bugün

avrupa yakası anadolu yakasına göre hem nüfus hem de yüzölçümü olarak daha büyüktür ve asıl istanbul orasıdır.
Birisinin dizisi bile çıkmıştır. Diğerinin üzerinde durmağa değmez.
avrupa yakası deyince direkt aklıma dizi geldi benimde. bu karantina bizi iyice mala bağladı.
avrupa anadoluyu döver. ben anadolucuydum istanbuldayken, üsküdar merkezde yaşadım hep. üsküdar, kadıköy, maltepe, beykoz tamam çok güzel evet. ama avrupa başka... asıl istanbul avrupa yakasında...
avrupa yakası güzel dizidir. anadolu yakası isimli bir dizi yoktur.
Beşiktaş-sarıyer hattı vs kadıköy-kartal hattı.

Beşiktaş bebesi olarak Avrupa der, geçerim.
avrupa yakası çalışmak, anadolu yakası yaşamak için idealdir.
Anadolu yakası bana daha cazip geliyor. Hem Alemdağ ı hem Avrupa'ya nazaran sakinliği ve kız kulesiyle tam benlik. Üsküdar doğumlu biri olarak Üsküdar'a gideriken aldı da bir yağmur diyorum efenim.
avrupa yakası'nın efsane dizisi vardır anadolu yakası'nın yoktur. o yüzden avrupa yakası bu versusta tokatlar.
Anadolu yakası Türkiye karması . Avrupa yakası dünya karması.
valla avrupa yakası'nın da çok güzel yerleri var ama anadolu yakası'nda yaşamak süper baba'da yaşamak gibi bir şey.

zaten o da çengelköy'de çekiliyordu.
Çeyrek yarı final maçıdır bu olsa olsa avrupa yakası finalleri oynuyor o kadar geride anadolu yakası.
kesinlikle anadolu yakası bunu avrupa yakasına taşınınca daha iyi anladım, tek bir şey ile bunu açıklıyorum,

kadıköy'de metroya binerken yol açıyorlar, yenikapı'da da üstünüze atlıyorlar.
(bkz: yapma bunu volkan yapma bunu)
huzur sakinlik sevenler için anadolu, karmaşa trafik ve hareket sevenler için avrupa yakasıdır.

bana kalsa anadolu yakası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar