bugün

eğer türk adaleti yine kıvırmaz da doğru düzgün bir karar verirse hapsi boylayacak ya da en azından ömür boyu futboldan uzak kalacak zat. fenerbahçedeki devri kapanmıştır. her işte bir hayır var derler ya. hayırlara vesile olsun.
böyle çocuğum olsa spermimden utanırım.

http://skorer.milliyet.co...detay/1766108/default.htm
http://www2.sporx.com/fut...ma-belgelerSXHBQ345781SXQ
Üçüncü kez baba olmuştur. Bu hengamede ne zaman çocuk yaptı hayret.

Allah analı babalı büyütsün diyelim.
Yeni yönetimi şu şekilde olacağına dair iddialar vardır.

https://mobile.twitter.co...us/387495143101972480?p=v

uğur dündar değil de sadettin saran, ferit şahenk, murat ülker gibi daha güçlü bağlantıları olan insanları tercih ederdim şahsen. Hayrlı olsun.
fenere yakışan tırsak başkandır.....hacıosmanoğlu bunu resmen posta kutusuna çevirdi daha hala cevap bile veremiyo korkudan...fenerliler buna nasıl tahammül ediyo ben anlamıyorum...
Tırsak olsaydı, hapse girmeden önce kendisiyle yapılan pazarlığı çarçabuk kabul eder, meydandan tüyerdi.
En azından birine yalakalık yapıp, onu arkasına alarak konuşmuyor.
eğer yönetim kurulu twitter'daki gibiyse açık açık recep tayyip erdoğan ve f tipi yapılanma'nın tasfiyesidir.

kurulduğu günden bu yana sürekli iktidara yakın adamlarca yönetilmiş olan fenerbahçe spor kulübü'nün ilk kez ve açık açık siyasi erke postayı koymasıdır.

kendisini bitim kadar sevmem. banilik dışında fenerbahçe'ye ve türk sporu'na hep zarar verdiğini düşünmüşümdür. ancak şu liste gerçekse ve şahenk, ülker, topbaş gibileri yönetimin dışında kalacaksa aziz yıldırım doğduğundan beri en iyi işi yapmış demektir.

ünal aysal'ın ikide bir recep tayyip erdoğan'a posta koyması** da düşünüldüğünde türk sporu iktidardan temizlenmektedir. siyasetin spora burnunu sokması konusunda sırf bu iki kulüp birlikte hareket etseler türkiye'de çoooook şeyler değişir.

kendisiyle ilgili ilk kez güzel bir şeyler yazmak nasip oldu. umuyorum bu satırları yazdığıma beni pişman etmez.
Hala secime gireceginin konusulmasi ve dogruysa bunu dusunmesi buyuk rezalettir.

Sikenin en buyuk kaniti da budur aslinda.

Bunlar sadece bir suclamaysa onurlu bir insan nasil o koltukta oturmak, bu suclamayi yapanlarla muhattap olmak, olaylara maruz kalmak ister ki?

Ama konu bu da degil. Kanitlanmis bir ithamdan sonra bu insana hala nasil spor yoneticiligi yaptiriliyor, secime katilma gibi bir ihtimali oluyor?

Anlasilir gibi degil.

Butun mesele sportif basari, pahali oyuncular veya iyi bi takimsa aziz yildirim super baskan, oldu.

Ama eger fenerbahce bir futbol takimindan fazlasidir, camiadir, felsefe sahibidir, 20 milyondan fazla insanin inanc tasidigi bir seydir diyorsak o zaman o kulubun kapisindan iceri girmemelidir aziz yildirim.
artık kendi taraftarının dahi sevmediği kulüp başkanı.
şike meselesini cas'tan sonra açıkladığı üzere isviçre mahkemelerine taşımamış büyük başkan.

nedendir bilinmez. *
gelmiş geçmiş en büyük spor kulübü başkanıdır. efsane olarak anılacaktır. evet.
adamın küpkökü.
şike süreci yüzünden başımıza kalmış başkan. normalde aziz şimdiye bırakırdı ama şike süreci yüzünden bırakmıyor amk!
tek kelimeyle antipatik.
seçimi kazansa mı kazanmasa mı bilemedim.
eğer kazanırsa türk futbolu hala bir pislik ile beraber yaşıyor olacak, ama fenerbahçe gelişimini kaybetmiş olacak.
eğer aydınlar kazanırsa türk futbolu bir travmadan kurtulacak, ama fenerbahçe ünal aysal gibi göreve aç ve her şeyi verebilecek bir başkana sahip olacak.
en iyisi kazansın kazansın.
adaylığını açıklamasıyla galatasaray'ın şampiyonluğunu garantilemiştir. hayırlı olsun şimdiden.*
Baskanligini aciklamis yuce kisi. Kayseri'yi sike ile 4-2 yenen fransiz takiminin taraftarini korkutmustur.
önümüzdeki kongrede başkan seçilmesi durumunda fenerbahçe tarihinin en uzun görevde kalan başkanı olacak kişi. en uzun süre başkanlık yapan için,
(bkz: şükrü saraçoğlu)
yüzsüzlükte son nokta adam. hala aday oluyor ve destek bulabiliyor. UEFA ulan nesin sen deyip 10 yılı çaksa da aday olacağını söylemişti. artık fenerliler düşünsün. tüpçü de bir yere kadar kollar götünü.
fenerbahçenin başında bir badem bıyıklı cemaatçi görmektense fenerbahçenin tekrar başkanı seçilmesi içten bile değildir.
(bkz: 28 10 2013 aziz yıldırım ın adaylığını açıklaması/#21744214)
ulke futbolunun amina koyan yaratik. hala bu adami savunan got yalayicisi fenerli ezikler var en cok ona guluyorum.
bu adam hapise tekrar girince maskesini takip cemaaaaaattttt uhu uhu diye aglarsiniz.
Mehmet ali aydinlar'la 2 kasim'da son zamanlarda gorulen en buyuk secim mucadelesini yapacak olan fenerbahce baskani.
fenerbahçeye aşık oluşumun bana verdiği yetkiye dayanarak senden nefret ediyorum.