entry'ler (25)

bidilcuys

bidilcuys iftiharla sunar : hoşbulmuştur! *

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum; yeni tanıştığım insanların ilk ellerine bakıyorum. bir de ses tonlarını beğenmiyorsam konuşmuyorum konuşturmuyorum. baktım hala konuşuyor acilen o ortamı terk ediyorum.

michael jackson un en iyi şarkısı

(bkz: give in to me)

when angels deserve to die

chop suey şarkısının sadece anlaşılan kısmıdır. diğer kısımları o kadar hızlı söylenir ki takip bile edilemez.

tırnakları hep ojeli olan kız

tırnağının altındakı pislikleri bir şekilde örtmeye çalışan kızdır.ne yapsın gösterse daha mı iyi. *

moleküler biyoloji ve genetik

mezunları türkiye'de ''işsiz'' kavramına giren kesimdir.

parmaklamak

bir bakıma yoklamaktır aslında. takım taklavat yerinde mi diye sayım yapmaktır.
(bkz: pandik atmak)

üniversiteyi bitirir bitirmez evlenen kız

üniversite yıllarında nişanlanan kızdır. e durumu daha fazla uzatmak istemez hemen evlenir.
(bkz: sevgi neydi)
(bkz: sevgi emekti)

kız küfürleri

senin ağzına ederim.
onun bunun çocuğu.*

tek elle burun karıştırıp tek elle entry girmek

vakit nakittir ilkesini benimseyip iki işi aynı anda yapabilme becerisidir.

ben demiştim

genellikle bir ebeveyn sözüdür. ve çoğunlukla haklı çıkarlar ve bu sözle karşılaşırsın.lanet bir durumdur.

çocukları ısırarak cimcikleyerek seven insan

sadist ruhlu insanlardır.bir de ağzına vuran , popoya şaplak atan türleri de vardır ki hiç çekilmez.
(bkz: sallandıracaksın böylelerini taksim meydanında)

artistik meslek adları

kontrol mühendisi.
biyomedikal mühendisliği.
endütri ürünleri tasarımı.

aşık olunası film karakterleri

50 first dates- henry roth karakteriyle adam sandler.

düğünlerde iki kızın dans etmesi

mutasıp bir ailenin çocuklarının davranışıdır.

çağırılan asansörün çöp dolu olması

asansörü çağırmışsınızdır ve kapıyı açtığınızda çöp kutusunu görürsünüz.eğer apartmanda başka bir asansör varsa ne mutlu yoksa iş hepten kötüleşir ve siz merdivenleri arşınlamaya başlarsınız.hele bir de çöp kutusunun asansörden çıkarıldıktan sonraki vakit vardır ki o daha çekilmez bir haldir.o lanet çöp kokusu asansörden bir müddet çıkmaz.insanlar çöplerini camdan sepetle sarkıtsa olmaz mı?

avea nın kötü yanları

aran kazan tarifesindeyseniz eğer bir ayda her 20 dakikalık aranma sürenizde sadece 3 kez kontör kazanabiliyorsunuz. diğer aranmalarınız umrunda bile değil.

misafirlik dönüşü evin tuvaletinde kuyruk oluşması

evin içinde 2 tuvalet bulunuyorsa pek rastlanmayan bir durumdur. onda da sıra oluyorsa yapcak bir şey yok o sıra illaki beklenecek. ama tayyip bile 3 çocuk dedi be oğlum.diğerleri ne için?

argo atasözleri ve deyimler

gün olur devran döner horoz domalır tavuk gömer.

bebeği havaya atıp tutmak

çocuğun zevkten dört köşe olduğu , havaya fırlatan kişinin çocuğun kahkahalarıyla mutlu olduğu ve annenin de hop oturup hop kalktığı bir durumdur.yazıktır.