bugün

sözlükte bulunan insan tipidir.

hatta bir tanesi beni asesküel yaptı. lnt olsn. Nt.
Cinsellikten haz etmediğini iddia eden ama,

Veren birini bulsa nefessiz sevişecek,

Tuhaf yaratıklardır.

istemem yan cebime koy yani.
benimdir, çok ciddiyim. ve emin olun o yaşadığınız aşk değil beyler.
Keşke ben olsaydım dediğim. Ne güzel kafa rahat tamamen entelektüel meselelere yoğunlaşırdım. Ama işte istemeyle olmuyor.
Bir de artık ilişkilerin çoğu o kadar sığlaşmaya başladı ki insan sistemin tamamen dışına çıkmak istiyor.
Dahil olduğum grup. Sevgilimle buluştuğumda en fazla elini tutmuşumdur. Aklıma değişik fanteziler gelmez.
Şimdi bir kız gelip verse silkmem. Ciddiyim. Evet.
üstün insandır.

Abazanlık diye bir şey yok ortada bi kere. Bu kişi beynini kullanmayacak da neresini kullanacak? Bir gün farkına varacaksınız, aseksüellerin herkesten üstün olduğunun...
içinde bulunduğum durum. bi kadını katiyen cinsel ilişki olarak arzulayamıyorum.
hep yaşadığım durum. gay değilim ama karşı cinse cinsel istek, arzu duyamıyorum.
edit: hastalıkta değil tercihte değil.
içinde olduğum durumdur. Hiç bir cinse duygusal yönden çekim duymamak olan aromantiklik ile karıştırılmamalıdır. Aseksüellik hiç bir cinse, cinsel yönden çekim duymamak olarak açıklanır. Yani aseksüel insanlar da birilerine aşık olabilir evlenebilir vs vs. Fakat aromantikler aşık olmazlar sevgili olma, evlenme durumları gözlemlenmez.
başka insanlarla seks yapmaktan hoşlanmaz. mastürbasyon yapmayı tercih eder.
zannımca aslında seks yapmak isteyen ama çeşitli sebeplerden dolayı "yapamayan" kişidir.
yoksa kim aseksüel olur veya olmak ister lan, manyak mısınız aq?

ayrıca insanlığın erdemini anlamak için nasıl oluyorda insanlığın en önemli özelliklerinden biri olan "üreme ve müşterek yaşam"ı reddedebilirsiniz? belki bunun dışındaki (harici) erdemleri evet, ama bütün olarak şey çok kaçırılmış olacaktır. genel olarak erdeme yorum getirebilmeniz için genel olarak kabul edilebilir tecrübeler bütününden oluşan bir yaşam sürmeniz gerekir.
kadınlara ilgim bittikten sonraki halim.
Duygusal olarak neden ele alınmadığını merak ettiğim durum cinsel tercihler sadece o cinstekilerle seks yapmaktan haz alındığı için olmuyor mesela duygusal olarak güçlü bağlar olabiliyor peki aseksüellik neden sadece cinsel olarak düşünülüyor bir insan kimseye duygusal olarak bir şey hissetmeyebilir ama cinsel ihtiyacı duyabilir sonuçta bedensel bi ihtiyaç olmaması bir problemin olduğunu göstermez mi kafam karıştı sözlük.
olduğumdur.

bir insanın vücudunu sevmeyiz kalbini,aklını,fikrini severiz saf sevgi var mı tartışılır ama benim için bu saf sevgiyi bozacak her eylem gereksizdir.
hele ki biyolojik bir istek ise herşeyin a sı olurum.
(bkz: her şeyin a sı olmak)
zaman zaman hissettiğim şeydir.
Bazı bilim adamları bunun cinsel işlev bozukluğu olduğunu söylerken bazıları cinsel yönelim olduğunu savunmaktadır.
Seks yapmaya üşenen insanlara da denebilir sanırım. yeni insanlarla tanışmak, buluşmak, onların hikayelerini dinlemek ardından kendi hikayelerini anlatmak, ilk sarılma, ilk öpüşme, beraber geçirilen ilk gece, belli bir süre sonra başlayan kavgalar... bunlarla uğraşmaktansa 31 çeker uyurum der kişi, zaman geçtikçe de iyice soğur zaten seksten.
Önceden çok sevip karşılığını alamayıp hislerini kaybeden kişi olsa gerek. Bi insan bir şeyleri sevmeden nasıl insan olabilir ki.
Hiçbir tarafa ilgi duymayan demek. Kadına da ilgi duymaz, erkeğe de, ördeğe de, damacanaya da, topuklu ayakkabıya da, kavun, şeftali, ananas yahut muz salatalık gibi meyve çeşitlerine de...
Nötr kimsedir cinsel çekim hissetmez.
Sevişmeyi dene...
Bende hissetmiyorum ama bir kalktımı indirmek zor.
Yani, pata küte vurayım ama isteyerek olmasın? Öyle mi?
gösteririm ama elletmem mantığının isim bulmuş halimidir diye akılda bir sorunsal durum uyandırır..
içinde seks var diye güzel sandım değilmiş.