bugün

akp lilere ettiği hakareti hdp liler için yazamaz. yazamaz yani selahatin' i "sen aponun heykelini dikecekmişsiniz diktirmezler yavrum." şeklinde iğneleyemez. samim değil bu adam sadece krizi fırsta çevirmeye çalışanlardan, gangnam tutmadı akp tutunca egosu şahlandı o kadar.
hdp sempatizanı. beni twitterdan da engellemiş korkak.
Bu adam üzerinden chp eleştirilmemeli. Hatta kimse eleştirilmemeli bence.
Atilla Taş muhalif muhalif twitterda pineklediği için bazı troller ona "Che" muamelesi yapıyor.Oysa sadece Atilla taş olduğunu hatırlayınca hayal kırıklığı yaşayacak garibim.Bu zulm arşı titretir.insafsızlar..
laf koyduğunu düşündüğü sözlerinin çoğunda," senin adına geçer tamam mı?" halinin önüne geçememektedir.
(bkz: lol)

arkadaşlar, lütfen. ismini duymak gülmenize neden olmuyosa ciddi problemleriniz olabilir.
soytarı.
chp'ye üye olmuş abimiz. artık chp'de çökelek işleri genel müdürlüğü yapar, Chp aç kalmaz. Gerçi ham mı olur orasını bilemem.
Ulu sözlükte yazıyormuş diyorlar.

Patlat bir hamçökelek de dinleyek. Sesini ilk duyduğum anı; kadın mı erkek mi a ne enteresan sesi var dediğimizi, takibinde seni nasıl sevip benimsediğimizi, kırmızılımı bile oy pembelimi bile sevdiğimizi unutmuşsun bakıyorum. Daha geçen benim albümün bile 2 milyon sattı ne bekliyorsunuz dedin de ham çökelekte gerdan kıvırmışlığıma lanet ettim, zennube söylerken sen göbek atmışlığımdan utandım. Az kalsın kasetini almak için bayıldığım parayı haram edeceğidim ama kıyamadım.

Gördüm cehapeli olmuşsun, demek benim merhametli yüreğimin aksine bazıları beddualar etmiş hay cehapelere gelesin demiş...

Ama biz sanatçının apolitik olanını severiz diyeceğim ama zaten sen de bıraktın bu işleri. Sanat taraklarında bezin kalmadı.

Ne ise; koştursun bakalım.
Seçim sonuçlarına hiç şaşırmiyorum ben bu ülkede 2 milyon albüm sattım diye tweet atıp sonra silen şahıs.
kendiyle taşak geçmesi üzerinden yaptığı primin haddi hesabı yoktur. tamam anladık hazır cevapsın, sivri zekasın da baydı be kardeşim. böğğğaaaaak artık. yoksa küçükken zennube aaah zennube diye dolaşırdık olum biz.
Chp parti meclisine girmeyi kıl payın kaçırmıştır.
Chp'nin gelecek vaadeden siyasetcisidir.

Yani gelecek vaadeden siyasetci seviyesi nerelerde, hangi seviyelerde buraya yazmaya gerek yok.

Iki uc anti tayyip tweeti atan chp de bir yerlere gelebiliyor.

Huhaaaa bagirinlan!

Ataturk'un partisi!

Yerse amk.
solcuların umudu.
bu adamın türkiye gündemi hakkındaki yorumlarını ciddiye alıp ona sataşan ve ona sataşanlara verdiği cevaplar "ayar" diye lanse edilen yazarımsı. muhalif olsun da canım, ne önemi var niteliğinin. bak nasıl koyuyor yalakalara lafı. yazık
albümü ne kadar kötü olursa olsum alacağım tek kişidir . gururumuzdur .
Kimse kusura bakmasın ama sırf ayar veriyor diye bir adam siyasetçi olacaksa bu ülkeden fazla bir bok beklemeyelim.
son zamanlarda sinan akçıl, ömür gedik gibi tiplere sürekli ayar veren, siyasi ve toplumsal olaylarla ilgili objektif yorumlar yapan, akp hükümetini sürekli eleştiren eski şarkıcı, yeni twitter fenomeni. kendisiyle ilgili özeleştiri yapmasını takdir ediyorum. ego manyaklarının yaygın olduğu bir ülkede özeleştiri yapanlara nadir rastlanır. erol köse denen heriften daha seviyelidir.
(bkz: boş beleş insan)
dopdolu bir insan.
yeni chp nin umudu.
ülkenin özetidir.

kanaat önderinin atilla taş olduğu bir ülke.
iki güzel tariz yaptı diye baş göz ettiğimiz fakat bir bok olmayan sanatçı bozuntusu. Bir iki güzel laf söyledi diye böyle adamlara siyasetci diyeceksek allah bizim belamizi vermiş geçmiş olsun.
90larfa Saçma sapan şarkılar yapardı, şimdi de gündeme gelmek için nokta atışı twitler atıyor.
görsel