bugün

fetö'yü başımıza musallat edenlere oy veren, araplaşmış mankurtlardır. o zaman bu askerlere çok üzülmüştüm. kendi askerine vuran bize ne yapmaz diye düşündürür.
tayyip erdoğan a oy verenler yapmıştır.

makarna kömüre haysiyetlerini vermişlerdir.
Milletine savaş açan asker de olsa, polis de olsa bu halk siyker, tamam mı koçum.
--spoiler--
ben askere gitmis olsam sivil halkin ustune kursun sikacagima kafama sikardim, ya da komutana sikardim
--spoiler--

görsel
eksi oy kasacağım diye sabahtan akşama hırsız götünü yalayanların aralarında bulunduğu tiplerdir. ben askere gitmiş olsam demek kolayı nasıl olsa gitmeyeceksin ya ömrün boyunca işkembeden at tut ne güzel. orada 18 ay 12 ay neler yaşandığını bilmeden konuşması kolay dimi. kafasına sıkarmış sık şimdi o zaman hadi ? millet oraya ardında ailesini sevdiklerini bırakarak gidiyor geri dönme umudu ile. ekran arkasından atıp tutmak kolay gerçek silah görse bayılacak tipler kafasına sıkmaktan bahsediyor.

orada linç edilenlerden bir tanesi abiniz kardeşiniz sevgiliniz veya eşiniz olsaydı o zaman görürdük o çok bilmiş suratlarınızın halini.

edit : he şimdi bazı fırsatçı tipler hemen şehit edilen 250 masum vatandaşı öne sürecektir. evvelden yazdıklarımıza bakılırsa belki 60-70 farklı entiride onlar hakkındaki düşüncelerim görülebilir. allah hepsinden razı olsun ve rahmet eylesin tekrardan. sap ile samanı ayırmak çok önemli o vatandaşlarımızın çok çok büyük bölümü bilerek ve isteyerek darbeye katılan rütbeli şerefsizler tarafından şehit edildi. her şey görüntüler ile sabit uçaktan helikopterden atılan bombalar ve kullanılan silahlar ile hayatlarını kaybetti o masumlar. velhasılı hem o 250 masum vatanseverin hem ömer halis demir komutanın hemde silah bıraktıkları halde linç edilen hiçbir şeyden haberi olmayan tüm masumların kanları malum kişilerin ellerinde. sadece şehit olanlar veya vefat edenler değil yıllarca kpss, öss ve polislik sınavında bu fetoya yardım edip haklarını yedikleri on binlerce insanın "kul hakları" da aynı tiplerin üzerinde. onları savunup mevzuyu buradaki gibi farklı yönlere çevirmeye çalışan aklı evvellerinde tabi..
gorevini yapmis halktir.

ben askere gitmis olsam sivil halkin ustune kursun sikacagima kafama sikardim, ya da komutana sikardim. ikisinden biri. yok oradakiler daha birseyden haberi olmayan askerlermis de bilmemneymis de. nedir bu bazilarindaki asker g.tu yalama sevdasi bilmiyorum.
bir kısmı aramızda olan insanımsılardır. bin defada anlatılsa o küçük kafaları almaz o askerlerin yüzde doksanı aldıkları emir dolayısı ile kışlalarından çıkan hiçbir şeyden haberi dahi olmayan askerler. askerde emir demiri keser ve 4 s kuralı gibi söylemler vardır henüz askere gitmemiş ufaklıkların bilmemesi normal ancak bilmiyorsan sus bari..

askerde olduğum dönemde kaç gece saat 2-3-4 de kaldırılıp ( üstelik eğitim çavuşuyum normal er sınıfı da değil ) gece tatbikatına, hazır kıtaya götürüldüm hatırlamıyorum. abd ırağa gireceği zaman ( 2003 senesi iskenderun limanına abd gemileri yanaşıyordu ya hani ) arka arkaya 1 hafta boyunca gece yarısı sarı alarm verilerek kaldırıldık ve gecenin kör karanlığında elimizde silahlar ile alaydan dışarıya çıkmaya hazırlandık. bizi götürselerdi ve çatışmaya falan soksalar idi ne diyecektik gelmiyorum ben yeaeaea mı ? teskeremi almama 2 hafta kalmışken yaşanıyor bunlar o köprüye çıkan askerlerin bir çoğu daha askerliğinin başlarında veya ortalarında olan çocuklardı görüntüleri izleyen herkes rahatlıkla anlayabilir bunu.
çocuk yaştaki rütbesiz askerin o an panik ve korku ile ne yapacağını bilemeden sadece emirlere uyduğunu anlayamayan beyinsizlerin oluşturduğu halktır.

Sanırsın ki o gariban er herşeyden haberdar edilmiş, karşısında sıradan halkmı var yoksa terörist ordusumu çok iyi ayırt edebiliyor, gerekirse emri yerine getirmiyorum diyebilecek...

Acaba kendileri orduda olsalardı yermiydi götleri emir geldiği zaman hayır demeye ????

Eğer o askerlerde yapılan darbe girişiminden haberdar olup, gerçekten destek veriyor olsaydı ölen insan sayısı kaç bin olurdu, düşünebiliyor musun yobaz kardeşim ?

Çok afedersin ama yarrak durdururdun o tankları....

Ama bunu anlamak için düşünmek lazım, düşünmek içinde beyin....
o asker halkını hedef gözeterek yaylım ateşine tutmuş göt korkusundanda olsa o orospu çocuğu komutanının kafasına sıkacağına halkına sıkmayı tercih etmiş göt lalesidir. kendisine köprüden atlmak yerine kemerle dövülerek ciddi merhamet gösterilmiştir.
onu savunanda en az onun kadar göt lalesidir.

(bkz: böyle duyara böyle tarrak)
beyini yoktur, bilmiyordur ki o masum erler kendilerinin beyinsizliği yüzünden o duruma düşmüştür.

allah cahilin eline düşürmesin kimseyi.
o gece herkesin hakkına bir çile düştü,
kimi tankın önüne yattı,
kiminin tank üzerinden geçti,
kimi silaha karşı durdu,
kimi kurşunun önüne durdu,
kimi sokakta yattı,
kiminin kundaktaki çocuğu soğukta yattı,
kimi şehit oldu,
kimi gazi oldu,
o gece bu askerin payına da sopa yemek düştü,
herkes çilesine eyvallah dedi demek zorunda.
bu gün yarın 40 yıl sonra o asker o yaralarını açıp gururla "bu halk demokrasi için, devleti için, milleti için beni kemer ile dövdü" diyecektir demelidir.
şeklinde özetlenen olaydır
Kanları bozuk orospu çocuğu halktır. Halk bile diyemiyorum bu dangalaklara. Bunlar öyle gözü dönmüş haysiyetsiz köpekler ki ceza almayacaklarını bilseler leş kargaları gibi masum insanların evlerini yağmalayacaklar, mallarını gasp edecek, kadınlara tecavüz edecek, erkekleri katledecekler. Şerefsizlik damarlarında akıyor bu göt ibnelerin. Bugün kendi askerine el kaldıran yarın çocuk da keser, vatanını da satar, gider yunanın önünde arabın önünde de domalır.
türk halkı değildir.
kendi halkımız dediğimiz ekseriyet ile aynı ırktan aynı topraklardan olan ve her birisi içlerinde birer suriyeli taşıyan insanlardır. şimdi bakıyoruz ışid denen vahşilerin yaptıklarına ; kendi insanlarını öldürüyorlar yapıldı. kafa kesiyorlar yapıldı. linç ediyorlar yapıldı. insanlığa sığmayacak şekilde öldürüyorlar yapıldı. kalas ile ezerek asker öldürdüler ve bunun adı kahramanlık destanı oldu..

o fetocu denilen subayları alın ne yaparsanız yapın ki onlara bile böyle yapmaya hakkımız yok düşün. bu feto denilen adam ile 10 sene boyunca beraber yürüyen ve bu darbe kalkışmasını yapmasına olanak verenlere en ufak bir tepki bile gösterilmedi aksine başkomutan falan denildi ismi ile şarkılar yazıldı..
el nusracı da olabilir işidci de ama ne insandır ne de türk. o günü unutmam mümkün değil.
Türk olmayan Türk halkıdır.
Pek kendisinden ( kitlesinden aslında ) haz etmesemde mahir çayan' ın etrafı askerler ile sarılıyken söylediği söz vardı. (bkz: erleri çekin rütbeliler gelsin)

demem o ki über anti-militarist kişi bile böyle birşey söyleyebiliyorken nasıl oluyorda sağda solda vatan sağolsun diyen insanlar bunu yapabiliyor? Utanç verici birşey bu.
Bi kesim hep askere düşmandı zaten,ellerine fırsat geçmeyegörsün 95 96li çocukları harcadılar..Hala sesini duyuramadı birçoğu,içerde veya dışarda.
Boşa patlama olduğunda duyar kasıp zırlamasınlar,hepsinin leşliği ortada.
Ayrıca kıçları sıkıştığında askeri yalayacaklar ondan medet umacaklar o da ayrı tezatlık.
9 saat boyunca halka ve polise ateş edip silahsız 20den fazla sivili öldüren köprüdeki birliğe yine de acıyıp sembolik bir ceza veren insanlardır.
halk cocugu, emir kulu asker ile rütbeli, parasi ödenen askerler arasindaki farki bilmeyen halkin yaptigi eylemdir.

akla kızıldere´yi getirmistir.
mahir çayan ile asker karsi karsiya geldiginde mahir çayan´in rütbesiz askerlere:
"siz gidin üstleriniz gelsin. sizinle işimiz yok" diye bagirirken vurulmasini hatirlatip; kiyas yaptirtmistir.
aslında türkiye'yi değil akp yi kurtaran topluluktur..en ufak bir fırsatta türk askerine kinini kusmak için aportta bekleyen, arap götü yalayan,ışid kafalı, şapla şekeri ayırmasını bilmeyecek kadar beyinsiz güruhtur. sokağa çıkılmasaydı bu orospu çocuklarının başlattığı darbe girişimi bertaraf edilemez miydi? el cevap:edilirdi.
zamanında, hem feto denen göte hoca efendi diyen, reyizleri " muhterem hoca efendi, dön artık. bu başlattığın gönül hareketi, binlerce yıl devam edecek" dediğinde reyizlerinin yanında olan, alkışlayan , hem de darbeyi durdurmaya çalışan halk , nereye çeksen oraya giden aynı halk.
1111 sayılı tsk kanununun özeti:

Emir, demiri keser.

Askerlerin temel davranış ve reflekslerini, yetki ve sorumluluklarını belirleyen kanundur bildiğim kadarıyla.
Birde bağlı birlikler, sıralı komutanlar diye hiyerarşik bir sistem var!
Çoğu erler ne yaptığını bilmeden çıkanlar. bugün bu rütbeli subayların yerleşmesine kim izin verdi, kim gerçek vatansever atatürkçü subayların kumpasla içeri atılmasına göz yumdu? kim yine bu insanların dediğini yaparak sokağa indi? sorumlu kim peki? sorumlu 3 yıl kumpas sonucu içeride yatan daha sonra göreve çağrılan subaylar mı? yoksa soruların çalınmasına göz yuman bu hainlerle "beraber yürüyen" "ne istedin de vermedik" diyenler mi?

Olan kime oldu peki? Cevabı basit. Olan siyasi çıkarlar uğruna bu subayları yerleştiren, yine bu subayların emir vermesi üzerine çoğu habersiz genç erlere, bütün bunlara rağmen vatanı için sokağa çıkan çoğu masum halka oldu. subayları yerleştiren zihniyete izin verenlere değil subayın emir kölesi olmuş habersiz boğazı kesilen erlere oldu. Hiç yalan haber deme çünkü ailesi konuştu otopsi raporu var. Bahsedilen fotoğraf eskiyse eğer üniforma neden eski değil? Yazık. Yazık birileri için kurban gidene yazık suçlu olanları kahraman edenlere.

siyasal islam varken, islamın düşmana ihtiyacı yoktur. zira en çok zararı sözde müslümanlar vermiştir.
Sonra ölen askere ağlarlar. Yersen.
Çok değil kısa bir zaman sonra ülke sopayı yiyince o askere yalvaracak ya da siz nasıl askersiniz lan diye hırlayacak halktır.