ısrarla bir kış kokusu olduğu söylenilen bayan parfümü. şişesi desenli ince çorap giymiş kadın bacağı gibi bişeyleri çağrıştırmakta veya bakış açısı bozuk...olabilir.
pahalı parfümün mevsimi olmaz, bu da bir atasözü.
reklamında misteeq grubunun "scandalous" şarkısını kullanmış, şişesi de, kokusu da, reklamları da gayet çekici parfümdür. erkek ve kadın için olanı aynı oranda başarılıdır.*
daha iyisi icin;

(bkz: armani black code)
çok hoş bir parfüm.
ama daha da iyisi için;

(bkz: dior fahrenheit edt)
erkek kokusu olarak, kızlar için tehlikeli olabilir; cinsel dürtüleri harekete geciriyor son hızla..
en iyi erkek parfümü.
125 ml'sine 230 milyon verince sıkmaya kıyamayacağınız parfüm olacaktır. 5 kereden fazla fıslatmak evlat acısı gibi koyabilir. fakat sıktığınız zaman artık dünyanın en seksi erkeği sizsiniz o ayrı..*
delirtici bir parfüm...
kullanıldığında daha sık öpülen, sarılınılan kişi oluyorsunuz arkadaş ortamında. *
-yaa çok özlemişim senii...
-bende canım bende.
-ya ya amaa bi başka özlemişim...
-vericen mi kızım ne zorluyosun...
-...

(bkz: egonun tavan yapması)
75mlsine 180tl verip azar azar önemli yerlerde "bu benim gezmelik kokum" diyebileceğiniz parfümdür.
dedim bir de bunun açık parfümünü deniyim."anaa aynı kokuyomuş la" dedim ve artık korkmadan yıkanırcasına sıkabiliyorum.
100 erkekten 90'ının kullandığı parfümdür. yolda, otobüste, sınfta, asansörde bir erkek varsa bu koku hakimdir.
insanın özgüvenini tavan yaptıran çok seksi parfümdür.**
hayatımda kullandığım en iyi parfümlerden biridir. ama şu aralar yeni bi favorim var.
(bkz: paco rabanne one million) dı dı dıp dıp dıdı dıp, do it again.
kız insanları çeken parfümdür. orjinali de pahalıdır.
şık ve özel bir koku
(bkz: ucuz dandik parfümler)
An itibariyle elime aldığım ve kokusuna bayıldığım parfümdür.Hatta boynuma sarılasım , kendimi öpesim falan geldi o derece
Çoluğun çocuğun rızkını yatırtacak kadar çekici ve pahalı bir koku, insanı kendi kokusundan tahrik ettiren bir yapısı var.
bvlgari aqva'nın yanında yüzüne bile bakmayacağım koku...ama iyidir guzeldir,daha iyisi olmayan yerde.
Kullandığım 2-3 parfümden biri.insanı büyüleyen bir kokusu var.
basit notalara sahip asil bir kokudur. herşey unutulur, kokunuz asla. *
böyle yolda yürürken rüzgar yüzünüze yüzünüze çarparsa bu kokuyu, hassiktir derken aklınıza gelirse gereksiz ayrıntılar üstelik saçma sapan bir zaman diliminde, yo yo devam edemeyeceğim *
sen kokuyorum, demeye korkar insan. öyle işte.
hoş kokudur, çekicidir, vazgeçilmeyendir.

özetle;

(bkz: tutku)
erkek versiyonu gerçekten çok hoş ve etkileyici olan parfüm.
mükemmel bir erkek parfümü. (bkz: erkek parfümünün afrodizyak etkisi)
hoş bir erkek parfümü. bunu kullanan 10 metre öteden kokusuyla fark ediliyor yani...