bugün

tanrı kavramına saldırmadan direk allah'a saldırmalarını komik buluyorum ben.

tanrı çürütmesi bilmez.

''ömö möslömönlör köfö kösöyö'' der.
islamcılar her boka saldırdığındandır.
Muslumanları dinlerini savunamadıkları ve kafalarında soru işareti oluşturdugu için rahatsız eden problemdir.
sadece islam ile ilgili problemleri yok diğer dinlerede vardır.
başlığın doğrusu: 'türkiye' deki ateistlerin islam düşmanı olması problemi'
uc gunde bi bi tanesi bu basligi gelip aciyo.

ateist oldugumu ogrenince "bah gunaha giriyon sahadet getir islam a gel" diyenler bi gun azalarak bitecek, o zaman problem de biticek.

yoksa islam medeniyeti dedigin sey 12. yyda öldü de gomeni yok, bana ne takipcilerinden.
anlaması çok kolay olduğu halde, empati kurmaktan aciz ahmakların bir türlü anlayamadığı problemdir.

lan tek yapmanız gereken kendinizin ateist olduğunuzu varsayıp, manzaraya bir de bu taraftan bakmaya çalışmak. fakat korkudan donlarınıza doldurduğunuz ve de empati kurma kabiliyetiniz kıt olduğu için, ateist olduğunuzu varsaymakla ateist olmayacağınızı bildiğiniz halde, bir türlü denemiyorsunuz bile!...

sonra? şu açtığınız başlık bu konuda açılan bilmem kaçıncı başlık. hadi, diyelim ki empati kurma kabiliyetiniz yok ve de bu neviden başlıkları gerçekten meselenin ne olduğunu öğrenmek için açıyorsunuz. maalesef derdinizin bu olmadığı da açıkça ortada. ne kadar anlatsak anlamazlıktan gelip, bir daha başlık açıyorsunuz. nedir sizden çektiğimiz be!
Şu ateistler azda hristiyanliga yahudilige dusman olsun onlar hakkindaki yorumlarinida ogrenelim.
mesele ateistlerin problem çıkarması değil
asıl mesele nitelikli müslüman olup probleme çözüm üretebilmektir..
felsefesiz ateizm'in içi boş kalır.

bu yüzden içleri boş bu elemanların düşüncelerinin.

tek bir cümle üzerine kuruyorlar düşünce sistemlerini.

''tanrı yok''

nasıl yok?

böyle düşünmek için geçerli argümanın var mı?

mantıksal bir çıkarım ürettin yada düşünülmüş bir çıkarımı mantıklı bulup bana karşı argüman olarak öne atabiliyor musun?

eskiden insanlar nietzsche, hume, camus okuyarak ateist olurdu.

şimdi survivor izleyerek oluyorlar.

yazık.

aziz nesin'in kemikleri sızlıyordur mezarda.
çünkü dinler, insan yaşamının her aşamasında aklını tutsak tutup saçma işler yapmasını sağlıyor. yüzlerce yıldır din adamlarının insafındasınız. ne derlerse yapıyorsunuz. doymadınız bir türlü.

bu ülkede her türlü işi müslümanlar yaptığı için ve hiç bir zaman kendine en ufak yanlış bulamayacak kadar kibirli olduğu için eleştiri de size geliyor. amerikada, avrupada hristiyanlık eleştirilir. hatta salak avrupa solcuları hristiyanlığa karşı müslümanlığı savunur. bu yüzden de almanyada gurbetçiler solculara oy verir.
Yoktur. Ateist zaten reddeder ve konu kapanır. Dinle problemi olan anti-teisttir.
Aynen hep islama saygısızlık yapıyolar , saldırıyolar .
Göz hasmını tanır.
işte biz öyle ülkeyizki %99 u müslüman olan ülkede oranı onbinde bilmem kaç olan ateist vatandaş çok rahat müslümanlığa küfredebilir. Lakin sorsan onlara bu ülkede yaşanmaz, bu ülke üçüncü dünya ülkesi, özgürlükler mi o da ne derler.

Siktirin gidin lan. Akşam akşam sinirlendim bak.
Yoktur. Ateistlerin müslümanları öldürmek gibi bir gayreti yoktur. Aksine müslümanların ateistlerle ilgili problemi vardır.
Hristiyanların çoğunlukta olduğu ülkelerde de hrıstiyanlıkla problemleri oluyor, çok da şeyyapmamak lazım.
olmayan problemdir.
güncel Önemli Başlıklar