bugün

Mesela 25 kontöre 120 dakika tarifesini yapıyorsunuz. Ve atıyorum 50 dakika konuşuyorsunuz. Kalan dakikanız 5 diyor.
5000 mesaj yapıyorsunuz 3. gün kalan mesaj 600 oluyor halbuki 300 msj filan atılmıştır en fazla.
Telefonun çekmemesiyle alakalı değil, birini arıycaksanız önce kapalı diyor. ikinci çağrıda çalıyor. Bu arada bir oluyor tabi.
turkcell olmaması.
iyi yanlarının olmaması.
sabahın köründe bidünyadan gönderdiği mesajlar. aveanın kafasının bi dünya olmasının kesin delilidir bu durum.
türk telekom'a bağlı olması.
her sabah bi dünyayala başlayan mesaj atması efendim sevinçle acaba sevgilim mi bakarken avea olduğunu görürsunuz. **ama hakkedıyor sen neden benım hayallerımle oynuyorsun kı~
öyle bir çekmez ki adeta eve baz istasyonu kurdurtma güdünüzü tetikler.
soka soka konuşturması.**
köyde çekmemesi.
kontörün 0 sa beleşlerini kullanamaman.
(bkz: parfümü almayan deodorantını hiç alamaz)
5000 sms'i her yöne vermemesi. 39 değil 49 alsın razıyım.
aran kazan tarifesindeyseniz eğer bir ayda her 20 dakikalık aranma sürenizde sadece 3 kez kontör kazanabiliyorsunuz. diğer aranmalarınız umrunda bile değil.
komple bütün yanlarıdır. bütün operatörler birbirinden boktan olmakla birlikte avea ayrı bir boktanlığa sahiptir. ama gel gör ki senelerdir kullanıyoruz.
iki mühendis yollayıp 2 direk dikemedile amına godumun köyüne. hoca ezen okucekde minareye çıkacez deye van kedisi gibi bakıp duruz.

köyümde çekmediği için kullanamadığım gsm operatörü.
Abonesine değer vermemesi. Daha ne olsun.
çekim kalitesi yalani. simdi kufur edicem de neyse. yerin bi kat asagisinda cekmeyen tek operator. kusadasinda, son koya gidildigi zaman yunanistani kapsamaktadir. yunanistana hosgeldiniz diyo len.
tarifelerinin diğer operatörlere çok pahalı olmasıdır. zorla numara taşıtacaktır.

8 senedir kullanıyorum. buna rağmen "size özel" diye cazip bir teklifle gelmediler.
diğer operatörlere göre ucuzdur.

müşteri hizmetleri ile uygun bir dilde konuşulduğunda her zaman yardımcı olurlar. atarlı, keserli konuşmalar da ise sizi sallamamaktadırlar. denendi görüldü.
Adam gibi internet paketi yapamayan operatör. Ulan ayıptır lan kazığı dibine kadar sokuyorsunuz yine de yetmiyor yetemiyor.
güncel Önemli Başlıklar