bugün

kemalcilerin yeni önderi. *
kendilerine hediyem olsun:

http://www.youtube.com/watch?v=_FPRNecin_4
Onderim rte olacagina ati olsun dedigim.fenomen. adam en azindan ince laf cakiyor. Mikrofona höd höd bagirip cagirip, sesini kaybedip, milletin orta kulaginin amina koymuyor.
komik troll..

önce şarkıcılığı denedi. sonra oyunculuk denedi. sonra bi bok olamayınca 6-8 sene kadar ortalıktan kayboldu. geldi saçma sapan bir şarkıya saçma sapan bir türkçe cover yaptı. fırsat bu fırsat gündeme gelmişken düşmeyeyim dedi. bir anda troll lüğe başvurdu. lan ne yapsam da ekmek yesem dedi ve troll lüğü seçti. kalktı en çok ekmeği yiyeceği troll lük olarak da akp düşmanlığını seçti. tamam 1-2 tweet i iyidir sağlamdır ama tamamen yobaz troll mal gereksiz zorlama bir muhalif yapısıyla artık sıktı.

akp li olmadığım halde bu aptal herifi twitter da laf sokarak 1-2 kere göt ettik. ortalıkta, onun tweet i ve verdiğim cevabın ekran fotosu dolaşmaya başlayınca 1 kapak daha yapınca beni engellemiş. ay kıyamam sana ya..

ulan ekmek yediğin tayyip erdoğan sayesinde ayaktasın onu troll leyerek yemek yiyon hala sıçıyon kabına. sözcü gazetesi mantığıyla hareket eden bir yobaz bu arkadaş. boşverin siz.

görsel
HERKESiN SUSTUĞU ZAMANLARDA GÖTE GÖT DEMiŞ, CESUR MEŞHUR...

SANATÇILIK ÜZERiNDEN GiTMESiN KiMSE ZATEN ADAM KENDiNE SANATÇI DEMiYOR...
iktidar yalakalarının adını ağızlarına bile almaması gereken şahsiyet.
adamın dibi.
Yar#ak kapağı ile beni çok güldürmüştür.
samimiyetine bir türlü inanamadığım şahsiyettir.
yıllarca hem kanal 7 de hem de beyaz tv de program yap. sonra da bir anda çark et. olacak iş mi?!

şimdi derine inelim biraz.
soru 1 : beyaz tv kimin kanalı?
ankara büyükşehir belediye başkanı fışkiyeci melih gökçek in oğlu osman gökçek.

soru 2 : kanal 7 nin sahibi kim?
Kanal 7'nin hakimi. Zekeriya Kahraman.

soru 3 : peki kimdir zekeriya kahraman?
kendisi ile ilgili öyle çok mühim bir özgeçmiş. ama şunlar dikkat çekiyor. Kahraman'ın oğlunun nikah şahidi Erdoğan. Ayrıca Kahraman'ın gelininin kız kardeşi, Erdoğan'ın oğlu Burak Erdoğan'la evli. Yani Başbakan açısından yakından tanınan, bilinen bir isim.
ayrıca deniz feneri soruşturmasında da şaibeleri var bu adamın. bilginiz olsun diye söylüyorum.

şimdi sen gideceksin bu adamlarla iş yapacaksın. sonra ne oldu bilmem. birden birşey oldu atillaya. sosyalist biri gibi görünmeye çalışmalar. konuşmalar falan filon.

anladım cınım sen barış atay a mı özeniyorsun?
http://geikoo.co/oz-elestiri
şu tweet'i ile öz eleştirisini de yapmıştır, aferindir, helal olsundur.
Dindar kesimde iş verilmeyince chp'ye yamanmaya çalışan ? Yıllarca bunla dalga geçen tiplerin "cesur, kahraman" diye göklere çıkarması da genetik omurgasızlıklarından gelmektedir. Kahramanınızı "güle güle" kullanın.
best greek singer ever.
Soyadının tersine taş olmayan adam.
Adam demokratik olarak tavrını koymuş ortaya. Tabi vatan hainlerinin takdir hakkı vatan hainlerinden yanadır.

suçu ve suçluyu övmenin anayasal suç olduğu ülkemizde terörü ve teröristi övenlere "sayın Öcalan" diyenlere ses edemeyenlerin bu adama çemkirmesi ilginç. Ulan gücünüz buna yeter zaten kekolar sizi!
"Kuşçubaşı Eşref ‏@KuscubasEsref 21 Şub
Medya maymunu @AtillaTasNet 'a soruyoruz. Çorlu'da asker iken, hırsızlık yaptığın için Hakkari'ye sürüldün mü? pic.twitter.com/siH8RIYGt1"

"Kuşçubaşı Eşref ‏@KuscubasEsref 21 Şub
Nöbet tuttuğun sırada maymuncuk ile kantini soymaya utanmadın mı @AtillaTasNet ? Şimdi millete hırsız diyor maymun"

https://twitter.com/Kuscu...status/569098426346033152
Ne kadar vasat, basit bir kişilik.
gözaltına alınan şarkıcıdır.
gözaltına alınmış diyorlar.

çökelek uzmanı, kendi çapında tweetler atan bir şarkıcı eskisinden bile korkuyorlar lan. bu nasıl iştir?

not: kendisini nihat doğan ile kıyaslamayınız. nihat doğan'a göre daha eğlenceli ve de ==>"vicdanlı"<== bir adamdır atilla taş. elbette ki kendisi muhalefetin kanaat önderi değildir ancak fikirlerinden dolayı gözaltına alınmayı kesinlikle hak etmemektedir. "moholofoton okmoğono yoyordo yoooo" diyen çemçük ağızlılara duyurulur.
görsel
yaptığı şarkılarla dalga konusu olan, hatta başka ülkelere kakalamaya çalışılan fakat yine de bu ülkeye bağlılığını yitirmeyen şarkıcı.

ulan adamla o kadar dalga geçtik ama adam şimdi bu ülkenin en iyi protestanlarından.
meydan gazetesinde yazacak olandır.
akşamüstü kahvede otururken reklamda gördüm artık meydandayım filan diyodu. oha dedim amk ne alaka la gazetede yazmak.
sarkida patlayinca tivitirda ona buna satasip fenomen olan, beni de engellemis tivitirda tum kinim bu yuzden, degisik bir adam. vasifsiz.
tivitirda beni engelledi.

sebep ne?

"neden hamçökelek?"

bu sorudan dolayı.
Tuğçessos kazoss'dan daha tutarlı eleman.
başlarda kendisine ben de sempati besledim. hani diğer sanatçılar gibi değil, korkusuzca söylüyor fikirlerini diye. ama sonra farkettim ki, sadece tribüne oynuyor, aklı sıra gösteriş yapıyor. geziden (2013'ten) önceki tvitlerine baktım, hani 'meşhur' olmadan önce neler yazıyormuş diye. gerçek yüzünü gördüm. ne riyakar insanlar var birader...
Küçükken nişanlım ilan ettiğim adam.