1. 1.
  istanbul sarıyer'de de 5 fırında uygulanmaya başlanmış bir dayanışma kampanyası. daha da genişlemesini umuyoruz.
  2 ... tutunamayanlardan
 2. 2.
  italya'da askıda kahve türüde mevcuttur.
  4 ... amoresperros
 3. 3.
  ankara da da uygulanmaya başlanmış gelenek. alkışlanasıdır. *
  1 ... pilotmont
 4. 4.
  mensei eskilere 13-15. yy da osmanliya dayanan yardimlasma turu. o vakitler sosyal hayatin merkezi camiler oldugundan, bahcelerinde sadaka taslari olurmus. kimse gormeden birakilan paralar yine gorulmeden, ihtiyaci kadar alinirmis. mis.. mis..hayat guzelmis.. mis.. mis..
  3 ... lemur
 5. 5.
  toplum gönüllüleri vakfına üye üniversiteli gençlerin manisa da başlattıkları tüm yurtta yayılan son olarak istanbul sarıyerde 8 fırında uygulama alanı bulan sosyal sorumluluk bilinci taşıyan bir nevi imece. mesela ekmek almaya gittiğinizde iki ekmek alıyorsunuz beş ekmek parası veriyorsunuz üç ekmek askıda diyorsunuz.üç ekmek beyaz tahtaya yazılıyor. daha sonra ihtiyacı olan birileri gelip askıdan ekmek dediğinde kimsin necisin demeden ihtiyacı olana ekmek veriliyor. siz de böylece ufak da olsa ihtiyacı olan birilerinin sofrasına katkıda bulunmuş oluyorsunuz.
  1 ... yeeebabanin
 6. 6.
  (bkz: askıda kahve)
  ... deli bozgun dolu dizgin
 7. 7.
  antalya ali cetinkaya caddesi uzerinde altaylar ekmek firininda surdurulmekte olan yardim kampanyasi
  1 ... lemur
 8. 8.
  bizim sokaktaki fırında da uygulanan takdir edilesi kampanya.
  4 ... ve tanri kadini yaratti
 9. 9.
  yardımın olması gerektiği biçimde sunuluşudur, yardım etmekten öte, bunu uygun biçimde gerçekleştirme özenini teşvik edicidir.
  takdir edilesidir, kimin fikri ise helal olsun.
  2 ... cikolatavekahve
 10. 10.
  maddi olanakları kısıtlı olan insanlara rencide etmeden yardımcı olmanın önemli olduğu geleneklerimizde, dünden bugüne yeniden canlanmış ve hep canlı kalmasını umut ettiğimiz yardımlaşmadır. ücretini ödediğiniz ekmeği, ihtiyacı olan bir başkası alıyor hepsi bu.
  4 ... fashiondesigner