yakıla değil
Hüzünle, kahırla değil
Ben seninle ağlamak istiyorum
Öyle sensizliğe yanıp sabahlara kadar değil
Ben seninle ağlamak istiyorum "
ceyhun yılmaz...
güncel Önemli Başlıklar