bugün

entry'ler (410)

elden çıkmayan soğan kokusu

palmolive mutfak için koku giderici bir sabun üretmiştir bunun için. üzülmeyiniz. kullanınız.* *

kendi saçını balıksırtı örebilen kız

adeta evrenler arası geçiş yapabilen bir olivia dunham. * *

oreo

bir macaron değil. * *

fito krem

ekmeğe sürüp yiyebilirsiniz. * cildinizin tahriş olma durumlarında mükemmel işe yarayan krem. mutlaka evinizde bulundurmalısınız. kadınlar özellikle peeling işlemlerinden sonra bu kremi sürerlerse hiç bir kırmızılık kalmayacaktır, örneğin yüzüne kese yaptın yaktın yüzünü kıpkırmızı korkma sür fitoyu her 4 saate bir bırak cildini yenilesin. * *

erkeklerden nefret etme nedenleri

hep bir tanımadığınız sürtük arkadaşı bulunması. o değil nefes almasına bile izin vermezken ne ara tanışıp arkadaş oluyorlar bilemedim.

sıcak çikolata

(bkz: mado) sıcak çikolata olayını aşmış bulunuyor. dostum siz buna sıcak çikolata demişsiniz ama bu bildiğin çikolatalı puding.

sözlük yazarlarının itirafları

doğum günümü hatırlamasını istiyorum. doğum günümü geçtim. hatırlıyor mudur beni? * * *

sadece türklerin sorabileceği sorular

Hiç mi yok? *

kilo aldın deyip gülen akraba

evet bende artık 36 beden giyebiliyorum deyip göt edebilirsiniz *

erkeklerden nefret etme nedenleri

cool olayım derken komik duruma düşmeleri.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

bakışlarını yakaladığınızda ne yapacağını şaşırıp karşıda duran fotokopi makinasına bakışlarına kitlemesi. * *

klişe tarih dersi ezberleri

malazgirt savaşıyla anadolunun türklere açıldığı o devasa kapı. * **

uzak mesafe ilişkisi

(bkz: ankara-eskişehir)

1 günde ortalama 20 mesaj, 1-2 saat telefonla görüşme, haftada 1-2 defa görüşme, dozunda kıskançlık, karşılıklı özveri-güven ve ortada tarifi imkansız duygular olursa tadından yenmez.
*

sevgiliyle yaşanan komik diyaloglar

sevgili kişi askerde ilk günlerini geçirmektedir, sıradan bir telefon görüşmesi.

k: nasılsın alışabildin mi?

e: eh yemek yiyemiyorum pek, uyku sorun oluyor.

k: kaçta uyanıyorsun?

e: 5.30 gibi.

k: kendin mi uyanıyorsun? ( sorulabilcek en mal sorularda zirveye oynar çok net.)

e. hee evet! saat 5.30 oluyor kendiliğimden açıyorum gözlerimi evet.

k. anladım. ( malsın ve öyle kalacaksın)

kıskanmak

ilk başlarda,
ben kıskancım (bkz: birazcık) hayatım yea modu.

ilerleyen zamanlarda
onunla görüşmeni istemiyorum.

son evre,
sikerim la o piçi!

atanamamış öğretmen sevgilisini terk eden orospu

(bkz: Atanamayanlar)kitabı yazarıdır aynı zamanda.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

yüzüne bakabilsem, gözlerinin mavi olduğunu bilirdim.

sözlük yazarlarının itirafları

yazamıyorum, konuşamıyorum derdimi anlatamıyorum sana ben. beni bu kadar çok sevmeni anlamıyorum mesela. saçıma taktığım tel tokaları atamayacak kadar çok sevmeni ya da fenerbahçenin yeni sezon formasını kendinden önce bana almanı. hastanedeyken yanımdan bir dk bile ayrılamayacak kadar çok sevmeni anlamıyorum. arkadaş manyak mısın? senin beni sevdiğin gibi sevemiyorum seni. resmen hayatını siktim senin. bencilim. başka birini gördüğüm anda hep ilk vazgeçtiğim sen oluyorsun. canını yakıyorum sürekli. 7 yıl boyunca vazgeçmeyecek kadar ne buldun bende adam. üzülüyorum haline. acıyorum sana. dayanamıyorum. benim sana ettiğimi kimse kimseye etmiyor. ağlarken görmeye dayanamıyorum ama. zarar veriyorum sana. 7 sene önce ben aşık olmuştum oysa,, şıpsevdiyim bilirsin. şıp diye sevip şıp diye vazgeçtim sen bu hikayenin hiç bir yerinde olamadın. kokunu hala seviyorum. özlüyorum. siktir git. diyorum ama gitme diyorum aslında. kal yine ben ağzına sıçayım sen yine peşimde dolan. yemek yap yine. bira al. günlerdir arıyorsun beni. cevap veremiyorum sana. çıkmaz sokaklardan çıkamıyorum. aşk mı hastalık mı ne bu ? nasıl bir duygu. acaba ben mi aşığım sana. kafayı yemek üzereyim. acaba beni sevmesen ne olurdu? yemek yiyemiyorum. seninle konuşmak istiyorum ama zarar vermek istemiyorum daha fazla. ne kadar zamanda vazgeçersin benden acaba. vazgeçmesen. bak yine bencillik ediyorum. hasta ruhluyum senin bana zaafını duygularını kullanıyorum evet canım ne zaman yansa. sev beni diyorum. seviyorsun. bunu hak etmiyorsun sen. ne olacak bu işin sonu ne olacağım ben. arkadaşımsın sen ya. bana aşık ama benim hep 2.planım olan arkadaşım. ciddi manada çok ibneyim. sikecem bu aşkın ızdırabını.

sana cevabım iki parmağımın arasında

(bkz: Lydea) kişisinin kullanmaya doyamadığı cümlecik. sanal olarak (bkz: (((o) )bu şekilde ifade edilmiş olup halk dilinde (bkz: nah) anlamına gelmektedir.

iş görüşmesi püf noktaları

-Kesinlikle bu işe muhtacım imajı çizmeyin.
-Belirlediğiniz ücretin altına düşmeyin.
-Talep ettiğiniz ücret nedir? sorusunu sizin x konumu için belirlediğiniz ücret politikası nedir? olarak siz sorun. onlar düşünsün.*
-Bakımlı ve doğal görünün.
-Unutmayın patronunuzla iyi geçinmek zorunda değilsiniz. *.