charles manson'a olan hayranlığı dışında kusur bulunamayacak olan efsane. yine de güzeldir the garden, alice cooper filan..
iyi müzisyen, hatta müziğin tartışmasız kilometre taşlarından biri.. ancak itici adam.
bir zamanların efsanevi adamı. gerek olayları gerek sahne şovuyla gerekse şarkılarıyla. hastadır ayrıca, delidir, psikolojik deli. buyrun ne kadar deli;

http://www.youtube.com/watch?v=pomIFCkmHX8
200ün üzerinde resmine ulaşmanın çocuk oyuncağı olduğu rock star.

http://www.gnrturkey.net/...ery/axlrose/axlrose1.html
zamanın iyi bir rockstarı. şimdi yaşını başını almıştır. iyi işler yapıyor ama dinliyen dinler tarzında birşey.
ölmüş olma ihtimali vardır. zira bugün her 5 radyodan birinde kendisine denk geldim ve bu genelde olan bir şey değildir.
ismini oluşturan harflerin görev aldığı bir diğer söz öbeği için:

(bkz: oral sex)
asıl adı William Bruce Rose, Jr. olup,ORAL SEX kelimesindeki harflerin yerini değiştirip adını axl rose yapan.estranged şarkısında..much too young to let love break my heart)aşkım kalbimi kırması için henüz çok gencim) ...diyen ,o günlerde beni devamlı üzen kızın suratına soktuğum lafı söyleyen muhteşem insan...
iyi vokaldir ama egosu yüzünden güzelim grubu mahvetmiştir. slash yollanır mı ulan?
hiç sevmediğim bir insandır. bazı konserlerde seyirciye saldırdığı olmuştur. manik depresiftir kendisi.
axl kuralları adı altında dave mustaine ve James Hetfield tarafından dalga geçilen insandır.
yüzüne karşı "müzisyen olmuşsun ama adam olamamışsın" demek istediğim çok iyi müzik yapan ama kişiliksiz grup gnr'nin solistidir. ayrıca esrar manyağı, karı kız düşkünü, rock müziğin felsefesini birazcık olsun yaşamayan bir insandır. şimdi bakıyorum ian gillian 'a da, axl rose rock tanrısıysa ian gillian tanrının yaratıcısı oluyor demekki.
dünyanın en güzel "my hands are tied" diyen insanı.
rahmetli kurt cobain'le sürekli kavgalıydı bu adam. konserlerde atışmalar mı dersin, ana bacı sövmeler mi. ancak şu fotoğraf beni benden aldı.

http://www.gnrturkey.net/...y/axlrose/axlrose_087.jpg
dünyanın en düzgün yüzüne ve en güzel saçlarına sahip adamdır. gençliği insanı dıvarlara tırmandırır. hayatımın adamıdır ve iki sese sahiptir. bu sesler için;

(bkz: don t cry)
(bkz: welcome to the jungle)
şarkılardaki vokalleri üç dört ayrı tondan söyleyerek kaydettiği için konser performansı albüm kaydına yaklaşamamaktadır. ama gelse "when i look in your eyes" hiç fena olmaz hani.
(bkz: november rain)
her zaman slash gibi bir gitariste muhtaç olan vokal. aslında slash'te ona muhtaçtır. ama guns n roses'ı dağıttığı için affedilemeyecek olandır axl rose.
kendisini jon bon jovi sanan otel resepsiyonistine tekme tokat girişen vokalist.
hala yaşlandığını, sesinin 25 yıl önceki ses olmadığını kanıksayamayan eski tanrısal adam. hastası mıyız? evet sülalecek hastasıyız. çift gırtlaklı ender solistlerdendir ve sesi 4,5 oktavdır.
hemen her solist gibi king diamond yeteneğine sahip olmak istemiştir zamanında. ancak egomanyaklığı kendisini kötü yerlere sürükledi yavrum. türkiye medyasında deniz akkayayı arabasından atmasıyla ün yapmıştır. yerim.
slash, duff mckagan, Steve Adler ve izzy stradlin ile birlikte gunsnroses'ın çekirdek kadrosunu kurmuşlardır. herbiri kendi çapında idol olmuştur. asla unutulmayacak parçaları arasında sweet child o' mine, don't cry, nowember rain ve estranged ilk akla gelenlerdendir.
don't cry ve mr. brownstone un yaratıcısıdır aynı zamanda.
gençliği de şimdiki hali de çok şeker olan herif. *
edit: yok sözlük yok. şimdiki halinden vazgectim. ama gençliğinde her türlü gideri olan herif. *
yanık sesine kurban olunası.
sesini bana ver ben sana götümü vereyim dediğim adam.
this i love şarkısı ile tekrar ortalığı çükertmiş aptal sarışındır. şarkının pianosu falan hep kendisinindir ha solo şaşırtıcı şekilde robin fick'ten çıkmıştır ama üzümü ye bağını sorma.