bugün

bugün doğum günü.
görsel
adını sol frame'de görünce öldü sandığım ünlü oyuncu ve eski vali.
Terminatörü yaşatan adam.
"Aynaya bakınca kusmak istiyorum" demiş.

http://www.ntv.com.tr/gal...QQ/-acAkagSYUqah0qaKMjhQQ
ben bunu canlı gördüm la. yıl 2010 olması lazım. viyana'da devasa bi katedralin içinde geziyodum. etrafı incelerken kalabalık gözüme çarptı büssürü koruma falan var gittim ben de oraya. bi baktım yunan büstü gibi parlayan bi şey var farkettim ki arnold şıvarzeneger. fotoğraf çekinek mi dedim. nö nö nö dedi amk herifi. götoş.

edit : gavat.

edit 2 : bu arada herif o yaşa göre bile kaslı ve devasa. ayı gibi lan.
soyadı bence komik.
siyah zenci (nigger) anlamına geliyor almancada.
Nickimin kaynağı, pek tabii fitnessa başlamama sebep olan amca.
Adam günlük 10 000 mekik çekmiş özellikle sandalye ile yaptığı bu iş takdire şayandır helal olsun imrendirir kendine. Terminatör filmi yüzünden iyi biri bildiğim duyumlarıma göre, türk ve müslüman düşmanıdır.
Kendisini efsane yapan o kütlede olmasından çok o kütlede bu kadar estetik durabilmesidir.

Günümüzde devasa bir çok vücutçu var ama hiçbirisinde şöyle bir vücut yok.
engelli olimpiyatlarına destek verdiği videosunun altına engellileri aşağılayan bir yorum yapan bir troll'e verdiği ayarla bugünün takdir toplayan isimleri arasına girmiştir.
yeni predatör filminde oynamayı reddetmiş

http://geekturkiye.com/20...predator-rolunu-reddetti/
Ölmüştür.

Mekanı cennet olsun.
görsel
görsel
vakti zamanında heykelinin dikildiği yerdeki otelde kendisine valiliği esnasında "ne zaman gelirseniz yeriniz hazır" denmiş. şimdi valilik bittikten sonra oraya gittiğinde "yerimiz yok" tavrıyla karşılaşınca uyku tulumuyla heykelinin önüne yatıp resim çekilmiş ve resmi "zaman çok değişti" gibi bir ifadeyle sosyal medyada paylaşmış.
soyadının okunuşu "Şvartsenegger" dir.
Google desteksiz yazmadığım tek ünlü ismi. Yan yana 4 sessiz harf var.

Schw...
adam antrenmanlı ve bir numaradır.
amerikanın aslen kralı ve o starıdır.
adam bir numara stardır.
amerikanın aşkı yıldızıdır.
Bir avusturyalı.
Alman değil avusturyalı

He avusturyalılar da köken olarak almandır o ayrı bir konu.
kendisinin hayvan adam olduğunu düşünürsek yanında duran kara oğlana saygım büyüktür.

görsel
Adamdır. Ötesi yok.
''terminator 2 filminde arnold schwarzenegger'e söylediği her cümle için yaklaşık 21.429 $ verildi. yani meşhur ''hasta la vista, baby'' cümlesinin fiyatı yaklaşık 85.000 $ etmektedir.''

- ya meraktan

görsel
amerika vatandaşı olurken, 1983
görsel