entry'ler (14)

12 aralık 2020 m united m city maçı

iki takım için de zor bir maç olacağı kesin ama tutturda kupon yapacaklar için kazanç dolu bir maç olacağı da aşikar. 100 tl yatırım bonusu, 100 liraya kadar da ilk katırım bonusu vs... dikkatli oynanması gereken bir maç.

5 kasım 2020 paok psv maçı

hollanda ekibinden yanayım. hem gönül hem de tuttur kuponu olarak. depozitomu yatırdım gerçi. yüzde on bonusum garanti ama neden daha fazla kazanmayayım ki?

bir sonraki gün olamazdı

reklam yapacaksa bir firma böyle yapmalı. zaplamadan sabahlara kadar izleyelim biz de. helal olsun aras kargo'ya. hislere tercüman bir video hazırlamış.

20 eylül 2020 medipol başakşehir galatasaray maçı

tuttur'da kuponumu yaptım. kazanan kupon bizden kampanyasıyla kazandığım ilk kuponda yatırdığım iade edilecek ve onunla da bir kupon daha yapacağım. hadi bakalım rastgele.

hizmetçiler dizisi

Beğenmeyen gitsin akasya durağı izlesin akü. sanki daha iyi dizi varmış gibi bir de bir sürü yok afilli aşk yok bilmem n bıkmadınız şu hayalden başka bir şey olmayan yaz dizilerinden, bi izleyinde gerçeklerle bi yüzleşin..

pep card

şu kart olaylarına aşırı yabancıyım, gerçekten de insan alışamıyor ama ihtiyaç da duyuyorum. mesela benzin çok alan biriyim hep nakit alırım, eğer bu kartta indirim imkanı var ise düşünmek gerek. opet'ten çıkmıyorum çünkü gerçekten her gün ordayım

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

bugünün en güzel haberi küçük akbabaların soyunun tükenmeyecek olması için Vaillant'ın attığı adımdır. Gözümüz aydın caanım hayvansever arkadaşlarımm

facebook tan bildirim gelmesi

Letgodan gelmesi kadar şaşırtıcı olmaz. Çünkü letgodan öğrenciyiz diye eşya arıyoruz. Bi çok yere mesaj attım geri dönüş bekliyorum. O koltuğu kaçırmamamız lazım.

marmara depremi

17 ağustos 1999 yılında saat 03:02'de merkez üssü gölcük'te gerçekleşen 7.4 büyüklüğünde, 45 saniye süren depremin dünya çapında bilinen ismidir. deprem yüzyılın felaketleri arasında ön sırada yer almıştır.

eurovision

avrupa televizyon yayıncılarının kurduğu örgüt. bir de şarkı yarışması düzenler kendi adına.

burcu biricik

oyunculuğunu beğendiğim ve çok tatlı bulduğum bir kadın.

ayva

seçmeyi bir türlü beceremediğim, daha doğrusu dışarıdan güzel olup olmadığını anlayamadığım yegane meyvedir. piyasaya çıktığı şu günlerde, bilen varsa tavsiyelere açığım..

sevgili

insanın kendine baktığı en sihirli ayna.

makas

konya-ankara yolunun, aksaray-ankara yolu ile kesiştiği yerin adı. kulu makas da denir.