Bitmiyor.

Ya Sabır.

görsel
görsel

Samsun'da 42 gündür kayıp olan 35 yaşındaki Arzu Aygün’nün cesedinin çuval içinde ormanlık alanda bulunmasının ardından tutuklanan katil zanlısının ifadesi ortaya çıktı.

Olay tarihinde Arzu Aygün’ü alarak Atakum ilçesi Ömürevleri mevkisindeki alacaklı olduğum bir yere gittik. Bu kişilerden parayı alamayıp geri döndük. Araca binince Arzu bana, ‘Kenan’ı seviyorum’ dedi. 2020 Aralık ayında Arzu bana ‘Kenan S. isimli kişi ile birlikte olduğunu’ söylemişti. Ancak o an şaka olduğunu söyleyince üstelemedim. Olay günü yine ‘Kenan ile birlikte olduğunu’ söyledi.

https://www.sozcu.com.tr/...esi-ortaya-cikti-6233187/
Yasadigim sehirde boyle bi vahşet. Ah arzu belki aynı tramvayda yolculuk ettik. Ayni cafelerde oturduk. Belki ayni demlikten çay içtik. Hoşcakal.
(bkz: samsun)
olm sen de bir hayırlı haber getir ya. içimizi kararttın.
yeni kadın cinayeti.

Samsun’un Atakum ilçesinde 17 Aralık’ta evinden ayrılan ve ailesinin 24 Aralık’ta polise kayıp başvurusu yaptığı 2 çocuk annesi Arzu Aygün’ün cesedi Terme ilçesi Gökçeağaç mevkisinde sahil yolundaki ormanlık alanda çuval içinde çürümüş halde bulunmuştu.

kendisi dün toprağa verildi.

katili de Muharrem Coşkun isimli orospu çocuğu.

bu ülkede kadınsan, lgbt bireysen ya da herhangi bir "öteki" kalıbına uyuyorsan can güvenliğin yok oğlum.

imkanı olan basıp gitsin burdan.

türkiye birmiştir.