bugün

11. nesil yazar. iyi yazmalar.
http://www.uludagsozluk.com/e/29376450/ kafayı sıyırmış yazar. ulan leptap, ayfon de bari. bıçak ne alaka yalayıcı.
Sapına kadar AKP'li ve muhafazakar olduğu halde ateist görünümüne bürünüp akp'nin her kesimden insana hitap ettiği izlenimini vermeyen çalışan akpli yazar.

bir başkası için: (bkz: venus bella) bu da akp'nin modern yüzüdür; açık saçık, fingirdeşmeyi seven, moderen bir AKPli bayan izlenimini uyandırmak için açılmış bir profildir; sahibi harun abi de bu yönde entryler girer.

Şimdi bu arkadaşın şu entrylerine bakalım:
(#30026605)
(#30027366)
(#30024731)
(#30023541)
(#30032436)

Mehmets her zamanki gibi sıçmış, sazanlanmış. Nesi ateist lan bu adamın?

Dahası AKP'li olup da boş kafa taşıyanlara güzel bir örnek aslında. Şuraya bakalım (#30032436). Fikrine göre "ilber ortaylı cahildir çünkü islam düşmanıdır, solcular yüceltir." Yani kriter, bilgi sahibi olup olmamak değildir; islam düşmanı mısınız, solcu musunuz? Sorulması gereken sorular budur bu kafaya göre. Öyleyseniz cahilsiniz. Öte taraftan islamı savunuyorsanız başka hiçbir kritere gerek yok: acayip bilgilisiniz; yok karşıysanız allah'ın kör cahilisiniz.

Bildiğiniz AKP'li muhafazakar kürt.
somada ölenleri ingilterede 19. yy da olan olayla karsilastirabilme kapasitesinden oteye gecemeyenin yalakasi.
Her basligin altina yerli yersiz "şişirilmiş, ergen şeysi, gereksiz" gibi seyler yazarak karalamaya calisan trollculuk oynayan beceremeyen cocuk yazarimiz.
Bu adamın olaylara kayıtsızlığını kıskanıyorum. hiçbir şeye anlam yüklemediği için hiç üzülmüyor galiba. Ben de nihilist olmak istiyorum. Nasıl olunuyor üstat?
bir nihilist yazar. Ciddi sordum ben. Gerçekten bu felsefeyi anlamama yardımcı olacak kitap önerisi yapabilir misin?
entrylerinden anladığım kadarıyla sol görüşlü, komünist bir yazardır. kendisini severim, hoş yazar.