bugün

40 yaş üstü bayanların veya ergenlik çağındaki tiplerin takıldığı arkadaşlık boyutuna bağlı olarak değişen siteler. genelde arkadaş bulmaya yararlar.
(bkz: cam var mı)
(bkz: slm nerden)
(bkz: seni tanımak istiyorum)
(bkz: fotoğraf var mı)
bombabomba.com
(bkz: http://www.ytuonline.com)
erkelerin güzel bir şiir kopyalayıp her kadına mesaj olarak gönderdikleri sitelerdir. *
selam seni çok beğendim al bu msn'm falanfıstık@cartmail.com tarzında birsürü asalağın birsürü kişiye attığı mesajlar dizisidir.
düzeyli kullanıldığında gazete sayfalarından ve blue jean dergisinin net-friend ilanlarından daha kullanışlı olabilecek fakat iyi niyetin suistimal edildiği siteler.
artık iett otobüslerine bile reklam veren siteler. *
iclerinde site yoneticileri tarafindan hazirlanan bircok bayan profilinin oldugu sitelerdir, bir nevi para tuzagidir.
2000- 2006 yılları arasında terk edildiğim dönemlerde daha güzelini bulup götüne sokucam hırsıyla 8-9 tanesine paralı üye oldum.milyonlarca erkeğin yanına bile yaklaşamayacağı 3 tane aşırı güzel hatunla ilişkim oldu.bu siteler genelde para tuzağıdır orada görünen hatunların çoğu civatadır, hayali hatunlardır.

ancak macera arayan klas iş kadınları da girer.benim taş hatunlar onlardandı.ellerinin altında 1000 lerce adam olduğundan size bağlı kalmazlar. ne koparsanız kardır.işe yarar bu siteler.3000 mesaj atar 1 tane cevap alırsınız.sıkıcıdır.normal yaşamda aynı anda 4-5 ortama dalarsanız bunlara gerek kalmaz.
facebook.com'u da içlerinde barındıran sitelerdir. güzel bir yapılanma olduğunu düşünmekteyim. tanışanlar ve buluşanlar ve hatta evlenenler bile vardır bu sitelerden. bence, güzel bir oluşum. hatun aramak için kolay ve ucuz bir yol(?)
bazıları abartır.

görsel
çoğusu gold üyelik adı altında para tırtıklayan sitelerdir, hilesi de şudur, "hesapta" siteye yeni çıtırlar üye olmuştur ve ne tesadüf ki, sıradan üye olan size telefon numarasını atmıştır ama gold üye olmadığınızdan göremiyorsunuzdur. ama bilinmiyor ki, o mesaj seri bir şekilde bütün sıradan üyelere atılmıştır. bir abimiz az daha platin üyelik alacaktı, bu işi gösterdikten sonra vazgeçti. * *
(bkz: Uludağ sözlük)
evlilik programlarından evlenmeye çalıştığı iddia edilen insanlarla aynı durumda olan kişilerin tercihidir.
En ünlüsü uludag sozluk diye ortamlarda muhabbet donuyo yalniz.

Ne kadar abaza bi sozluk.
interpals tabi ki gayet guzel bi site yalnız mesaj gelibce uyarı falan yok .Gec cevap veriyosun o kötü.
başlığında reklam yapılan sitelerdir. yazık.
para kazanmanın bugunu bulmuş kişilerdir. mankenlere verdiklerini misli misli çıkarıyorlar.
arkadaş olmak için mesaj atıyoruz sonra adımız yavşağa çıkıyor.
(bkz: uludağ sözlük).

Kimisine chat sayfası, kimisine göre ilim yuvası, başkasına göre de kerhane mahallesi.
penpaland.com denenir.
Çoğu ya da hepsi dolandırıcı olan sitelerdir. Gidip te embesilce siteye kaydolup sevgili aramak yerine hiç bulaşmamak daha iyi bence.