bugün

entry'ler (376)

kardeşlerim

aslında yazmayacaktım bu dizi hakkında ama artık dayanamıyorum yazmaya karar verdim çok saçma gereksiz bir dizi üç tane reşit olmayan çocuk vasisi olmadan geçinmeye çalışıyor devlet böyle bir durumda el koyar ayrıca devlet her imkanı sağlıyor gitmemek enayilik ayrıca yetimhanedeki çocuklara devlet memuru hakkı tanınıyor cemile denilen kız neden özel okulda hademelik yapıyor babası cezaevinde olan çocuklara maaş bağlanıyor bunların babası ölmüş devlet maaş bağlar sosyal dayanışmadan yardım alabilirler çok başarılı olan öğrenciler bursluluk sınavını kazanınca para alabiliyor bu ne fakirlik arkadaşım sürekli dram acıtasyon nasıl olsa çoluk çocuk her türlü izliyor diye özensiz yazılmış kalitesiz bir dizi.

kızım dizisi

bir sürü saçmalık barındıran gereksiz dizi senaryosu çok uyduruk candan karakterinin parası olmaması aşırı saçma murat denen adama tarihi konak sattı kaç trilyon değerinde çalıştığı dükkanı satın alsa içine malzeme alsa o kadar paranın gene bitmemesi lazım bu kadının trilyonluk değerinde iki tane tablosu yok muydu kaç ev parası eder nasıl parası olmuyor ayrıca dizinin başında hastalığın tedavisi yok denmedi mi şimdi nasıl oluyor da çocuk ilik nakliye iyileşiyor ayrıca sahte dna testiyle çocuk falan alamazsın kabul edilmez devlet denetiminde olur dna testleri yetimhanede elini kolunu sallaya sallaya herkes giremez senaristin hiç bir hukuk ve tıbbi bir bilgisi yok araştırmıyor da rastgele yazıyo tamam yani neticede bir dizi ama biraz yazarken insan kaliteye önem verir.

skyler white

türk halkının ne alıp veremediğini anlamadığım dizi karakteri hayır walter sizin kadar dert etmedi tedle yatmasıyla karısına geri döndü bu türklere noluyo onu anlamıyorum ailesi için uyuşturucu üretip satmış diyip duruyonuz habire sanki ailesinin böyle bir talebi oldu adamdan walter white denen adam sütten çıkmış ak kaşık sanki sürekli savunuyorsunuz.

fahriye evcen

birileri sesin güzel diye gaza getirmiş eline mikrofonu almış şarkı söylüyo sesi gerçekten çok çirkin bu oyuncularda her şeye heves ediyo şarkı söylemenizde eksin kalsın kardeşim.

atilla taş

gündeme gelmek için hükümetle uğraşan gereksiz bir şahsiyettir. insanların sen kimsin alt tarafı bir ham çökeleksin diyeceklerini bildiği için sürekli kendini aşağılar. kendisine bile saygısı yoktur. kısacası hayatta hiç bir şeyi elde edemediği için millete kapak yaptığını zannedip salak twitlerini bastırıp solculara satıp para kazanmaya çalışır.

desperate housewives

değişik bir dizidir. kadınlar aldattığı zaman erkekler hemen affediyor. erkekler aldattığındaysa kadınlar terkediyor. türkiyede erkektir yapar diyorlar ya orda da kadındır yapar diyorlar heralde

terk edildikten sonra söylenen ilk sözler

Ergenlik çağı terkleri en boktan olanıdır. intikam almaya çalışmalar, beddualar, küfürler hep ilk cümlelerde barınır, zaman önümüze güzel fırsatlar getiriyorsa her terk kazançtır. Canım üzme kendini, yoluna bak diyorum terk edilmiş kişilere.

jonathan rhys meyers

yakışıklıdan ziyade karizmatik olan oyuncu.

beni affet

dünyanın en berbat dizilerinden biri. oyuncu olsam böyle bir dizide oynadığım için kendimden utanırım.

the tudors vs muhteşem yüzyıl

birinde konular çok hızlı işlenir diğerinde yavaş işlenir. örneğin the tudorsun bir bölümde işlediği konuyu muhteşem yüzyıl on bölümde işler.

holometabolous

salak bir yazar, umarım entry girmeyi bırakır.

hayvanlardaki annelik duygusu

bir tane kedim vardı, doğurduğu yavrusunu yemişti; ben onun iç güdüsüne sokayım, git fare avla pislik!

sözlük yazarlarının itirafları

Çalıştığım firmada yapabileceğim işler olsada
- ben anlamam abi, başkasına sor! Diyorum
Yoksa bütün işleri üstüme yıkarlar.

dünyanın en büyük yalanı

En büyük mü bilmem ama, seni seviyorum yalanının üstüne tanımam ağalar, ablalar...

kadınların duymayı sevdiği sözler

- al şu kartı git alışveriş yap...

aşk

Karşılıksız olanı çok can yakar, karşılıklı olanı bir süre mutlu eder sonra karşılıksız olanından daha da çok can yakar. Canı kıymetli olanlar aşık olmasınlar, ben daha çok sevipte mutlu olan görmedim.

yaran karikatürler

(img:#653751) sosyal mesaj içeriklilerini çok seviyorum, örnek vericek olursak bu karikatür.

gelinlik modelleri

Asalet olmalı, açık saçık olmamalı, krem şanti sıkılmış pasta gibi olmamalı, çok kabarık olmamalı.
En çok beğendiklerimden birisi grace kelly' nin giydiği muhteşem gelinliktir, kendi düğünümde nasip olursa esinleneceğim, buyrun bu da fotoğrafı.
görsel

Edit: foto koymayı unutunca yapılan edit.

aşksız yaşamanın zorluğu

senin için atan bir kalp yok...
senin kalbini hızlandıran biri yok...
sadece kanı pompalayan bir organ var. *.

uzun otobüs yolculuğu

Çiş çok büyük bir sorun teşkil eder, böbrekleriniz o gün tam mesai çalışır bir sonraki dinlenme tesisine daha saatler vardır, keşke bedava diye o çayı o suyu içmeseydim dersiniz... Şimdi otobüsü durdursanız bir dert, durdurmazsanız daha büyük bir dert. Mesaneniz size büyük bir basınç uygular, zihninizde sürekli çişşşş çişşşş der... Ah uzun otobüs yolculukları tuvalet bir dert, yanına şişko biri otursa bir dert, otobüste çaktırmadan osuranlar bir dert... Komple dertsin yani; allah'tan ki wright kardeşler uçağı buldu bizlerde 15 20 saatlik yolları 1 2 saatte aşıyoruz.