bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sosyal aktiviteydi şuydu buydu uğraşmayan ot gelip ot gidecek olan kişilerdir.ne yapar efendim bunlar insanlardan kaçınırlar, arkadaşları pek yoktur, kendilerini tamamen derse veren tipleri mevcuttur.
  2 -2 ... kamyoncu dervish
 2. 2.
  günleri monoton geçen, diğer insanlarla ilişkilerinde problem olan insandır
  1 -1 ... zuhaha
 3. 3.
  (bkz: gecen hafta en cok entry giren yazar)
  1 ... rs ne la
 4. 4.
  insanlarla konuşmaya, yeni arkadaşlar edinmeye korkan insandır. hayatını 3 tane arkadaşıyla sürdürmeye çalışan insandır. denese de yapamayan insandır. herkesin onunla alay ettiğini sanan yazardır. kısacası sözlük yalnızlıktan kafayı sıyırmak üzere olan insandır.
  2 ... aci biber
 5. 5.
  üşengeç insanlardır bunlar. milletle konuşmaya dışarı çıkmaya bile üşenirler. veya özgüvenleri azdır. ya da çok arkadaşım olacağına 5-6 tane çok samimi dostum olsun derler. zaten arkadaşlarımın kaç tanesiyle görüşebiliyom diye düşünürler. acilen sosyal bir etkinliğe katılması gereken insandır. ama o bu etkinliğe katılmaya bile üşenir.
  1 -1 ... malumat furus
 6. 6.
  ev-dershane arasında mekik dokuyan insandır.seneye kendini üniversitede görmek isteyen insandır.ygs , lys , yese de yemese de , ya seve seve ya da sevmeyerek zorla.
  bakınız:ösym göz(t)ümü ye
  2 -1 ... cadıı
 7. 7.
  aslında bu kişiler asosyalliği kendileri istemezler, bu kişiler doğuştan gelen bir takım karakteristik özelliklerden dolayı fazla konuşmazlar, fikirleri vardır ama kiminle ne konuşacağını iyi bilirler herkezle paylaşmazlar.muhabbet etmeyi sevmezler, kısa ve öz konuşmaktan yanadırlar. gerekli yerde konuşurlar, fazla insanlarla içli dışlı olmak istemezler bunların böyle olması sonucu asosyal ünvanını alırlar.
  bu insanlar bunları eksiklik olarakda görmezler. * *
  3 ... kendini begenmis
 8. 8.
  ''Her sabah kahvaltısını facebook anasayfayı izleyerek yapanlar, her akşam yatmadan evvel sevdiğinin profilini titizlikle inceleyenler, DM'den yürüyenler, giden her sevgilinin ardından sözlüklerdeki eski sevgili başlığına teessüflerini dökenler. Yemeyi, içmeyi, gezmeyi facebook ve foursquer ile baştan keşfedenler, ölümü de düğünü de bi facebook iletisinden duyuranlar, hazır cevaba sıkışınca incisözlük .swf'lerine başvuranlar, haftalık kedi ve bebek videosunu paylaşmadan eksik hissedenler, morali bozulunca perdelerle birlikte hesabın kepenklerini de indirenler...

  Havadan sudan bahsetmek yüzyıllardır insanlığın vazgeçilmezi. Modern hayatla buna eklenen trafik de sosyal ağlarda en az hava durumu kadar çok konuşuluyor. Güneşsiz bir güne uyanmaktan şikayetçi olanlar, sıcak sevmeyenler, soğuk istemeyenler, oda sıcaklığından bunalanlar ve ömrünün hatrı sayılır yüzdesini trafikte umutsuzca harcayanlar...''
  2 ... delicious
 9. 9.
  (bkz: sözlük yazarı)
  2 ... kep telefonu
 10. 10.
  yaşadığı olumsuz olaylara
  teselli, olumlu olaylara da takdir beklercesine yaptığı sözde sosyal insan.
  1 ... idonthavegentleheart