bugün

(#30094801)

Komik komik çocuklar mı varmış burda aman da aman.

Ali Babacan "asgari ücret 1300 lira olacak demedik" dedi haberi üzerinden konuşuyoruz. Bana trt'nin "asgari ücret komisyonunda hükümetin teklifi daha ağır basar ve biz 1300 lira diyeceğiz" dediği videoyu örnek olarak verip, üstüne bir de morardın mı, yediğini yaladın mı diyorsun.

Ruh halin sağlam mı koçum? "biz asgari ücret 1300 lira olacak demedik" açıklaması hani? verdiğin videoda olmayan bir açıklamayı savunuyorsun. Adam benim dediğimi diyor zaten videoda.
Seneye sizi aşureye boğacak yazar. söz lan!* Arda Türkmen'e telefon açıyorum şimdi.
Sevgilisi ile arasına girdiğim yazar,
sevdiceği şimdi mesajımı yeşillendirip entryi sil diyebilir ama avucunu yalar.

Aşure benim olacak, vurucam kaşığı vurucam kaşığı.
Aynı fakirpislik gibi Gayet diyalog sahibi, iyi niyetli bir yazardır. Iyidir iyi.
Özel mesaj yoluyla sevdiceğini anında satıp "gel hazır o çaylakken kaçalım" diyerek gönlümü çalmış yazardır.

Aşuresine fındık olmaya gideceğim.
En hasından kız olan yazar. Üstüne üstlük cehapeli. Iyy.
Amaanıın sözlükten ırak.
Cehapeli elden yemek yenmez.
Benim aşure payımı fakire fukaraya versin..
Ya kız falan diyorsunuz şimdi hani erkekti? çok önemli değil de son durumu merak ediyorum kız mı şimdi yani? Insllh erkektir yazarı. Pmsfkk.
Shemale olmasından şüphelendiğim yazar. Cinsiyeti hakkında bu kadar kaotik ortamın oluşmasına sebebiyet verecek ne yaptı merak ettim. Çıkarıp masaya vurmalıdır artık.
Buna aşık sözlük kızları çok diyorlar.
ölmüş mü! diye girdim meğer ölmemiş

severim ibneyi, bir yazar.

moderatöre not: ibne samimiyet belirtisidir. sikmeyiniz pardon silmeyiniz lütfen.
bugün ajax ın feneri evine boş göndermesiyle birlikte fellik fellik ucuz nike arayacak yazar.
Kız olduğuna dair duyumlar aldım. Dolgun kalçaları ve ele gelen memeleri varmış. Eğer tercih ederse desti izdivacına talibim.
Müminler Memelerimi değil aklımı sevin (hanginiz ilk önce yok diyecek bakalım).
edep ya hu .
Tam bir meriç.
afedersiniz benim güzel kardeşime eşcinsel dediler.
güzel dilekleri ile beni sevindiren, nazik ve kişilikli yazarımız.
görsel

Bir adet bayan yazar.

Bu hafta beraber kız kıza alışverişin dibine vuracağız. Ehehhh.
aşqım yazar.

görsel
görsel
Sende beni seveceksin. Ne vardı sevmeyecek aq.
kız değil kadın değil erkektir. bana kendisi söyledi. kız olsaydı ingilizce tercümelerim için sesli görüşme yani fon kol yapardık. ama günah.
milleti kızım diye kandıran harun abidir. yeri donuz listesi. hahaha. aşureee.
son derece kaliteli, fenerbahçeli olsa da asla şahsımı başka bir takımı tuttuğum için tahrik etmemiş, centilmen, iyi niyetli yazar dosttur. böyle insanların varolması holiganlığa karşı harekette önemli bir umut, sevindirici bir noktadır.
Feyste METiN FEYZiOĞLUNU SEVENLER VE DESTEKLEYENLER GRUBUna üye olduğu için yazılarını aşırı ciddiye aldığım yazar.