bugün

Sozlukte yazan tanrıya inanmayan insanlardır.
gulengozler.
bizi tanrı yarattıysa tanrıyı kim yarattı diyen tiplerdir.
sözlüğün hardcore kemalist kanadını temsil ederler.
farklı görüneyim , dikkat çekeyim , ilgi benim üzerimde olsun diyen kişilerdir.
öbür dünya olayını hiç mi düşünmüyorlar diye merak ettiklerimdir.
not: deistim.
bu kadar şakirtin içinde dışlanmalı normal olan yazarlardır.
(bkz: yaftalamayın)
bu dünyada karşılaşıp öteki tarafta göremeyeceğimiz yazarlardır.
öteki taraf yok ya, onlar burada kalacak...
allah dahil etmesin denilen gruptur.
(bkz: ateist sözlük yazarları)
(bkz: buyurun benim)
...
bir konuya parmak basacağım editi:

iyi niyetine inanmak istediğim bir yazardan "buyurun değil, buyrun yazacaktın, ünlü düşmesi; allah hidayete erdirsin" gibi bir mesaj aldım.

efendim, "buyurun" sözcüğünde ünlü düşmesi yoktur, varsa da "buyrun" şeklinde bir yanlış kullanımdır.
buyurun türk dil kurumu'na soralım: http://tdkterim.gov.tr/at...elime=buyurun&hng=tam
tüm hayatları boyunca cenabettirler.
sebeplerini uzun uzadıya merak ettiklerimdir.
tüm kalbinle inanarak güvenerek sırtını arkaya yaslamak varken bunu tercih etmişlerdir.
saygı tabi ki duyarım.
size nedir.
bize nedir.
(bkz: kendini yaftalamak)
Tanrı ile Allah arasında ki ince çizgiyi kavrıyamıyan kişilerin mantıksız yorumnlarıyla dikkat çekme çabası sarfetmesiyle tanınan sanal egolardır.
Kendini sorgu meleği zanneden kullanıcının açtığı başlıktır...
özellikle, şakirtlerin dışladığı, 'ona göre tanrı var da piçliğine kabul etmiyor' gibi sanılan, halbuki "bu da benim sesim" demek isteyen bir sözlük yazarıdır. şakirtlerin, daha kibar bir ifadeyle ağır inanırların saldırılarına maruz kalan, inanmadığı için şeytan taşlama ritüelinde şeytanlık görevi gören, kısaca düşüncesinden hemen asılması(!) gereken bir insandır.

kimseden sevgi, saygı, aşk, böcek beklemez de bıraksınlar o da düşüncesini dile getirsin ki tek amacı budur.
dogmatik insanlar tarafından nefrete maruz kalan yazarlardır. Bu nefret, gerçek hayatta şiddetle birleşir.

bir de düşünüp sorguluyor diye ateistlikle yaftalananlar vardır. Halbuki o yaftaladıkları kişiyle dini sohbete girişse, anlayacak bağnazlar ne kadar cahil kaldıklarını.
ılımlı islamcıların yeni bir yaftalama ve genelleme çeşididir.
içten içe fikirlerini dincilere aşılayan yazarlardır.
(bkz: ateist sözlük)
(bkz: hanım koş kavga var)
Beyinlerini kullanmaya davet ettiğim yazarlardır.