bugün

entry'ler (29)

kadınların kendini bulunmaz hint kumaşı sanması

Dünyanın en büyük yalanıdır. 5 günde yatağa atılmayacak kadın oranı %5'in üstünde ise tüm sözlük bana kayabilir, kezbanlar bana vibratör takabilir.

yazarlar balık olsa hangi balık olurlardı

Sözlüğün %90'ı kefal olur...

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

+Seni seviyorum.
-Şimdi mi?

türk polisi vs diğer ülkelerin polisleri

türk polisi çalışmaktan ve yoksulluktan gebermek üzereyken diğer ülkelerin polisleri türkiye'ye tatile gelirler.

honda jazz

Uzunca bir süre sınıfında dünyanın en az yakıt tüketen aracı olarak yerini korumuş olan bir araçtır.

iphone 5

para verilecek son bir kaç telefondan biridir. kayınpederim tarafından hediye edilmiş (yani beleş) olmasına rağmen çekilmeyecek bir alettir. üzerinde boya kalmadı desem yeridir.

ilhan irem

türk müzik tarihinin en başarılı isimlerinden, senfonik rok müziği türk dinleyiciyle tanıştıran ve türk dinleyicisnin ufkunu genişleten müzisyen, şair, yazar, ressam.

kendi içinde çelişki ve ikilimleri de yok değildir. çevre çevre diye konuşur ama V8 motorlu bir amerikan arabasına biner.
"bu memleket bitmiş" diye hayıflanır ama alkollü araç kullanır, sürat yapmayı sevdiğini açıkça ifade eder.

konserde söylediği söz-müziği kendisine ait olan şarkıları nota sehpasından okur, okumadığı zaman da son konserinde olduğu gibi şarkıyı unutup yanlış söyler.

öyle bir ilhan'dır işte o.

n'apalım? Seviyoruz işte...

arzum onan

hakkında "arzum" markasının kendisine ait olduğuna dair totodan atılmış bir bilgi olan, gelmiş geçmiş en güzel türk kadını. ayrıca zamanında avrupa güzeli de olmuş, renault safrane marka bir araç hediye edilmiştir.

mabel matiz dinlemek

Bu kokuşmuş müzik piyasasında doğru dürüst bir şeyler yapmayı becerebilmiş bir sanatçıyı dinlemektir.

ilk buluşmada bana çikolata alsana diyen kız

alamet-i pompa hadisesi olup gönlü hoş tutulursa çikolatayı bitirdikten 3 saat sonra emme-gömme operasyonuna meyletmesi muhtemel olan kızdır.

garip isimler

Şehmus gibi ilginç bir ismin sonuna Berkcan gibi entel kuntel bir ismin gelmesini düşünemiyorum. Berkcan Şehmus Yılmaz. Abav...

ateizme türkçe isim önerileri

allah'a inanmayanları eleştririken zik mik kelamları kullanan yazarlar olduğunun göstergesidir.

çocukken yapılan şerefsizlikler

Rastgele bir telefon numarası çevirerek oradaki insanlarla taşak geçmek.

jehan barbur

izmir'deki ölü ruhlu insanların bir şey anlamadıkları efsane ses. Her arabaya bir adet albümü lazımdır. Çok güzel düetlerini Ceylan Ertem'le yapmıştır.

bir fenerli olarak galatasaray ı tebrik ediyorum

galatasaray uefa kupasını aldığında bir fenerli olarak balkona devasa bir bayrak asarak tebrik ettiğim zaman diğer fenerlilerden tonla küfür yememe neden olan eylemdir.

izmirli kızla evlenmek

sırf konu açmış olmak adına açılmış bir konuya verilen örnektir. Tüm izmirli kızların bazı arkadaşları yatırıp götlerine eşşek ziki monte etmelerini dilerim.

ince sesli erkek iticiliği

Genelde itici olduklarını düşünsem de Cem Adrian ile bu görüşüm yıkılmıştır.

kaptan

kendileriyle aynı maaşı aldıkları için gemi baş mühendislerini (yani çarkçıbaşıları) çekemeyen ve türkiye'de bir sikimden anlamayan meslek grubu.

çarkçıbaşı

dünyadan bihaber sikimsonik kaptan bozuntusu tipler tarafından "zaten ne yapıyorlar ki" diye yorumlanan ama itiraf da ettikleri gibi kendilerine her konuda ecel terleri (götlerinden tabii ki) döktürebilecek kapasitesedeki meslek grubudur. zaten kaptan denen güruhla aynı maaşı almaları bile kaptanların göt olmaları için yeterli bir durumdur.

sulzer

denizi olmayan isviçre'de doğan şu an ise wartsila bünyesindeki gemi makineleri üreticisi. zamanında rnd serisiyle elde ettikleri başarıyı sürdürememişlerdir.