bugün

Ben bunu yerken hep boğuluyorum

Deepthroat ta bu kadar zorlanmıyorum.
Yasaklı meyve bu olmalıydı.
Tatlısını yapmak için bugün pazardan aldığım meyve.

Teyze umarım tatlı için doğru ayvayı vermişsindir ya. Pek de güvenemedim seni de kıramadım bakalım nasipskdj.
yemesi güzel olan meyvedir. yerken yaşanan o boğulma hissi muazzam.
şu an canımın aşırı istediği meyve. bu saatte ve bu soğukta ne üşenip dışarı çıkabilirim ne de çıksam dahi bulabilirim. dilimlendikten sonra limon sıkıp yemek enfes oluyor.
ayva çıktı da biz mi görmedik.
yaklaşım 1 yıldır yiyemediğim gıcık meyve.
(bkz: ıyyyy)
Underrated bir meyve.
Ekmek ayvası denilen yumuşak ve sulu versiyonu daha güzeldir.
Çekirdeklerinin suda kaynatılmasıyla ortaya çıkan jel-jöle, krem olarak kullanıldığında yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.
Kıvam vermesi için Çekirdekleriyle beraber pişirilen marmelatı da çok güzel olur.
reçeli, kaymaklı tatlısı, direkt kendisi her şekilde gideri olan kış mevsiminin açık ara en iyi meyvesi. pilavı, yahnisi falan da varmış inanılmaz merak ettim. bakmak isteyenler için https://kulturveyasam.com...-basrolu-kaptigi-8-tarif/.
Severek yediğim meyve.
Limonla çok güzel olan meyve. iyi ki var.
bir göbek çeşidi.
Yerken üzerine limon sıkarak tadıni efsaneleştirmek mümkündür. Ayrıca çekirdeğini cam kavonozdaki suda birkaç gün bekletip, cildinizdeki güneş lekelerine uygulayabilirsiniz.
Boğazdan zor geçen bir meyve.
ayvayı yemek (bkz: ayvayı yemek)
Bol olunca kış sert geçer derler.
ilgisi yok.
Ekmek cinsi olanı iyidir.
güzel göbekli kadınlar için "ayva göbekli" denir.
Güzel bir meyvemizdir. Bir de bunu yiyenler vardır.
Sarı sarı sulu sulu olsada yesek dediğimiz meyvedir.
Lakin bu sene ağaçlar pek vermeyecek gibi duruyor.
seçmeyi bir türlü beceremediğim, daha doğrusu dışarıdan güzel olup olmadığını anlayamadığım yegane meyvedir. piyasaya çıktığı şu günlerde, bilen varsa tavsiyelere açığım..
ArkaDaşım dilimlerin üzerine limon sıkıp ikram etmişti.
Tek başına semsert ve pek güzel olmayan meyve.
ayvayı yedin deyince neden bunu söyledi diye düşünülen meyve.
ekmek ayvası denilen bir çeşidi vardır ki kışın kırmızı şarabın yanına harika bir mezedir.
1 yılı aşkın süredir yiyemediğim meyve. olsa da yesek. yurt dışında mango ananas çoh hoştir ama insanın canı ayva da çekiyor.