hoşgelmiştir kardeşimiz.
(#7715720) hoşgelmiştir; fakat şükrü saraçoğlundaki derbide fenerbahçe tribünlerinin 1 dakika boyunca hepiniz bilmemne çocuğusunuz dediğini çabuk unutmuştur. sadece duyabildiğimiz kısmı o kadardı.
yaşanan zor ve duygu yüklü günlerin üstesinden geleceğine inandığım, sözlükte adam gibi adam varmış dedirten yazar.
gereksiz.

izmir başlığının altına aşağıdaki giriyi yapmış. bu örnek, dil bilgisi kurallarına göre tamamen anlamsız olmakla birlikte, kendisinin ne kadar gereksiz bir yazar olduğunu göstermesi açısından önemli. insan iki kısa cümlede yirmiye yakın hata yapar mı? gözü dönmüş, zırcahil bir ergen ise yapar. buyurun;
--spoiler--
doğum yerinin burası olduğu takdirde, işbankası giriş sınavları,koç grubuna kabulde, veya üniversiteye yeni gelmiş birisinin add veya çydd gibi kurluşlardan burs almak için oldukça faydası dokunacak türk'e ve töresine yabancı bir şehir.
manevi değerler deyince hemen yobazlık anlayan,tarihinden bihaber insanların memleketi.
--spoiler--
okuyunca sözlüğe giriş sınavla olmalı diye düşündürten yazar, manevi değerleri tavan(!) yapmış ama işe izmir'i kattığı için kınadığım yazar. (bkz: liseli detected)
(#10207257) bana, yakalandıktan sonra, çırpınırken yanlışlıkla hamsilerin kasasına atlayan sazanları hatırlattı. yazarmış bir de, yazsın bakalım.
(bkz: #10251473)

vay vay açık açık söylüyor bir de. emniyet takip etmeli buraları.
bin parçaya ayırarak öldürmekten mutluluk duyacağım şey.
15 yaşındaki çocukları düşünerek mastürbasyon yapan insanımsı. 15 yaşında çocuk ohhhşşş....
sonra ahlaktan bahseder hiç de utanmaz. 15 yaşında çocuğa evlilik adı altında tecavüz ederken zevkten dört köşe kıvranır yatakta. annemi çok özlüyorum, insanları çok seviyorum ühüühü diye duygu sömürüsü yapar bir de. iyi insan ya. 15 yaşında çocukla yatağa girmek mi? o ahlaktan. büyük çocuk sevgisinden.

edit: şunu ekleyeyim de; (bkz: #10251473) nasıl bir tipten bahsediyoruz, fikriniz olsun.
bana attığı mesajda evlilik adı altında tecavüz diyorsun, böyle şey mi olur, insanlar evli artık evli demiş şey. 10 yaşında çocukla evlenip, etraftan sübyancı sesleri yükselirse evliyiz olum biz evli diye savunma yapacak. inanın zerre utanmaz. bir de bana yaşımı falan soruyor. evlilik adı altında tecavüzü bile anlayamayan beyniyle aklınca beni aşağılıyor. vay arkadaş.
milliyetçi "şekli" yapmaya çalışan , kürtçü islamcılardan biri daha.
(#8143654)

(#11050927)

(#11065311)

(#10127011)

(#7712127)

büyük olasılıkla aynı şakirdin kullandığı fake hesaplardan biri ... ama bu adam ülkücü falan değil.
(#11195562)

şuurdan bahsetmiş kendisi

(#7705625)

bunu yazabildiği halde ...

eywallah ne diyelim ...
(#11224883) numaralı entrysinde imla hatası yaptığını belirttiği cümlede imla hatası yapan yazarımsı.
(#11306373) delikanlı yazardır vesselam.
(#10251473)

15 yaşında kız hayalleri kuran hüseyin üzmez amcasının tosunu. bir de solcu olan babası eve pek uğramamış zamanında sanırım.

gelip gelip nickaltıma yazmasın. ben tanıştığım bir insanı asla unutmam. ama ona bir ayrıcalık tanıyacağım ...
(bkz: abaza) *
(#12465109) ya ne olacağıdı?
(#12467241) laf falan sokacak, ama yazmasını öğrense ne iyi olacak, nasıl güzel olacak.

ah seni tatlı şey.
beni güldüren yazar. kardeş nedir amacın? troll isem eğer dont feed the troll. nickaltıma 2 kere yazıp, sen ilgi çekiyorsun demeye ne gerek var.

(bkz: yapma bunu yapma bunu)
(#10298384) izmirliler e sarhoş itler demiş acınası yazarımsı.
(#12627211) nolu entrysinde beşiktaşlı kişilere yavşak demiş olan yazardır. biz ona yavşak deseydik 15 gün çaylak olurduk çünkü moonlight sonata abileri onları fenerbahçeli kanatları altına alır korur.

(bkz: sözlüğün düştüğü içler acısı hal)
ötv nin ve amacının ne olduğu hakkında en ufak bir bilgisi olmayan insan. hayır ekonomi 101 almış bir insan bilir bunu ordinaryus olmaya gerek yok, ama demek ki onu da almamış. her üniversitenin her fakültesinde ekonomi 101 dersi verildiğine göre de bu kardeşimiz okumamış, cahil. allah ıslah etsin ne diyelim. ben etmeye çalışınca sosyalist oluyorum çünkü.
zamanında ingiliz mandasını kabul eden insanların soyundan geldiğini düşündüğüm şahıs.
yobaz yazar.
vatanını seven herkezi kemalist zanneden yamalı beyin.