bugün

Olsa da yesek. Aşure.
Ayrıca aşure gününü kutluyorum. (bkz: entry başlık uyumu)
ilk başta kız zanettiğim aslında has erkek olan bir yazar tanesi.

Hevesine limon sıkmak istemem ama umarım hdp'nin bu seçim baraj altı kalacağını biliyordur.
Neyse heveslensin yavrucak.
itiraf ediyorum eski kız arkadaşıyım. Ondan ayrıldıktan sonra erkek oldum düşünün bende bıraktığı etkiyi.
Aşure falan getirmesin bizim eve. Yoksa çöpe gider.
Evliliği, sözlük yazarlığına engel olmayacağı için hiçbir yere kımıldamayacaktır; bazı akpli armutlar boşuna umutlanmasın.*
Çooook uzun bi süre kendisini kız sanıyodum asdhjshjd.

Sorry.
Düğün mü var kızlar?

Beni de çagir belki sizin oralardan biri görür beğenir oğluna alır falan afshsjd. Nasip bu nereden geleceği belli olmaz.

Gelinlik bakan yazar, yani muhtemelen.
düğününde gelinin kız kardeşi olarak disko topu gibi sime bulanacağım yazar. nedimesi olmazsam alınırım o kadar diyorum.
Eşcinsel evliliğe izin verildiği an kendisine nikahı basacağım yazar.
En hasından kız olan yazar.
Geçen gün alışverişe, d&r'a gittik. Kitapçının ortasında hönkürerek ağlıyordu. Ne oldu diye bir gittim, nutuk vardı elinde...
Alıp bağrıma basıp sakinleşmesi için atatürk ilkelerini fısıldadım kulağına...
http://www.kralcaps.com/media/created/ozigzy.jpg

Sen var olduğun sürece ben de varım bu dünyada.*
feykim değil ama gene de silebilirsiniz. *
(#30032484)

Kıskanç yazar.

Aşkına sahip çıkan tam bir hanımefendidir kendisi.

Ama öyle elli dakika falan demesin "delillerim var!"

Ve edit: 2012 de böyle değildi bu, zaman değiştirmiş anacım, değiştirmiş. Pehh!
uzun bir süre erkek sandığım yazardır. bro'lu falan konuştuysam kusura bakmasın artık. evet.

edit: erkekmiş ya la. eyvallah bro *
ara ara rast geldiğim sohbeti güzel yazar .
(#30032671) Kendi keko arkadaşı (bkz: nerunlualdar)(please see his nickaltı) ifşa olunca cazgırlaşan bir kekonun saldırısına uğramış yazar. Her türlü oyuna gelebilirim ama iki kekonun birbiriyle dayanışma içinde tabansız tabansız entry girdiği oyununa gelmem.*
Dün gece yaşanan herşey için teşekkürler bebeğim. Çok tatlısın. Seni yiyerim yiyerim.
serkann'la izmir gezisi rüyası düşkırıklığıyla biten yazar.

Ne güzel laik bir vatandaş ile akpli bir bayan, dostu düşmanı çatlacaktık. olmadı, serkann istemedi. <üzgün ve süzgün smiley>
Bundan böyle dava arkadaşıyız. Bu adama bulaşan bana bulaşmıştır fak dı cisıs ulan!!! Chpli chpli konuşmayın adam olun!!
Kendisi şahsıma asılsız iddialarda bulunan bir yazarımsıdır, orjinal trollerden birisidir.

Kemalist beyinlerden anlaşıldığı gibi ancak boş laf üretirler ve gaf yaparlar.

Bunlar ithal fikirlerle var olan 5 para etmez insanlardır. Kendi iradeleri yoktur, bunların tasmasını batı tutar.

hem sanane? de da yı ayrı yazmamamla cahil olmam ne alaka? manyadınmı?

karadeniz teknikte tarih öğrencisiyim ve çocukluktan beri bu olguları araştırdım, senin gibi gelip 'sen şu sun sen busun' diye değil. bu teze antitez üret o kadar bilgiliysen sen. safi boş laf, dolu olan tek şey çöp kutusunu doldurur ancak.

bu ülke bu insanlara emanet ya. Atatürke secde eden psikopatlardan bahsediyoruz hani. akıl mantık bilim nedir bilmezler bunlar. kemalist bunlardan tümü ile arınık ve uzaktır. bunlara emanet gelecek ışıklar muasır medeniyetler seviyesi vesaire. bir geçin. avrupa bile bizi kabul etmiyor, sizin yüzünüzden.

sizin bir proje ve fikriniz olsaydı biz çoktan girerdik. bu laflarla aleme rezil oluyorsunuz.

şimdi sus ve otur daha fazla kendini bitirme.
soru eki mi yi de ayrı yazamayan "tarih öğrencisi" ha? ahahaha. Sen o bölümü bir an önce terk et o zaman; çünkü benim tanıdığım tarih öğrencileri, zehir gibi insanlardı. Türkçeyi de, tarihi de "öttürürlerdi" çünkü "okuyan zeki insanlardı".

Bırak türkçeyi, entry'lerine bakıyorum, tarih öğrencisinden çocuk heyecanlı ortaokul öğrencilerinin yazıları. Ya dersleriniz tüm sene boş geçiyor, ya da sen derslere girmiyorsun. Ki ben kendim ek ders olarak 20. yüzyıl Avrupası tarihini almış biriyim, gerçekten tarih öğrencilerinin nasıl dolu insanlar olduklarını çok iyi bilirim.

neyse. eğlen kendi kendine.
görsel
Aşure ayı geldi geçti. iki aşure kaynatmadın yazarı.
seçim sonuçlarından sonra suratı karman çorman olan yazarımsı.

bir susta kafamız dinlensin yeter 5 aydır vallahi.
(#30094620)

bilip bilmeden insanlara "keko" sıfatı yakıştırmaya kalkan, sandık sonuçlarının bünyesinde yarattığı hazımsızlığı, insanlara ceza vermeye kalkarak dışarı atan insanlardan bir tanesi.

eminim asgari ücretle bir alakası yoktur, ama asgari ücret üzerinden manüplasyon yaparak, "bakın siz oy verdiniz ama asgari ücreti 1300 yapmayacaklar gördünüz mü" diyerek insanlara aklınca ceza vermeye kalkan hükümet düşmanlarından yalnızda bir tanesi.

asgari ücret insanların umudu, hükümet sözünü verdi ve onunla alakalı hükümet programları yazılmaya çizilmeye başlandı çoktan. Dün sabahtan itibaren tüm bakanlıklara hükümet programlarının hazırlanması talimatı gitti, bu akşam tamamlanıyor. Program dahiline alındı.

gelelim asgari ücret belirleme komisyonlarına, orada işverenleri de karşına alırsın ve onlarla birlikte belirlersin. Asgari ücret devletin verdiği bir para değil, devletin işverene "en az şu kadar vereceksin" dediği para miktarı. işverenlerle karşılıklı diyalog halinde belirlenen bir tutar için "işverenleri çağırıp onların hiç bi dediklerini sallamayıp 1300 lira yapacağız" demek yerine, devlet adamı olarak "tavsiyede bulunacağız" demiş. SS kuralı geçerli orda, seve seve yapacaksınız demiş yani.

bazı olaylar senin kalın kafanın anlayacağı düzeyde gerçekleşmeyebilir, ince düşün demiyorum ama anlamaya da çalışma. Hele ki böyle bir konuyla nickaltına gelip "özür dile benden" diye ağlama.

kafandan insanları cezalandırma düşüncesini çıkart. insanların tercihlerine saygı duy ve sesini kesip otur bir kenara.
(#30094784) Sobelenip morarınca üste çıkmak için böğüren bir kekoyla tartışmaya girecek yazar.

O entry'de asgari ücretin indirilip kaldırılmasıyla ilgili bir şey yok yediğini yaladığını ters cevirme şimdi.

Sen ne diyorsun: "Başlığı açan lavuk bekle burda yakında o yazını yiyeceksin yok böyle bir şey haber uydurma posta da tekzipde bulunacak"

Ben ne diyorum: "insanlara bilip bilmeden lavuk deme, iftira atma adamın dediği doğru bak trt'de konuşmuş al dinle morar ve özür dile"

Şimdi de goygoyculuk yapma yok asgari ücret yok seçim sonucu diye. Bu yazdıkların tamamen ayrı bir konu.

Hadsizliğin yüzüne vurulunca sayfa sayfa entry döşemen seni haklı çıkarmaz.