bugün

entry'ler (276)

9 yaşındaki çocukla evlenen insanın ahlakı

(bkz: islam ahlakı)

ücretsiz maske dağıtımı

annemler için sipariş etmek adına epttavm sitesine girdim fakat siteyi çökmüş halde buldum. edevlet üzerinden dağıtım yapılacakmış. aklımda şöyle bir düşünce var: ya bizim çakallar bu maskeleri fazla fazla alıp dükkanlarında satarsa?

karantinada özlediğiniz şeyler

küçük bir kasabada deniz&kum&güneşli bir tatil. yalnızca özlemedim aynı zamanda arzuluyorum da.

the platform

berbat, basit ve dandik bir film.

sözlüğün en şişman yazarı

abi sen çok iyi kilo vermişsin. tebrikler tekrar. eminim sözlüğün en şişmanı sen değilsindir.

3 haftadır cumaya gidemiyorum

evliyseniz nikah da düşecek başınız sağ olsun...

neşet ertaş şarkıya girene kadar yapılacaklar

kutsallarından biri neşet ertaş olan bir bozkırlıyım, neşet baba girizgahı uzun tutuyor diye sızlananlara bu sebeple diyorum ki: (bkz: sen ne anlarsın lan y*avşak)

pandeminin en itici kadını mira nın annesi

yuh aslıyı tanımayan varmış dedirten içerik.

richie rich

dollar isimli bir köpeği olan aşırı zengin sarışın oğlan çocuklu çizgi film.

radyo tiyatrosu dinleyerek uyumak

tv izleyerek uyumaktan yüz kat falan daha iyidir. ben arada spotifyda trtnin arşivinden dinliyorum. çok güzel, çocukluk gibi bir şey.

bir gecede 9 kadınla ilişkiye girebilmek

kadınlar sıra mı bekliyo acaba yoksa başka şeyler mi dönmüş. bilemeyiz. başka şeyler dönmedi deseler de inkar ediyor olabilirler.....

yeni nesil kızlardan anne olmayacağı gerçeği

bu başlık biraz şey olmuş. acaba böyle bi başlık açılmış mı diye merak ettirdi. (bkz: yeni nesil erkeklerden baba olmayacağı gerçeği)

edit: tıkladım baktım, böyle bir başlık açılmamış efenim. kızlar siz de neden erkekleri genellemiyosunuz?

bir sözlük kızına sarılıp uyumak

abi delirdiniz mi siz bunlar nasıl başlıklar ya :D ahskdkdks

cedi osman

hem ohrid doğumlu, hem boşnak, hem iki metre boyu var, hem de türk. kariyer desen zaten göz kamaştırıyor. ne diyebilirim cedi sana ben çok önceden rastlaşacaktık. :’)

1 90 boyunda kapı gibi adamı ağlatabilen varlık

1.90 boyunda kapı gibi arkadaşlarımı gülmekten ağlattığım olmuştur....

twitter da gündem olan şişman seksi kız

tamam yüzü çok güzel kız kabul de, niye “kabul edilmiş kalıpları reddediyorum” diyerek bu şekilde kalmaya ısrar ediyorlar ya. kendileri de beğenmiyorlar aynada kendilerini. fotoda şop da vardır eminim. ne bileyim ay hem estetikten uzak hem sağlıksız bu şişmanlığı övenleri anlamıyorum cidden. aynen kanka çok güzelsin böyle yemeye devam et, iki seneye kalbin kolesterolün çıksın da gör.....

gamzedeyim deva bulmam

bana ara ara “bak unutma beni, önemli bir şarkıyım ben” der gibi varlığını hissettiren şarkı. saatlerce, günlerce söylüyorum. içimden ninni söyler gibi uyumadan önce bile.

edit: eksileyenler neden eksilediklerini belirtebilir mi acaba ille rakı mı içmek gerek dinlerken :D

160 olup fotoğrafta 1 70 gibi durmak

175-176yım fotolarda düz ayakkaplarla 180 çıkıyorum :D d

slogan başlatan tiz sesli solcu kız

neyse ki altoyuz...
hak hukuk a da let

fransa maliye bakanının halktan para istemesi

orhan osmanoğlu bey de “almanya da vatandaşından bağış istiyo” diyerek bi alman kanalının videosunu paylaşmış. oysa hükümet tarafından para falan istenmiyor. bundeskanzlerin merkel hazretlerimiz euroları bastı bağışa gerek mi kaldı sizce? :D