entry'ler (128)

en kaliteli sekizinci nesil yazarlar

(bkz: dunyaninsekizinciharikasi)

cccp

(bkz: ow my godness)

dunyaninsekizinciharikasi

8. nesil yazar, hoşgelmiştir. (bkz: koştursun efenim sözlükte)

aşık olunan kızın öpüşürken dil kullanması

bazılarına göre her ne kadar hayalleri süsleyen sevgili modeline uysa da, ister istemez sorgulatır.

13 ocak 2011 yeni malatyaspor fenerbahçe maçı

fenerbahçenin bu kupaya karşı alerjisi olduğunu bir kez daha gördük.

takimdanayriduzkosuyapanadam

Yeni bir sekizinci nesil yazar.
(bkz: koştursun efenim sözlükte)

richie rich in kapitalizmi yayma cabasi

(bkz: smurf)
(bkz: small man under red flag)

türk malı

yeni dönemde melek baykal ile özkan uğur'un da katılımıyla genişleyecek olan dizidir.

bana bir şey olursa kendimi öldürürüm

egoist bir bünyeden duyulabilicek türden bir cümledir.

hamit altıntop un kazakistan a attığı gol

Hamit Altıntop'un Kazakistan ağlarına gönderdiği muhteşem goldür.

http://www.sporxtv.com/fu...luSXTVQ18299SXQ/?ref=WKM2

herkes kendi hikayesinin kahramanıdır

aslında kahramanı olacağı hikayeyi bulmuş olandır.

eski sevgili diye başlayıp demek istediklerimiz

aslında kafamızı geriye çevirmekten hiç çekinmememizdir.

insanın kurabileceği en büyük hayal

insanın bünyesine, bulunduğu şartlarına, yaşam alanına göre değişim gösterebilicek hadisedir.

mustafa kemal atatürk

o nankör kesimlerin dahi yıkamayacağı bir şeyi inşaa ederek dünyaya hizmette bulunmuş bir liderdir.

hidayet türkoğlu

hidayet gibi bir değerimizin, tek maçlık performansına bakılarak yapılan eleştirilerle zarar görmemesi gerekmektedir. Kariyeri, bu ağızları susturmaya yetmektedir. Ayrıca, evet kendisi toparlanmaktadır.

12 eylülde evet çıkacağını bilen hayırcılar

koyunlar evet diyeceği için, insanların 13 eylülde maruz kalabiliceği hayal kırıklığı aslında şaşırtıcı olmamalı. Çünkü, bilmediği halde 'evet' diyebilicek insan, dünyada, en azından gelişmiş toplumlarda bulunmamaktadır.
(bkz: koyun)
(bkz: insan)
(bkz: gelişmiş ülke)

okulların açılmasını dört gözle bekleyen insan

aynı zamanda kapanmasını da dört gözle beklemiş insandır.

(bkz: sen boşversene hep aynı zaten ben çözdüm seni)

galatasaray ın şuursuz yönetim anlayışı

yönetim anlayışının bozukluğu kısmı gerçekten doğru bir tespit. Ama misal Leo franco niye gönderildi? Fenerbahçeden yemiş olduğu gol yüzünden(her zamanki gibi bardağı taşıran son damla örneği). Aynı şekilde Mondragon da hatırlıycak olursak o yüzden gönderildi. Hakan Şükür konusu da evet takımda ayrışmalara sebebiyet veren cemaat zihniyetinde bir oyuncuydu bu zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek. Hasan Şaş iyiydi, hoştu, ama onunda artık vakti gelmişti çoğu Galatasaraylıya göre.
Peki şuan durum nasıl? Şu anda Arda eksenli bir takım profili çizilmeye başlanıldı. Yapılan transferler yine her zamanki gibi oldukça geç(geçen sezon 2. devre gelen oyuncular misali)
Hayırlısı olsun diyelim çünkü diycek bir şey bırakmadılar.

1 90 boyunda erkek ve 1 60 boyundaki sevgilisi

Arada 30 santim bulunan, kimine göre komik, kimine göre şirin, kimine göre de boy farkına bakmadıkları için takdir edilen ilişki durumudur.Öpmek erkek için boynun ve belin zamanla arıza vermesiyle sonuçlanabilicek bir eylem olmuştur artık.

sözlük yazarlarının favori filmleri

- Green Street Hooligans
- Barda
- V for Vendetta
- parfume
- kabadayı